Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Komolyra fordítva a szót.

GRATULÁLOK MINDEN EGYES RÉSZTVEVŐNEK! ÜGYESEK VOLTATOK!

Igaz, nem volt 50 napos felkészülési idő, de összeszedtünk 200+ embert, akik akartak, és jöttek is erődharcolni. Szinte minden este, egy héten keresztül.
Szerintem ez egy olyan teljesítmény, amit a magyar szervereken kívül, csak nagyon kevés nemzet tud felmutatni.
Okkal lehet büszke magára mindenki!

Remélem, ha újfent megrendezésre kerül ez az esemény, akár más, akár hasonló formában, ugyanilyen remek ellenfelekkel nézhetünk szembe!

Viszont addig is,

Hajrá Jailbirds, hajrá Farkasok!
 
Sziasztok,

Gratulálok a győztes csapatnak.
A szervezők felé lenne egy javaslatom/kérésem.
Ha újra megszervezitek esetleg jövőre (úgy legyen!) ezt az eseményt, akkor az elődöntők után tervezzetek inkább oda-vissza meccseket a bronzmeccsre és a döntőre, mert szerintem akkor sokkal inkább kijönne, hogy melyik csapat hogyan tud változó körülmények között harcolni, taktikát és pontozásokat kitalálni. Az elődöntőket illető választást épp elegendőnek érzem a csoportmeccsek után, szerintem az aranyért és bronzért folyó harcokon nincs szükség plusz előnyre.
Nem szeretném csökkenteni a győztesek sikerét ezzel, szimplán azt gondolom, hogy szívesen kiálltunk volna egy kilövéssel végződő vereség után is ellenük védeni.

Üdv,
MM
 

Aston*

Well-Known Member
Sziasztok,

Gratulálok a győztes csapatnak.
A szervezők felé lenne egy javaslatom/kérésem.
Ha újra megszervezitek esetleg jövőre (úgy legyen!) ezt az eseményt, akkor az elődöntők után tervezzetek inkább oda-vissza meccseket a bronzmeccsre és a döntőre, mert szerintem akkor sokkal inkább kijönne, hogy melyik csapat hogyan tud változó körülmények között harcolni, taktikát és pontozásokat kitalálni. Az elődöntőket illető választást épp elegendőnek érzem a csoportmeccsek után, szerintem az aranyért és bronzért folyó harcokon nincs szükség plusz előnyre.
Nem szeretném csökkenteni a győztesek sikerét ezzel, szimplán azt gondolom, hogy szívesen kiálltunk volna egy kilövéssel végződő vereség után is ellenük védeni.

Üdv,
MM
én is ezt javasoltam, sajnos most el volt vetve, de szerintem mindenki, az adminok is tanultak a szervezést illetően, köszönjük!
 

-*CuBe*-

Cube Bonaparte
Összességében hatalmas köszönet a szervezőknek, hogy lehetővé tették ezt számunkra, emellett minden résztvevő játékost szintén hatalmas elismerés illet oldaltól függetlenül, másfél héten keresztül minden nap a legjobbat kellett nyújtani minden harcon.


Gratuláció minden csapatnak! :up:
 
Sajnálatos módon a döntő után néhány játékos súlyosan megsértette a kommunikációs szabályokat, így tőlük szélsőséges és kirekesztő kommunikáció végett megvontuk az egyedi tárgyat és minden egyéb esetleges jutalmat. Azoktól akik jelen voltak a világon, de egy harcon sem vettek részt, szintén megvontuk a jutalmakat.

XD
 

Kanyim

Veteran Member
Köszönjük a supportnak a szervezést. Ilyen eseményre bármikor örömmel megyünk.
Volt kis sírás rívás de hát az várható volt na... de szerintem mindenki jól érezte magát.

Akiket meg kizártak a végén.. hát szerintem ennyi rögöt megért nekik az a néhány mondatocska :D
 

krisz1212

Active Member
A nyeremény tárgyakról valami infót kaphatnánk, hogy kb. miben is gondolkodjunk? (Értem itt főleg h Terméknek kell-e hogy legyen, mennyi bónuszt kaphat max, milyen erősségű bónusz kaphat, kaphat-e ellenállás/védekezés stb. bónuszt?)
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
A nyeremény tárgyakról valami infót kaphatnánk, hogy kb. miben is gondolkodjunk? (Értem itt főleg h Terméknek kell-e hogy legyen, mennyi bónuszt kaphat max, milyen erősségű bónusz kaphat, kaphat-e ellenállás/védekezés stb. bónuszt?)

Erről bővebben @Klar tud majd mesélni. De leginkább a milyenségre vagyunk kíváncsiak, nem számszerűen. Ugyanis arra úgy is a központnak kell rábólintania. :) Én alapvetően az érmeket alapvetően nyakpántként, az emléktárgyat pedig termékként képzeltem el.

Emléktárgy javaslat: nyitható legyen és rögöt adjon

Biztos vagyok benne, hogy te is tudod, de erre nem kerülhet sor. :)
 

krisz1212

Active Member
Hát , ha ténylegesen is használható cuccokat akarunk, nem csak egy porosodó cuccra, akkor bedobnák egy merészebbet:
Nyakas érem:
Arany: 0.03 tuli mindenre 0.5 ép/térés/rejtő/csapda és 40 ellenállás
Ezüst: 0.025 tuli mindenre 0.45 ép/térés/rejtő/csapda és 30 ellenállás
Bronz: 0.02 tuli mindenre 0.4 ép/térés/rejtő/csapda és 20 ellenállás

Emléktárgy: 0.04 mozgi/ügyi/karizma 0,5 iri/célzás/rejtő/csapda és 5 támadás + 50-as szektorbón sebzésre.
Van olyan érzésem túl merész de egy próbát megér :) És szerint mind a 3 dobogós használható cuccot kapna.
 
Fent