Florida dumaláda

DeletedUser

Vendég
Na hajrá!
Ez itt lehet, hogy OFF-nak számít, de szükségem van játékosokra a városomhoz. Akinek van kedve csatlakozni egy kimondottan párbajos városhoz, az jelentkezzen nálam a játékban. Ugyanezzel a névvel megtalálsz, a város holnap (2013.11.21.-én) este alakul meg.

Jó játékot mindenkinek, várom a leveleiteket, amikből remélem nem lesz hiány! : ))

:shootout:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14314

Vendég
Építőket keresek elsősorban a városomhoz, de bárkit szívesen látunk ! :)
Akit érdekel a Hegedű Bor Pálinka városának a kalaposainak írjon levelet!
 

DeletedUser16238

Vendég
sziasztok!
ha már mindenki reklámozza magát, én is szeretném: Erődharcos szövetségemhez városokat keresek! :) Ha érdekel valakit az ajánlatom, az ugyan ezzel a névvel (Symbore) megtalál itt fórumon, El Doradon és az új világon, Floridán! :tiszt:
 

DeletedUser

Vendég
Hozzánk is lehet jönni.

Jelenleg a 11.-ek vagyunk de holnapra benne leszünk a top10-ben

Város neve: Király tanya

Erődharcos,munkás város.
Bárkit szeretettel várunk.

Szövinkbe is lehet csatlakozni.

Célunk:összetartó csapat,vezető szövi,sok erőd.

Játékos nevem: Mr.CooW

A változatosság kedvéért most lány lettem :D
 

DeletedUser

Vendég
Termékbeszérzőt keresek!
Kéne: Gabona és Bőr korlátlan mennyiségben!

Városom tagfelvételt hívdett:
Városnév: Montgomery
Játékosnév: .Ezüstsólyom.

Amit nyűjtunk:
•Jó közösség.
•Erődharcok (Majd később ;) )
Jelentkezni nálam lehet:
•.Ezüstsólyom.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Újra

Holnapra top10 :unsure: ?

Már ma a 9.-dik helyen vagyunk :laugh:
Csatlakozz bátran :cool:

Nevem: Mr.CooW
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

arisztella

Member
A top angol szó, jelentése közismert: valaminek a teteje, csúcsa, legfelső, legmagasabb pontja, orma, felső része, esetleg vezére.

Ebben az esteben, nem értem, hogy lehet valaki topp-on, és ugyanakkor a 10-ik.
 

DeletedUser15980

Vendég
Sziasztok!
Városunkba lehet jönni főleg olyanokat várunk akiket már ismerünk! De bárkit szívesen látunk ;)
 

DeletedUser16532

Vendég
El Alamein városba várok minden aktív játékos!

Előnyben vannak:
•Munkások.
•Párbajosok.
•Erődharcosok.

A város folyamatosan épül!
Jelenleg 14 hely van.
A játékban - Idegen - néven keressetek!

Üdv, egy Idegen :)
 

DeletedUser16532

Vendég
Egy Mr. Skinner nevü játékost támadja az MNT-s szöviket és a szövitagokat! A szövikbe ne vegyétek fel!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Keresés

Építőket keresek a városomba,de bárki jöhet.
Város neve "Boss - West Side".
Ha csatlakozni szeretnél,írj nekem (játékba).Charlie Bronson ;)
 

DeletedUser16484

Vendég
New Orleans

Sziasztok.Elsősorban szeretnék mindenkinek igazán élvezetes játékot kívánni ezen a szerveren is.Jelenleg minden más szerveren abbahagytam a játékot csak Floridán játszom.A levelem oka a városom érdeklődésének felkeltése.Mivel tag hiányban szenvedünk.A városom neve New Orleans és a 7. megyében található.De az én levelem anyiban eltér a többitől hogy én nem csupán tagokat keresek a városomba hanem bajtársakat is mivel a városom azért alakult hogy egy öszetartó baráti közöséget teremtsünk ahol egyként küzdünk a céljainkért.Mert együtt erősebbek vagyunk.Kalapos rang szerzésének titkát minden érdeklődővel megosztom Tgben.Jelentkezni New Orleans profilján feltüntetett személyeknél tudtok.Bátran írhattok nekem is.Mindenkit szivesen várunk akinek komoly szándékai vannak a játékal kapcsolatban.Mindenkinek tovább jó játékot kívánok



Üdv: Jarry
 

Lazapepus

Member
Sziasztok! egy nagyon jó kérdésem lenne! Ezekkel az event fegyverekkel kapcsolatban! Mert úgy néz ki mintha flón kicsit sok lenne kézi venzillátor! Gussy 2 es kézivenzilátorozik és mendeznél 3 as venzillátor van! Eventen volt ennyi ? mert kicsit furcsállom hogy másnál is van 1 szintig emelve ! Vagy mennyi ilyen volt egyáltalán eventre?
 

Kanyim

Veteran Member
Nincs konkrétan meghatározva hogy hány darab van egy eventen. Amennyit szereznek :D Látszott hogy értékes darab, valamint akkor volt a hombre is. Mivel 2 értékes is volt, rengetegen majd mindenüket ellőtték ezek a tombolán, de minimum rányomultak. Ezután még jött egy téli vásár is ahol ismét meglehetett szerezni ! Szóval menyiségből nem volt hiány, onnan meg csak a pénzen múlik mennyit szed össze a játékos...
 
Fent