Florida dumaláda

DeletedUser17699

Vendég
Engem igazán nem zavarsz, sőt örülök hogy veszed a fáradságot és írsz ide. Igaz némi nehézségét jelent értelmeznem. Amolyan "mire is gondolt a költő?" dolog. De némi gondolkodás után lehet sikerül kibogoznom :oops:
Mellesleg nem tudom milyen érv nélküli eszmefuttatásra gondolsz. Fejtsd ki ezt, itt és a másik topicban is mindenki aki leírta a véleményét érvekkel támasztotta alá a mondanivalóját. Vedd a fáradságot és nézz utána ezeknek és meglátod még tanulhatsz belőle :confused:

Ha meg cukiság áradat akkor itt egy cuki bohóc :D

Tehát a 2-3 sorral e feletti történések azt irod, hogy olyan eszmefuttatás, amelynek van értelme, továbbviszi a beszélgetést, köze van az adott témához? Ugye nem? :/ Nalátod. Olyan inaktiv fórum ez, olyan kevesen írnak ide, tessék felnőtt emberhez méltó módon viselkedni, tessék értelmes dolgokat írni, témába vágó dolgokat. A rekordos topicban ment, itt nem. Továbbra se szabad ebbe személyes dolgokat belevinni, véleményt kell véleménnyel ütköztetni fiatal barátom. Nem azt nézni ki írja. Hidd el, nem vagy a kedvenc játékostársam, de próblom kivenni az értelmes részét az írásodnak. A másik topicban volt ilyen, itt nincs. Nőj fel a rekordos topic szintjére, és remek eszmecsere lesz itt kérem szépen :)
 

DeletedUser16538

Vendég
Tehát a 2-3 sorral e feletti történések azt irod, hogy olyan eszmefuttatás, amelynek van értelme, továbbviszi a beszélgetést, köze van az adott témához? Ugye nem? :/ Nalátod. Olyan inaktiv fórum ez, olyan kevesen írnak ide, tessék felnőtt emberhez méltó módon viselkedni, tessék értelmes dolgokat írni, témába vágó dolgokat. A rekordos topicban ment, itt nem. Továbbra se szabad ebbe személyes dolgokat belevinni, véleményt kell véleménnyel ütköztetni fiatal barátom. Nem azt nézni ki írja. Hidd el, nem vagy a kedvenc játékostársam, de próblom kivenni az értelmes részét az írásodnak. A másik topicban volt ilyen, itt nincs. Nőj fel a rekordos topic szintjére, és remek eszmecsere lesz itt kérem szépen :)

Leírtam neked, hogy tilos más oldalt hirdetni a fórumon ami nem westel kapcsalotas. Erre törölted a linket szerencsére a szerkesztést mutatja alatta. 2 dolog nem vagyok a barátod úgy hogy ne nevezz annak. 3 ha már "blogot" vezetek, veszem a fáradságot hogy ide írjak akkor mielőtt elküldöm a válaszomat vagy hozzászólásomat átolvasom,hogy ne legyen tele helyesírási hibákkal. Ha mégis akkor útólag ha észreveszem akkor ezeket kijavítom, hogy ne más kinlódjon azzal, hogy mit is akarok mondani. A beszélgetés abból indult hogy te a blogod hirdetted egy nem megfelelő helyen. Majd erre bemásoltál egy egész cikket amire ha hiszed ha nem elárulom neked hogy senki sem kiváncsi a te nagy "tapaszalatodra" Személyes dolgokat nem viszek bele. Véleményt írtam a "véleményedre" vagy elfogadod vagy nem. Amúgy kölcsönös, nekem se vagy a kedvenc játékostársam és szintén igényel némi fáradságot hogy megértsem mit is akarsz mondani. Elég nagy vagyok már 194 cm-el mondhatni másokhoz képest nagy vagyok. :cool:

U.I Ha meg zavar hogy mennyire értelmes az amit írok akkor így jártál. Csak gondoltam reagálok arra amit írsz ne érezd, úgy hogy egyedül folytatsz beszélgetést

giphy.gif
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17699

Vendég
Leírtam neked, hogy tilos más oldalt hirdetni a fórumon ami nem westel kapcsalotas. Erre törölted a linket szerencsére a szerkesztést mutatja alatta. 2 dolog nem vagyok a barátod úgy hogy ne nevezz annak. 3 ha már "blogot" vezetek, veszem a fáradságot hogy ide írjak akkor mielőtt elküldöm a válaszomat vagy hozzászólásomat átolvasom,hogy ne legyen tele helyesírási hibákkal. Ha mégis akkor útólag ha észreveszem akkor ezeket kijavítom, hogy ne más kinlódjon azzal, hogy mit is akarok mondani. A beszélgetés abból indult hogy te a blogod hirdetted egy nem megfelelő helyen. Majd erre bemásoltál egy egész cikket amire ha hiszed ha nem elárulom neked hogy senki sem kiváncsi a te nagy "tapaszalatodra" Személyes dolgokat nem viszek bele. Véleményt írtam a "véleményedre" vagy elfogadod vagy nem. Amúgy kölcsönös, nekem se vagy a kedvenc játékostársam és szintés igényel némi fáradságot hogy megértsem mit is akarsz mondani. Elég nagy vagyok már 194 cm-el mondhatni másokhoz képest nagy vagyok. :cool:

U.I Ha meg zavar hogy mennyire értelmes az amit írok akkor így jártál. Csak gondoltam reagálok arra amit írsz ne érezd, úgy hogy egyedül folytatsz beszélgetést

Tipikus. Karrierem során jó sok emberrel vitáztam. Mindegyikre jellemző volt, amikor már nem tudtak érvelni, jöttek a helyesírási hibákkal, és ha az volt a téma, hogy milyen sok ember van a városomban, akkor azzal "fikáztak" hogy nincs magánéletem :D Ez a kettő minden érv nélküli noob egyénnél észrevehető volt. Erre idejövök, és Floki is ezt csinálja. Floki....aki egy kiváló játékos! Nem hiszem el.... :(

Ez, hogy senki nem kiváncsi a nagy tapasztalatomra.... ez vicces. Mondjam, hány LODos kérte, hogy mutassak többet az oldalról? Vagy az 5b-ből? :D Rengetegen. Mert ilyen még nem volt. Negatív kritika nem jött, egyszeren N.E.M J.Ö.T.T.! :) Ezt el kell fogadd, sorry :)

Ha kocsmán lennénk, már irnák hogy "hozom a popcornt". :( :)
 

DeletedUser7479

Vendég
Tipikus. Karrierem során jó sok emberrel vitáztam. Mindegyikre jellemző volt, amikor már nem tudtak érvelni, jöttek a helyesírási hibákkal, és ha az volt a téma, hogy milyen sok ember van a városomban, akkor azzal "fikáztak" hogy nincs magánéletem :D Ez a kettő minden érv nélküli noob egyénnél észrevehető volt. Erre idejövök, és Floki is ezt csinálja. Floki....aki egy kiváló játékos! Nem hiszem el.... :(

Ez, hogy senki nem kiváncsi a nagy tapasztalatomra.... ez vicces. Mondjam, hány LODos kérte, hogy mutassak többet az oldalról? Vagy az 5b-ből? :D Rengetegen. Mert ilyen még nem volt. Negatív kritika nem jött, egyszeren N.E.M J.Ö.T.T.! :) Ezt el kell fogadd, sorry :)

Ha kocsmán lennénk, már irnák hogy "hozom a popcornt". :( :)
Nem akarok megszakítani az értelmes eszmecseréteket hármasban,de nagyon elvagy magaddal :D
 

DeletedUser16538

Vendég
Nem tudok mit írni, nem tudok már érvelni. "Grammar nazi" szerepet játszok, csak értelmes "leállamvizsgázott" emberként elvárnám tőled, hogy helyesen írj és nem csak tőled hanem mindenkitől. (úgyanígy belekötnék másba is aki nem írna itt helyesen több hozzászóláson keresztül)

Hogy mondod azt, hogy nem jött negativ kritika mikor én azt írtam reá, hogy senkit sem érdekel vagy az én véleményem már nem is számít?
(Ez a kép ábrázol most hogy hogy érzek)
giphy.gif
 

DeletedUser17699

Vendég
Nem tudok mit írni, nem tudok már érvelni. "Grammar nazi" szerepet játszok, csak értelmes "leállamvizsgázott" emberként elvárnám tőled, hogy helyesen írj és nem csak tőled hanem mindenkitől. (úgyanígy belekötnék másba is aki nem írna itt helyesen több hozzászóláson keresztül)

Hogy mondod azt, hogy nem jött negativ kritika mikor én azt írtam reá, hogy senkit sem érdekel vagy az én véleményem már nem is számít?
(Ez a kép ábrázol most hogy hogy érzek)
Azon emberek véleményére nem tudok adni, akik a személyes dolgokat beleviszik a dologba. Meddő a vita, hátrébb került a bejegyzésem, hamarosan jelentkezem a kövi bejegyzéssel, arra már remélem szöveges értelmes értékelést kapok, személyeskedés nélkül :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Jó reggelt!

Jelezni szeretném, ha úgy látom hogy személyeskedő/sértegető irányban elmegy ez a topic, nem fog nehezemre esni lezárni. A fórum lehetőséget ad egy kötetlenebb beszélgetésre, de nem mindegy a hogyan.

Kerek napot Nektek!
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ez, hogy senki nem kiváncsi a nagy tapasztalatomra.... ez vicces. Mondjam, hány LODos kérte, hogy mutassak többet az oldalról? Vagy az 5b-ből? :D Rengetegen. Mert ilyen még nem volt. Negatív kritika nem jött, egyszeren N.E.M J.Ö.T.T.! :) Ezt el kell fogadd, sorry :)

Ha kocsmán lennénk, már irnák hogy "hozom a popcornt". :( :)

üdv,

mindenféle kötözködés nélkül.. ha netán mégis kapsz negatív kritikát az írásodra, akkor azt el fogod (tudni) fogadni?

üdv, T.
 

DeletedUser17699

Vendég
üdv,

mindenféle kötözködés nélkül.. ha netán mégis kapsz negatív kritikát az írásodra, akkor azt el fogod (tudni) fogadni?

üdv, T.

Nagyon szeretném, hogy érkezzen, ugyanis akkor tudunk beszélgetni róla. Ha a bejegyzésemről jön a negatív kritika, akkor annak nagyon örülnék. A továbbiakban úgy is csak az azzal kapcsolatos + vagy - véleményekre reagálok, a személyeskedő hangvételű dolgokra - több barátom kérésére - nem :)
 

DeletedUser7534

Vendég
Nem személyeskedés, csak a véleményem írom le, ha nem tetszik, majd törli az illetékes.
Próbáltam nem figyelembe venni az irományaidat, de mégis sikerült kiprovokálnod ezt a hsz-t Roni....
Visszaolvasva és kicsit átgondolva a gondolatmeneted - már ha ez nevezhető annak - egyetlen szándékod lehet; trollkodni.
"Barátaid"- ezt ki hiszi el?
Legtöbb hozzászólásodból kapásból következtetni lehet a személyiségedre, nagyjából meg is van a kép a fejemben, aminek leírása már biztos személyeskedés lenne....
"Többen kértek, hogy vigyél életet a fórumba"- Kik? Neveket és tényeket szeretnék, ha másért nem, legalább tudjam már kire lehet haragudni!
Sajnálom ha ez a hsz másokat is sért esetleg és gondolom nem is sokáig lesz fent, de miután a játékban is elegen utálnak már, szerintem most itt is ezt szeretnéd elérni, hogy miért; ki tudja, talán mazohista vagy, vagy éppen a reagálások jelentgetése a célod.
Ha mégse lennék ezek után eltiltva a fórumról, mostantól figyelembe se veszem inkább amiket ide piszkítasz.
 

DeletedUser17699

Vendég
kiserődharcolj a városoddal ronika, biztos össze lehet szedni 42 védőt a legjobb világon, ha v1en tegnap volt 258 harcos, florin is kell legyen ennyi :)

Nem a védők maitt aggódom, ez a város képes erre. A támadókkal van nagyobb probléma, hogy mennyien lennének. De inkább itt az elv a kérdés, hogy ez miért történhet meg 2018ban ebben a játékban, amikor már meg kellene becsülni minden egyes embert, szinttől, hovatartozástól függetlenül.....

Az még bosszantóbb, hogy még ebből is én jövök ki rosszul. Erre hogy nincsen megoldás évek óta a westen?
 

Deleted User - 779988

Vendég
Tisztelt Farkasok szövetség tagjai!

Nem megfelelő kommunikáció miatt a "gépemnek" kényszer leszállást kellett végrehajtania. Minden lehetséges eszközömmel a hajtóműveim beindításán vagyok. Kellemetlenségekért sajnálatomat szeretném kifejezni.
 
Fent