2021 Függetlenség napi játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Sajci

New Member
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: A nadrágok, övek, kabátok, cipők drop chance-jei legyenek egyenlőek; a kiszemelt szettem kabátjára kevesebb esélyem van, mint egy másik szett nadrágjára, pedig ugyan az az árkategória.
 

kernya4

Member
Világ: V1
Tárgy: Tűzijáték tároló
Javaslat: 80 ponttal meg lehet szerezni Benjamin kardot (ütős), 100 ponttal meg Benjamin pisztolyt (lövős), szerintem ezt kellene megváltoztatni, hogy egyszerre kapják meg vagy 80 vagy 100 pontnál, mert ez így nem fair a lövős pontozásúakkal szemben.
 

SZAMigabi

Member
  • Világ: Világ 1
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az elsősegély készlet és az energia doboz kerüljön át egy alacsonyabb kategóriába.
 
Világ: Louisiana
Tárgy: Hatékonyabb tűzijáték tároló
Javaslat: A tűzijáték tároló valamint a hatékonyabb tűzijáték tároló legyen elérhető már az esemény kezdetétől a shopban kötvényért
 
  1. Világ: Louisiana

  2. Tárgy: Hatékony tüzijáték tároló

  3. Javaslat: Az egyes eseménnyel kapcsolatos kalandok nehézség alapján véleményem szerint több tüzijátékot is adhatnának jutalmul, hiszen ezeket a mennyiségeket (általában 25-50 db tüzijáték) 10 perc munkával is megszerezhetné az adott játékos, ezért nem feltétlen érdekelt a kalandok teljesítésében.
 

Silverhorse

Sugar Daddy
Világ:Mexico
Tárgy:Hatékony tüzijáték tároló
Javaslat:Az ,,építési"idő csökkentése vonhatna le többet is mint 2óra.Már egy óra+is sokkal könnyebbé tenné összeszedni az eseményszettet,különösen azok számára akik dolgoznak,s napi egy két alkalommal lépnek csak be.Az acélkazetta átkerülhetne alacsonyabb kategóriába,nagyon rossz egymás után két három ilyet kapni nem kevés tüzijátékért...
 

sirci

Active Member
Világ: Dakota
Tárgy? Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat :Az újrakezdés italát kivehetnék a nagyon ritka jutalmak közül.
 

zixon

New Member
Sziasztok,
  • Világ: Mexico
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Szerintem a 9 ezres, és a 48 ezres áraknak a fele is elegendő lenne a ritka és nagyon ritka kategóriákért. Valamint a 15 másodperces munka után járó 1-4 tűzijáték szerintem kevés, hiszen 12 energiával, és 1 óra munkával kb 400 körül lehet szerezni, akkor 15 seccel 30 körül jó lenne kapni, és 10 perccel pedig 150 körül.
 

freedgess

Active Member
világ:florida
tárgy: hatékony tűzijáték tároló
javaslat:a fényes prémium kazetta és az újrakezdés itala kerüljön át a 9ezres kategóriába
 

CrusaderSam

Active Member
Üdv!
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: A felejtés itala is bekerülhetne az eseménybe a ritka jutalmak közé.
 

Bull

New Member
  • Világ: Louisiana
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Event alatt max. 4 óra alatt teljesíthető napi feladatok legyenek, amikből rakétát lehet szerezni.
 

Berginyon de Vir

New Member
Sziasztok!

Világ: Mexico
Tárgy: Tűzijáték tároló
Javaslat: Én a fényes prémium kazettát a ritka kategóríába helyezném. Ha az ember elkölt 800rögöt egy ilyen nyitásra, akkor nem feltétlenül örül egy olyan tárgynak amit a gyűjtőkön kívül senki nem tud értékelni. Az elsősegély készletet a rendkívüli kategóriában játszatnám én is. Az, hogy a csizmák most már véglegesen átkerültek a ritka kategóriába szerintem senki nem örül. Lényegesen kevesebb kabátot és nadrágot tudunk emiatt nyitni és az Inno pont azokat az embereket szívatja ezzel akik költenek is a játékra.

üdv
Bergi
 

Kanyim

Veteran Member
  • Világ: FLORIDA
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az egyik leglámább dolog ez ami eddig volt. Több hibája is van. Mi az hogy minden világon ugyanannyi darabot sorsoltok ki ? Lesz olyan világ ahol szerintem ki sem tudjátok osztani mindet (sőt sztem lehet jelentkező sem lesz valamelyikre félére néhány világon) míg másik világon meg tülekedés lesz érte. Lakosság arányosan kellett volna ezt csinálni. A másik hogy ez eléggé beleszól a tombola versenyébe. Pl a nagy tároló naponta ad 2500-t. Ami kb 400as óránként munka adaggal nézve kb 6 óra meló. Odaadjátok és utána van kb 10 napja még használni a győzteseknek. Tehát ez a 10 nap alatt csak melókat nézve kb 2,5 tiszta nap előnyre tesz szert. (ha azt feltételezzük hogy a többi dologban ugyanazt csinálják, erődharcolnak, küldözgetik a tüzijátékokat..stb) Jogosan lenne nagyon pipa valaki ha egy ilyen szerencsés sorsolás miatt maradna le a tombola megnyeréséről ! Tudom röggel mindent lehet ellensúlyozni. De vannak már olyan kihalt világok ahol kb rög nélkül is meglehet nyerni a tombolákat. Pl valahol most 2 ember verseng fej fej mellett a tombola győzelemért.. azt egyikük megnyeri ezt és ezzel behozhatatlan előnyre tesz szert a másikkal szemben (jojo röggel könnyedén behozható előnyre). Teljesen elfuserált dolog ez így. Vagy bele se tegyetek ilyeneket, vagy akkor mindenki megvehesse kötiért hogy egyenlő feltételeket teremtsetek. Maximum ilyen néhány ezer darabot tartalmazó dobozokat lehetett volna kisorsolni, nem olyat amit ha valaki odafigyelve jól használ akár 25.000-t szerezhet.
 

ElServigo

Active Member
világ: Eldorado
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
javaslat: újrakezdés ital és fényes prémium kazi kerüljön ki a 800rög/48k nyitási lehetőségekből
 

Meddix

New Member
  • Világ: Kentucky
  • Tárgy: Hatékony Tűzijáték tároló
  • Javaslat: A szettek lábbelije kerüljön át egy alacsonyabb kategóriába, ahogy korábban hasonló alkalommal is volt.
 

Surmi

Member
Világ 1
Hatékony tűzijáték tároló
A játék során összegyűjthető 4 új szett közül választható legyen melyik járjon a szintek eléréséért és melyek az egyes ritkaságú építkezésekért.
 

sasharcos

New Member
Világ: Mexico
Tárgy: Tűzijáték tároló
Javaslat: kötvénynek is legyen szerepe az eventben, lehessen vele nyitni/vagy építési időt csökkenteni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent