2021 Függetlenség napi játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

luxorka98

Member
Világ: Lousiana
Tárgy: Hatékony tüzijáték tároló
Javaslat: 8 rögért cserébe ne csak 2 óra hosszát vonjon le az építési időből :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: az MPI adjon annyi tűzijátékot, ahány VP pontot szerzünk.
 

Deleted User - 71797

Vendég
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az elsősegély készlet kerüljön át egy alacsonyabb kategóriába.

Like Válasz
Jelentés
 

falama7

Member
  • Világ: El Dorado
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Igen az elsősegély készlet kerülhetne eggyel alacsonyabb szintre meg a prémium kazeta is, de ezeken kivül szuper event ! :)
 

OnL1ne

Active Member
  • Világ: Kentucky
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: A globális nyeremény néha lehetne lószett is, akár évente váltakozhatnának.
 
Világ: Mexikó
Tárgy: Tűzijáték Tároló
Javaslat: Az event tier2-es nyereményeiből én kivenném a szerencseládákat, mivel szerintem ezeket alapvetően a játékosok beváltják kötvényre Angusnál. Helyette inkább olyan tárgyakat tennék be a shopból, amiket szívesebben használnak a játékosok (pl.: lecsós hal). A fényes prémium kazettát a tier4-ből tier3-ba tenném át, mivel szerintem a kazettából nyitható tárgyaknak mára csak eszmei értéke van, s a nagy kollektor személyeken kívül nem sok embert érdekelnek azok a darabok, amik a ládában vannak. Ezt talán az indokolja, hogy a mai szettek mellett a magas szintű és talán alapesetben máshonnét be sem szerezhető tárgyak sem érnek sokat pontok tekintetében.
 

Roland17

Member
  • Világ: El Dorado
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat:Függetlenség napi ládából ki venném a régi szett darabokat ami nem az előzé kétt eventből való,mivel nagyon nagy veszteség tud lenni.
 

doktor

Member
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Hatékony Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az mpi -re járhatna több tűzijáték (míg a 10 perces párbajjal 60 tűzijátékokt lehet kapni, addig kb 10 perc mpi -vel csak 20 -at)
 

Henrick Blitz

Active Member
  • Világ: El Dorado
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az alacsonyabb kategóriákban legyenek korábbi események nem ár érezhető szettjei (csak a gyűjtők kedvéért).
 

abaaba2

New Member
  • Világ: Mexico
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az ingyenes építés idejének növekedése naponta resetelődjön.
 

Icuci

New Member
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: A tüzijáték küldési időt nem +24 órára tenném, hanem napi egyszeri lehetőségre, mert ezen napokat lehet veszteni, sajnos.
 

TheRookie

New Member
  • Világ: Világ 1
  • Tárgy: Hatékony Tűzijáték tároló
  • Javaslat: fényes prémium kazit egy kategoríával lejjebb tenném vagy kicserélném az 1000 kötire, nekem még az is jobb.
 

Dropplex

Member
Világ: Kentucky
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: A 48000 es nyitást szerintem csökkenteni kellene:
1. Az esetek tobbségében a teljes szett ugymond használhatatlan, mert van jobb
2. Ha a szett űgymond kelendő, tehát mindenkinek kellene vagy van kereslet rá akkor sem lehet olyan árban értékesíteni, hogy arányos legyen a 9000 ezres nyitásokhoz képest.
3. Vagy ha már 48000, akkor mondjuk ki lehetne venni az ujrakezdes italát belőle, és csak használható tartalmat hagyni benne. Szerintem.. :)
 

Gilthanas

Member
Sziasztok!

Világ: El Dorado
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: A vasveretes kazettát, elegáns kazettát vegyétek ki.
Köszönöm!
 

Lost88

New Member
Világ: Kentucky
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: Legyen több komplex szett, ami ruhaszettből, lószettből és fegyverszettből áll.
 

Kill Bill

Active Member
Világ: V1
Trágy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: Vaskeretes kazetta, igen nemes láda, elegáns kazetta eltávolítása a jutalmak közül.
 

Totya35

Well-Known Member
Sziasztok!

Világ: V1
Tárgy: Tűzijáték tároló
Javaslat: A nagyon ritka tárgyak találási esélyeit kellene növelni.

Üdvözlettel:
Totya35
 
  • Világ: Florida
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Legyen egy "rejtett" a játékos által beállított párbajöltözet, hogy a támadónak ne legyen a termékező/munkás/kalandor ellen ilyen igazságtalanul nagy előnye (buffokkal + beöltözve + párbajra pontozva ez így nevetségesen könnyű).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent