Kibeszélő Függetlenség napi játék

Robert117

Legendary player (Retired)
Ez olyan, mint ha azt mondanánk, hogy nincs szükség a falvakra. Mindenki Budapesten éljen, dolgozzon, stb.
Ahogy a való világban is vannak fővárosi, vidéki emberek, úgy itt is vannak akik a tömeget szeretik és vannak, akik a családias hangulatot. Én mindkettőt szeretem, mindkettőnek megvan a maga varázsa. Iowán az esetek 90%-ban naponta harc van, ha szükséged van egy mesterségesre, akkor sem veszett az ügy.
Van pár ember, aki kár költözne, de az minden világon van. :) Sajnos nem ismerem A-D-G-H-K-L világot, de szerintem Iowa a "kihalt" világok között előkelő helyen áll. Nekünk szükségünk van rá! ;)

Elfogadom a nézőpontod, hasonló érveket vártam volna Mr.T-től is.
Azért hozzáteszem, hogy szerintem a legaktívabb világokon is van lehetőség családias hangulatban játszani, és aki szeretné meg tudja teremteni magának ugyanazokat az előnyöket, mint egy kihalt világon, sőt mellette elérhetőek még az aktív világ előnyei is. Továbbra is ezt látom egy win-win szituációnak. Az én olvasatomban ez a megfelelő irány, de az érveid alapján megérthető ez az álláspont is -annak ellenére, hogy nekem speciel nem szimpatikus-.
Köszi a választ!

Ezeken túl meg ugye tudjuk, hogy amíg megfelelő nyereséget termel, addig Innonak is szüksége van rájuk, ebből az irányból is meg lehet közelíteni.
 

senki600

Egy vasútbarát
Ez olyan, mint ha azt mondanánk, hogy nincs szükség a falvakra. Mindenki Budapesten éljen, dolgozzon, stb.
Ahogy a való világban is vannak fővárosi, vidéki emberek, úgy itt is vannak akik a tömeget szeretik és vannak, akik a családias hangulatot. Én mindkettőt szeretem, mindkettőnek megvan a maga varázsa. Iowán az esetek 90%-ban naponta harc van, ha szükséged van egy mesterségesre, akkor sem veszett az ügy.
Van pár ember, aki kár költözne, de az minden világon van. :) Sajnos nem ismerem A-D-G-H-K-L világot, de szerintem Iowa a "kihalt" világok között előkelő helyen áll. Nekünk szükségünk van rá! ;)
Bár azt kicsit sajnáltam, hogy Jacksont nem ide irányították, mert tény, hogy a harcokra van még hely.. :) de majd Hawaiit :D
#gyertekiowára
Geó ugyanez, hosszú idő után elértük azt, hogy legyen védés is támadás is
 

Mr. T.

THE DEVIL
Robert, én értem, h miért nincs szükség -szerinted-.. azt leszámítva, h érdemi tény nem vettél bele a mondadódba.. de ennyi erővel- és ugyanilyen szinten elfogadhatnád, h szükség van rájuk :) nem mindenki V1-FLO-ELDO vonalon gondolkozik-, él- és mozog :)

Azzal nincs bajom, h valaki költözni akar, de azzal már igen, ha valaki úgy szól bele a "halott" világok életébe, h nincs jelen :) úgy könnyű kijelenteni, h nincs szükség ezekre a világokra, ha nem látjuk az ott "élőket" :)

Az igazi győzteseknek pedig inkább azokat nevezném -így az ötletek mentén-, akik a teljes közösségen vagy a játék minőségén képesek emelni valamilyen formában.

Ezt megtehetik úgyis, h csak az adott világon vannak jelen, nem? A közösség alatt, ha jól értelmezem, akkor a Fórumot érted.. pedig a valós közösség a játékon belül van.. ;) ( és a játékon kívül, a való életben, de ez már más téma :) )
Ha rosszul értelmeztem a "közösség fogalmát - by Robert", akkor elnézést.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Robert, én értem, h miért nincs szükség -szerinted-.. azt leszámítva, h érdemi tény nem vettél bele a mondadódba.. de ennyi erővel- és ugyanilyen szinten elfogadhatnád, h szükség van rájuk :) nem mindenki V1-FLO-ELDO vonalon gondolkozik-, él- és mozog :)

Azzal nincs bajom, h valaki költözni akar, de azzal már igen, ha valaki úgy szól bele a "halott" világok életébe, h nincs jelen :) úgy könnyű kijelenteni, h nincs szükség ezekre a világokra, ha nem látjuk az ott "élőket" :)

Ezt megtehetik úgyis, h csak az adott világon vannak jelen, nem? A közösség alatt, ha jól értelmezem, akkor a Fórumot érted.. pedig a valós közösség a játékon belül van.. ;) ( és a játékon kívül, a való életben, de ez már más téma :) )
Ha rosszul értelmeztem a "közösség fogalmát - by Robert", akkor elnézést.

Ha elolvasod az első hozzászólásodra adott reakciómat, benne szerepelnek -bár tömören- az álláspontom érvei. Azt jól láttad, hogy különösebb érdemi tényt nem vettem bele, mivel véleményt közöltem, nem ténymegállapítást. Azt meg egy szóval sem mondtam, hogy nem fogadom el, hogy szükség van rájuk, pont a nemrég írt bejegyzésemben van erre még konkrét cáfolat is. Az, hogy nem egyezik az álláspontommal a halott világok megtartása, nem jelenti, hogy nem fogadom el, hogy vannak olyan szempontok, ami alapján szükség van rájuk. (Még úgy is, hogy én ehhez inkább látok ellenérveket.)

Úgy szólok bele a halott világok életébe, hogy egyiken én is jelen vagyok, és tisztán látom, hogy mi történik rajta. Bár a többiről valóban csak feltételezni tudok, de látom milyen tendenciákban mekkora mértékű különbségek vannak, elég már ha csak a piacot említem példaként. Szóval megnyugtatlak; nem látatlanba formálok véleményt.
A közösséget én leginkább úgy értelmezem, hogy a játékon belüli, állandó világok közötti és azokon belüli játékostársadalom adja a magját, és annak vannak különböző extra kivetülései, szűkebb körökben; mint például a fórum, a facebook, speed szerverek, béta szerver, de én még ide sorolom a Support rendszert, de akár a West találkozókat is. Ezek összességét értem én a magyar West közösség (korábban rövidebben: "közösség") alatt.
 
Fent