Erőd - Termék eladása (1. hsz-t olvasd el!)

DeletedUser

Vendég
Az erőd építéséhez itt lehet eladni termékeket!

A következő módszert javaslom (a fizetés sorrendjétől természetesen el lehet térni):

1. Kiválasztod mely erőd építéshez szükséges termékeket szeretnéd megvásárolni az eladótól, felveszed vele a kapcsolatot, megegyeztek az árban.

2. Az eladó egy olcsó tetszőleges (piacon eladható!) tárgyat (pl szürke sapka) betesz a piacra, amit a vevő megvásárol.

3. A vevő küld egy meghívót a városába az eladónak

4. Az eladó elfogadja a meghívást, majd elsétál a városhoz tartozó erődhöz, majd a beteszi a raktárba a már "megvásárolt" termékeket (pl.: töltény) amelyek szükségesek az erőd építéséhez.

Figyelmeztetés:
Az erőd raktárából NEM lehet kivenni terméket, így ez a módszer alkalmatlan termékátadásra!
A módszer veszélye, hogy az eladó átverheti a vásárlót oly módon, hogy a valójában szükséges terméket mégsem teszi be az erőd raktárába, a meghívót elutasítja, stb. Természetesen ez ellen lehet kis összegű részletekben történő fizetéssel védekezni, illetve a seriff segítségével bosszút állni a dolgon. Továbbá lehet jelenteni a dolgot a supporton, bár ez a fajta magatartás mód (még) nem szabályellenes, ellenben más szabályellenes tevékenység (multizás, párbajszabálysértés) előfordulhat! Ebben az esetben, ha elő is fordul valamilyen szabálysértés, az ellopott összeg visszautalásra NEM kerül!

Lista az erőd építéséhez használható termékekről, áráról találati esélyéről (az eladási ár kiszámításához):

attachment.php


Ha van valami hiba, elírás, jelezzétek bátran, köszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A következőket tudom felajánlani:

Töltények: 70 db, 2200$/db helyett akciós ár: 500$/db!!
Déli államok zászló: 30db, 4171$/db helyett akciós ár: 1000$/db!!
Térkép: 10db,1360$/db helyett akciós ár: 650$/db!!
Lasszó: 10db, 1248$/db helyett akciós ár: 600$/db!!
Postakürt: 15db, 2850$/db helyett akciós ár: 1500$/db!!
Whiskey: 25db, 150$/db
Az árakat így kalkuláltam ki: (100-"termék találási esély")*Eladási ár

Nagyobb mennyiség esetén lehet alkudni!

Távolságtól függően lehetnek plusz költségek, azaz az aktuális helyzetemtől mérten az idő függvényében óránként 1-200 dollárt még felszámolok!

A többi cuccot is meg tudom szerezni elvileg, egyéni igényekkel keressetek meg a játékban! Köszi!
 

DeletedUser10995

Vendég
Lol, te nem aprózod el. Viszont szerintem rosszul kalkulálsz, túl olcsón adod. Pl. töltényt miért 2.2k -ért adnád nem "akciósan"? Legyen 22k! Mennyivel jobban hangzik, hogy 22k helyett 0.5k. Az ne zavarjon, hogy ha a kutyának nem kell, akkor 25$ -ért adod el a kereskedőnek. Persze ha van olyan hülye aki megveszi, akkor te csinálod jól :-).
 

DeletedUser13697

Vendég
Eladó dolgaim...

Sziasztok...
Nekem egy orvosi táska lenne eladó világ4-en!!!
akit érdekel küldjön vissza üzit!:no::mexikói::laugh:;);):horgász:
 
Fent