Kibeszélő Függetlenség napi speed

Deleted User - 788894

Vendég
Gabi mit szólnál ha mostantól segítenénk egymást?.:) Azt hiszem a múltkoriért bocsánatot kértem és szívesen játszanék együtt veled.:) Na mit szólsz? Szerintem ha barátok vagyunk jobban járunk.:)
 

Deleted User - 788894

Vendég
Hát én jól megszívtam a speedet. Alapítottam egy erődöt de a városomban mindősszesen 7 tag van amiből kb 4 en vagyunk aktívak. Hát persze, hogy elvették az erődünket. Keserüség ezerrel. Azért regiztem, hogy elérjek valamit.:(Nem szídok senkit se de nekem ez a játék kezd nagy csalódás lenni mostanában.:( Pedig szeretek játszani::(
 

Deleted User - 788894

Vendég
Szóval utolsó szerverem ez a speed. Többet nem regisztrálok se speedre se új szerverre. Amik futnak azokon még vagyok aztán abba hagyom.Ami nem megy azt nem szabad errőltetni szokták mondani.:(
 

Deleted User - 788894

Vendég
Nos 7 tagú városom van. Teljesen egyedül alapítottam egy kis erődsöt. Igaz építeni már nem tudtam mert a top1 város elvette. 7en vagyunk.Én úgy gondolom egész jól helyt álltunk. Ma végetér a speed szerver. Ugyan ismét nem nyerek semmit se. De helyt állás szempontjából többet érek és a családom másik 6 tagja is minta prémium matyi top1 város tagjai.Tudom a top 1 város hölgy vezetője a fejemhez vágta nem tudok játszani m,ikor szóvá tettem, hogy elvették azerődömet. Bocs nekem ez a játék csak szórakozás a szív betegségem és a pARKINZON KOROM MELLETT. aVIENDA ÖRÜLJ NEKI TE EGÉSZSÉGES VAGY ÉS 24 ÓRRÁB AN VAN ENERGIÁD ITT KOCKULNI...:(
 

Deleted User - 788894

Vendég
köszönöm szépen városom Gothem város másik 6 tagjának, hogy kitartottak velem a speed szerveren.Végülis egy jót szorakoztam és top 8adik lett a városom. Nem rossz teljesítmémy egy 43 éves lúzer faszitől.:)
 

Aviendha

Active Member
Nos 7 tagú városom van. Teljesen egyedül alapítottam egy kis erődsöt. Igaz építeni már nem tudtam mert a top1 város elvette. 7en vagyunk.Én úgy gondolom egész jól helyt álltunk. Ma végetér a speed szerver. Ugyan ismét nem nyerek semmit se. De helyt állás szempontjából többet érek és a családom másik 6 tagja is minta prémium matyi top1 város tagjai.Tudom a top 1 város hölgy vezetője a fejemhez vágta nem tudok játszani m,ikor szóvá tettem, hogy elvették azerődömet. Bocs nekem ez a játék csak szórakozás a szív betegségem és a pARKINZON KOROM MELLETT. aVIENDA ÖRÜLJ NEKI TE EGÉSZSÉGES VAGY ÉS 24 ÓRRÁB AN VAN ENERGIÁD ITT KOCKULNI...:(
Jó lenne ha egy kicsikét visszavannél a stílusodból. Nem volt még elég? Komolyan? Vádaskodsz, valótlant állítasz, személyeskedsz. Mi lenne, ha a problémát nem azzal akarnád megoldani, hogy mindenki mást ekézel, hanem megpróbálsz te magad javulni?
Tudom-tudom, mindenki hüle, csak te vagy villamos :)
 

Aviendha

Active Member
Ezennel engedélyt adok a suppnak, hogy akár ide nyilvánosan, akár DJ-nek privátba elárulja, mennyi rögöt költöttem a speed szerveren.
szerk: inkább ide nyilvánosan, hogy mindenki lássa :)


A legjobb, hogy beszólogat olyannak, akiről azt sem tudja ki. Mit csinál, mit csinált, mit él/élt meg. Én nem teregetek itt szennyest, nem is fogok. Nem várom el, hogy azért sajnáljanak mert ez vagy az történt velem. Ha harcos lennél, nem itt sírnál :) Nagyon ügyi vagy, hogy át bírod úszni a tavat, jár érte a buksisimi. De nem tudom feltűnt-e, ez egy online játék. Itt max akkor leszel vizes, ha leizzadsz a sok üvöltözésben amit leművelsz :)
 

Deleted User - 762339

Vendég
Nekem aztán semmi okom arra, hogy bárkit is védjek, nem is szorul rá, csak nem értem, miért kell itt személyeskedni. Ez egy játék, amiben győzni és veszíteni is tudni kell. Az, hogy ki hogyan éli az életét, a magánügye. Az is, hogy mennyi pénzt tesz a játékba. Mindig is így volt, mindig is így lesz, hogy nagy előnyben vannak azok, akik tudnak és akarnak pénzt áldozni rá. Aki szereti a játékot, ennek ellenére is jönni fog és próbálkozni, aki pedig ezt a helyzetet képtelen kezelni, keressen más elfoglaltságot.
 
Fent