Archivált Fejlesztett tárgyak lebontása/árverezhetősége

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17202

Vendég
Támogatom, én a visszabontá s pártján állok, mret úgy érdemesebb.nekem is vannak olyan cuccaim amit a tombola nyom el, mer t1 évben 10 event (kisit túlozva) de it tévente lecserélődnek a szettek kb. ami 2015 ben jó volt az mr 2016 ra majdnem sz*r lesz mert jön egy jobb, és a fejlesztett meg mehet kukába. Pl a deadwood -------> felder -------> hombre ugyan így fog ez menni minden szettnél is, és most a fejlesztett felderítőt dobhatom a kukába, mert nem fogom használni.
 

DeletedUser17478

Vendég
.

De nagyon jó lenne, ha rövid távon lenne ebből valami, mert az azt jelentené, hogy fontos, még ez a játék a The-West alapítójának. :D Őt, hogy lehet amúgy elérni? :)

https://legal.innogames.com/west/hu/imprint ~ Őket lehetne felkeresni? :)

A tárgyfejlesztés visszabontási illetve a fejlesztett tárgyak piacozhatóvá tételét javaslatként már többször továbbítottuk a fejlesztők felé. Pár hét múlva ez ismét meg fog történni. Amit mi tehettünk, azt megtettük :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
A tárgyfejlesztés visszabontási illetve a fejlesztett tárgyak piacozhatóvá tételét javaslatként már többször továbbítottuk a fejlesztők felé. Pár hét múlva ez ismét meg fog történni. Amit mi tehettünk, azt megtettük :)

Köszönjük szépen! :) Egyébként a magyar supportnak Budapest a székhelye igaz? Budapesten vannak elhelyezve a magyar szerverek?

Nem lesz valamikor tartva egy nyílt nap a the-west magyar szervereinek székhelyén? Talán ez is egy jó ötlet lenne, lehetne látni, hogyan folyik az élet nálatok :)

Nem tudom, hogy mást vonzana-e ez a lehetőség, de legalábbis szerintem jó lenne belátni hozzátok, ha csak egy kicsit is vagy minden, ami ezt a témát illeti a legtitkosabb, hogy a szervereknek ne essen bajuk? :)

hmm :}
 

DeletedUser17478

Vendég
Köszönjük szépen! :) Egyébként a magyar supportnak Budapest a székhelye igaz? Budapesten vannak elhelyezve a magyar szerverek?
Nem lesz valamikor tartva egy nyílt nap a the-west magyar szervereinek székhelyén? Talán ez is egy jó ötlet lenne, lehetne látni, hogyan folyik az élet nálatok :)
Nem tudom, hogy mást vonzana-e ez a lehetőség, de legalábbis szerintem jó lenne belátni hozzátok, ha csak egy kicsit is vagy minden, ami ezt a témát illeti a legtitkosabb, hogy a szervereknek ne essen bajuk? :)
hmm :}

A magyar supportnak nincs Budapesten székhelye... no meg máshol sincs :) A csapattagok a munkát a saját nappalijukból (fakultatív lehetőségként: hálószoba, konyha egyéb helységek) végzik, az ország különböző településeiről. :) Az Innogames szerverei pedig jól el vannak rejtve a szemek elől :P
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Az Innogames szerverei pedig jól el vannak rejtve a szemek elől :p

Nagyon helyes. Nincs semmi szükség támadásra a szerverek ellen. :D Épp elég jó a játékunk ahhoz, hogy, még sokáig játszhassuk. Csak gondoltam megkérdem, mert érdekel :) Miképp lesz/lett egy csapattagból csapattag? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent