Ezt vagy azt?

senki600

Egy vasútbarát
Jó kérdés, egyiket se ettem még, de legyen első körbe rénszarvas
Utazás előtt 1 nappal vagy az utazás napján 4:50-kor venni az IC pót- és helyjegyet? (a 4:50, mint időpont szándékos, ha a legelső vonattal mész, kérdés erre vonatkozik)
 

krcsirke

el pollo diablo
Inkább utazás napján, mert lehet bealudnék, bár nem biztos van rendes pénztár, így remek kérdés.

Mazsola vagy datolya?
 

senki600

Egy vasútbarát
inkább a mazsola
6 napig csak parizeres zsemlén (zsemle+margarin vastagon+3-4 szelet nagyon olcsó parizer, 1 nap 4 zsemlével) vagy 6 napig minden ami beléd fér, de a mennyiség akkor is csak 4 zsemlényi?
 

senki600

Egy vasútbarát
Inkább egy jobb minőségű löncs.
1 nap kialvatlanság vagy 12 óra alvás, aminek a hatása rosszabb a 12 óránál?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mivel buta vagyok és nem tudom mi az, legyen tarhonya, jó is az
18-22(?) közt ismerősökkel találkozás valszeg piával vagy otthon csücsülés, de legalább nem lesz benned semmi a másnapi gyakorlatkor, amikor akár meg is szondázhatnak (semmi alatt a kialvatlanság nem létére is gondolok?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha piálás, akkor pár sör és már korán elfogyasztva, ha pl este 7-ig elfogyasztva reggel 6-kor szonda nem hinném kimutatná.

Narancs vagy pomelo?
 

senki600

Egy vasútbarát
rántotta
Minden nap kétszer elmenni egy balesetes gép mellett vagy minden nap elmenni egy teljesen lefosztott (szín üres, csak szekrényváz) mozdony mellett?
 

krcsirke

el pollo diablo
Citromos, de csak ha akkor ha nem ehetetlenül savanyú, ha igen akkor kakaós.

Mézes puszedli vagy győri édes?
 

senki600

Egy vasútbarát
Geón Cortina, eldón rög, Lujziról cuccokat vinnék az előbb emlegetett világokra.
Karácsony vagy húsvét?
 
Fent