Kibeszélő Függetlenség napi játék

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves fórumozók,

Ebben a topicban oszthatjátok meg a véleményeteket a játékkal kapcsolatban. Szóval nem ide várjuk a beküldéseteket, hanem az eredeti, bejelentő poszt alá.

Sok tűzijátékot kíván,
A The West Csapata
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ha más a nevem az adott világon, amelyikre kérném a nyereményt, lehet arra a névre kérni? Vagy regisztráljak be ide azzal is? :)
Hozz létre azzal egy fórum fiókot és azzal vegyél részt a játékban, kérlek. Ha segítségre van szükséged, akkor bátran lépj kapcsolatba velünk.
 

krisz1212

Active Member
Ha utólag lenne még javaslat, akkor módosithatom (világot és tárolót nem módositom csak +1 javaslat) v azért is kizárás jár a versenyért?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ha utólag lenne még javaslat, akkor módosithatom (világot és tárolót nem módositom csak +1 javaslat) v azért is kizárás jár a versenyért?
Bátran oszd meg velünk akár itt a fórumon akár Support ticket formájában, a játék beküldésedet nem tudod se törölni se módosítani, úgy lett beállítva.
 

krisz1212

Active Member
A különös levél - 1000 köti - kék kategória és Az újrakezdés itala arany kategóriája között egy csere lenne ésszerű, alapból a lötty a 1000 kötibe kerül, tehát aki azt akar a levélből úgy is meg tudja venni, de aki nem akarja az a 1000 kötiből tud venni mást/el tudja raktározni karácsonyig és ott levásárolni, szóval logikus a csere szerintem, mert 1000 köti igy többet ér, mint a 1000 kötit érő lötty (és ha még van akció az UP boltban, az meg csak dob rajta).
 

krcsirke

el pollo diablo
Azért 800 rögért (mivel páran rögért is játszanak) 1k kötit kapni nem valami nagy üzlet. Egyszerűen a levél maradjon ahová való, lötyi meg teljesen felesleges bele, ha nagyon erőltetni kell, menjen be a levél mellé kékbe. Aranyba ha meg kell valami extra, tegyenek be akkor inkább egy 2k kötvényes levelet.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Azért sokat elmond a világokról, ha még az a 6 nyeremény se került kiosztásra, mert annyi jelentkező sem volt rájuk.:roll:Ez valahol a készítők szégyene...:hmf:
(Mármint, hogy ennyire érdektelenné váltak világok még azoknak a játékosoknak is, akik egyáltalán hajlandóak ezeken a süllyedő hajókon aktívak lenni.)
A költői kérdések, amikre persze szinte mindenki tudja a helyes választ: Van még értelme ezeknek a világoknak? Lehet közösségi/multiplayer játéknak nevezni még az ezeken észlelhető játékmenetet? Tényleg szükség van még ezekre a világokra?
Csak pont azok között nem teszik fel ezeket a kérdéseket, akiknek fontos lenne megválaszolniuk, és megoldani a halott világok helyzetét.
Talán majd egyszer... #timetosaygoodbye #aremenyhalmegutoljara

Ugyanakkor maga a játék jó ötlet volt, és bár ennyi nevezőből (Florida esetében volt bőven:whistle:) nem pont én lettem a szerencsés :lol: , de gratulálok a kisorsoltaknak!

Sok sikert mindenkinek a nyitásokhoz, bő 10 napig tart még az event!
:)
 

senki600

Egy vasútbarát
Először is köszi a játékot és a nyereményt, de beszélnék egy kicsit mások nevében is:
Minden játékosnak adni kéne valamit, akik nyer, annak egyértelmű, de akik nem kaptak nyereményt, azoknak adnék egyszeri 2500 tűzijátékot (a szám tetszőlegesen változtatható, de legyen 1500 felett), valamint azon világokon, ahol nem osztottak ki nyereményt, azokat még egyszer ki kéne osztani azoknak, akik nem kaptak ládát, de játszottak (összesen 35 tárgy nem lett kiosztva, lennének akik örülnének neki). Robert írásával egyetértve, jó játék volt ez, lehetne még ilyen, de nem pereces ládáért, azt lehessen szépen megvenni a Shopban 300/600 kötvény/rögért. Azon világokon, ahol tényleg semmilyen akarás nem volt, azokkal már szerintem sincs értelme számolni hosszú távon, bár lehet a gond az is volt, hogy mindenki csak 1 világra kérhetett jutalmat, meg nem is volt nagyon reklámozva, belépéskor mikor feldobja, hogy mi van mi nincs, akkor a játékosok nagyobb része csak bezárja (magamat ismerve azt mondom ilyenkor: miért zaklat megint ilyen ****-ral a West?, így a hirdetést kicsit jobban csinálnám, nem tudom hogy a chat mennyire módosítható ilyen módon, de x óránként írni kéne, amit a játékos kikapcsolhat, ha nem akarja látni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Csak pont azok között nem teszik fel ezeket a kérdéseket, akiknek fontos lenne megválaszolniuk, és megoldani a halott világok helyzetét.

attól, h számodra "halott" 1-2 világ, az ott élők számára nem feltétlenül.. meg milyen alapon nyilatkozol másik nevében?
az meg se fordul egyikőtök fejében sem, h DIREKT nem jönnek fel a fórumra és DIREKT nem írtak/reagáltak semmit, mert nem kérnek a jutalomból..?

elnézést az OFF-ért.

ON: gratulálok a nyerteseknek és remélem hogy az ötletek jó része valóban szerepet kap a következőekben lezajló frissítésekért, azaz nem volt hiábavaló a gondolkozás :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
attól, h számodra "halott" 1-2 világ, az ott élők számára nem feltétlenül.. meg milyen alapon nyilatkozol másik nevében?
az meg se fordul egyikőtök fejében sem, h DIREKT nem jönnek fel a fórumra és DIREKT nem írtak/reagáltak semmit, mert nem kérnek a jutalomból..?

A bejegyzésed eleje alapján kivehető, hogy a személyes véleményemre reagálsz, de a sor végén már olyannal vádolsz, hogy mások nevében nyilatkozom. Ilyenről szó nem volt, a saját véleményemet írtam le. Függetlenül attól, hogy valószínűleg ezzel az álláspontommal többen is egyetértenek, nem mások, hanem a saját nevemben nyilatkoztam. Erre a részre nem is szeretnék több szót pazarolni.
A második sorban is érdekes dolgot írsz, hiszen a West egy közösségi játék, amelynek játékosai folyamatosan eventeken tudnak részt venni. Persze nem kötelező, de felmerül a kérdés, hogy mit ér egy közösségi játék működő közösség nélkül, és mit ér a folyamatosan haladó játékmenet, ha nem kapcsolódnak be "DIREKT" egyes játékosok. Számomra eléggé ellentmondásos ebben a halott világ és az abból szándékosan a játékmenetbe, West közösségbe be nem kapcsolódó emberek helyzete. Ez kicsit olyan, mintha valaki kizárólag taxis szeretne lenni, de soha nem hajlandó idegent engedni vele egy autóba. Erre azt tudom mondani, ha valaki nem szereti a csapatsportot és a labdát, ne menjen focistának, de kosárlabdázónak se... Szóval nem tiszta nekem a felvetésed mögöttes háttere, és nem látom, hogy mi értelme lenne "DIREKT" nem bekapcsolódni a játékmenetbe.
(Bízom benne, hogy ezt a hozzászólásomat már megérteni is sikerül, nem csak elolvasni, mert szívesebben olvasnék érthető levezetéseket a felvetésedre, mint vádaskodást.)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Szívesen vitatkoznék veled, de abból a szempontból nem látom értelmét, hogy sosem adsz igazat másoknak, csak a saját véleményedet hajtod olykor a másikat kifigurázva, olykor kiemelve annak mondanivalójából bizonyos részeket, illetve ha valaki nem úgy válaszol, ahogy te akarod, akkor elkönyveled másnak az embert.. :) így kérlek maradjunk annyiban, h mindketten más közösséghez tartozunk, más értéket- és értékrendet képviselünk :)

--

Az igazi győztesek azon játékosok lesznek, akiknek az ötlete megvalósul :)

--

Köszönöm a lehetőséget Klar & Inno :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Szívesen vitatkoznék veled, de abból a szempontból nem látom értelmét, hogy sosem adsz igazat másoknak, csak a saját véleményedet hajtod olykor a másikat kifigurázva, olykor kiemelve annak mondanivalójából bizonyos részeket, illetve ha valaki nem úgy válaszol, ahogy te akarod, akkor elkönyveled másnak az embert.. :) így kérlek maradjunk annyiban, h mindketten más közösséghez tartozunk, más értéket- és értékrendet képviselünk :)

Ezek szerint félreértesz, bár nem mindegy, hogy mit mond a másik -akár úgy válaszol ahogy "akarom"(bármit is jelentsen ez), akár nem-, túlnyomó részt könnyen igazat adok a másiknak. Ez még olyan helyzetekben is elő szokott fordulni, ahol az én álláspontom markáns ellentétet képvisel, hiszen meg lehet érteni egy ész érvekkel alátámasztott verziót, akkor is ha nekem az éppen kevésbé vagy egyáltalán nem szimpatikus. Szerintem a mostani eset is ilyen, emiatt vártam érvéket az álláspontod mögé. Ha már én kifejtettem az álláspontom és röviden vázoltam a mögöttes érveket, a korrektség kedvéért elvártam volna ezt tőled is. Egyértelmű, hogy egészen más értékrendünk van, és ebben a témában nem valószínű, hogy változtatni tudsz a véleményemen, de ettől még szeretném megérteni és átlátni az álláspontod. Persze az is egy válasz, ha kikerülöd ezeket.

Az igazi győzteseknek pedig inkább azokat nevezném -így az ötletek mentén-, akik a teljes közösségen vagy a játék minőségén képesek emelni valamilyen formában.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Tényleg szükség van még ezekre a világokra?
Ez olyan, mint ha azt mondanánk, hogy nincs szükség a falvakra. Mindenki Budapesten éljen, dolgozzon, stb.
Ahogy a való világban is vannak fővárosi, vidéki emberek, úgy itt is vannak akik a tömeget szeretik és vannak, akik a családias hangulatot. Én mindkettőt szeretem, mindkettőnek megvan a maga varázsa. Iowán az esetek 90%-ban naponta harc van, ha szükséged van egy mesterségesre, akkor sem veszett az ügy.
Van pár ember, aki kár költözne, de az minden világon van. :) Sajnos nem ismerem A-D-G-H-K-L világot, de szerintem Iowa a "kihalt" világok között előkelő helyen áll. Nekünk szükségünk van rá! ;)
Bár azt kicsit sajnáltam, hogy Jacksont nem ide irányították, mert tény, hogy a harcokra van még hely.. :) de majd Hawaiit :D
#gyertekiowára
 
Fent