Kibeszélő Függetlenség napja 2024

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Játékosok,

Itt oszthatjátok meg az idei eseménnyel kapcsolatos gondolataitokat velünk.

Sok tűzijáték rakétát kíván,
A The West Csapata
fireworks_low.png

*Marina*

Member
Perpill nem tudnám megmondani, melyik az idegesítőbb, a feladatok, amiket nem tudok lezárni a lejátszott kalandok meg nem léte miatt, a kalandok, amiben tizenórákat kell ugyanazokat a feladatokat végezni, így napi 2x1 perc a "játék", vagy a kalandok, amiben olyan lehetetlen dolgok kellenek, amik sohanapján kerülnek piacra, még kérésre sem sikerül belőlük szerezni....Hát,fene se tudja.

Mr. T.

THE DEVIL
Perpill nem tudnám megmondani, melyik az idegesítőbb, a feladatok, amiket nem tudok lezárni a lejátszott kalandok meg nem léte miatt, a kalandok, amiben tizenórákat kell ugyanazokat a feladatokat végezni, így napi 2x1 perc a "játék", vagy a kalandok, amiben olyan lehetetlen dolgok kellenek, amik sohanapján kerülnek piacra, még kérésre sem sikerül belőlük szerezni....Hát,fene se tudja.

Mi kell a kalandokhoz? :)

Hát nem tudom, de nekem ezekkel nincs gondom.

lehet, h játszanod kellene és akkor lenne.. :P

Zaszi

Veteran Member
Elvileg a vas veretes kazettát és a kék löttyöt ugyanolyan eséllyel dobja, mégis kazettát amit a bajszos is már csak duzzogva vesz át négyet kaptam kék löttyöt meg egyet sem. Nem értem minek kell azokat a kamu %-okat oda írni?

kék lötty.jpg
Még kalapokat vagy nyakasokat sem kaptam egyikből sem négyet, pedig azoknál van írva a legnagyobb % :D

Fent