Kibeszélő Függetlenség napja 2022

krisz1212

Active Member
Tudjuk, hogy a west sose fog mobilra megjelenni, de aki kitalálta (és implementálta) ezt a duplakattos tűzijátékküldést mna az se próbálta ki a funkcionalitását sose :D Alapvetően gépen is szenvedéses, sokszor 10+ próbálkozás kell, mire beveszi, de mobilon/tableten kb lehetetlen küldetés mivel ott a duplakatt picit más funkció (kivéve plugin duplakattra, de az nem alap funkció). Igen egyszerűbb lett így is, mint 100 embernek egyesével küldeni (és kifagyasztani a karit) de ez egy eléggé elkapkodott munka újra... Ha már egyszer van doubleclick event és meg van írva a funkciója akkor simán egy új gomb és sima click eventtel kb 5 perces fix lenne ez és még ki is nézne vlhogy.
 
Utoljára szerkesztve:

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Tudjuk, hogy a west sose fog mobilra megjelenni, de aki kitalálta (és implementálta) ezt a duplakattos tűzijátékküldést mna az se próbálta ki a funkcionalitását sose :D Alapvetően gépen is szenvedéses, sokszor 10+ próbálkozás kell, mire beveszi, de mobilon/tableten kb lehetetlen küldetés mivel ott a duplakatt picit más funkció (kivéve plugin duplakattra de az nem alap funkció). Igen egyszerűbb lett így is mind 100 embernek egyesével küldeni (és kifagyasztani a karit) de ez egy eléggé elkapkodott munka újra... Ha már egyszer van doubleclick event és meg van írva a funkciója akkor simán egy új gomb és sima click eventtel kb 5 perces fix lenne ez és méd ki is nézne vlhogy.

Túl nagyok az elvárásaid...
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Tudjuk, hogy a west sose fog mobilra megjelenni, de aki kitalálta (és implementálta) ezt a duplakattos tűzijátékküldést mna az se próbálta ki a funkcionalitását sose :D Alapvetően gépen is szenvedéses, sokszor 10+ próbálkozás kell, mire beveszi, de mobilon/tableten kb lehetetlen küldetés mivel ott a duplakatt picit más funkció (kivéve plugin duplakattra, de az nem alap funkció). Igen egyszerűbb lett így is, mint 100 embernek egyesével küldeni (és kifagyasztani a karit) de ez egy eléggé elkapkodott munka újra... Ha már egyszer van doubleclick event és meg van írva a funkciója akkor simán egy új gomb és sima click eventtel kb 5 perces fix lenne ez és még ki is nézne vlhogy.

Én is zömében teloról tolom napközben, így a tűzijátékot is így küldöm. Nekem semmi problémám nem volt ennek a funkció használatával. De nyilván ezt készüléke és platformja válogatja.
 

baldo

West piñataja
Én is zömében teloról tolom napközben, így a tűzijátékot is így küldöm. Nekem semmi problémám nem volt ennek a funkció használatával. De nyilván ezt készüléke és platformja válogatja.
Megkérdezhetem hogy milyen telefonról tudtad elküldeni mindig zökkenőmentesen?
Sajnos nekem sem sikerült soha telefonról elküldeni
 

senki600

Egy vasútbarát
telefonról (mezei samsung chrome-mal) megtanultam játszani, megtanultam erődharcolni, megtanultam nagy nehezen kifagyasztani magamat perecelés alatt, de a dupla kattintás nem ment, de az gépen se gyakran
 
Fent