Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

Kanyim

Veteran Member
Módosítottam 0,1 illetve 0,2 pontra az értékeket, így csak egymással szemben keletkezhet plusz pont, ami módosíthatja a sorrendet. :)
Tökéletes a 0.1 és 0.2-es megoldás is, de akár (ismét a sportos hasonlatot előhozva) azt is lehetne írni hogy pontegyenlőség esetén az érintett csapatoknak egy külön mini tabellát hozunk létre ahol az egymás elleni meccseiket pontozzuk így és így... és ez a mini tabella alapján állapítjuk meg az ő közöttük fenálló sorrendet.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ha a jutalom hasznos, értékes, ritka, egyedi akkor sokkal jobban küzdenének érte az emberek és sokkal több embert érdekelne.
Titánka, elég régi játékos vagy már te is, hogy meg tudd érteni, egy magán bajnokságra amihez a többi nemzethez semmi köze egy egyedi tárgy így is óriási dolog. Én értem, hogy hasznos tárgyat szeretne mindenki, meg full gringót akar mindenki ha már esztelenül lett osztogatva az elmúlt évek alatt, de mindig op cuccot kapni se jó, mert totálisan meg lehet ölni vele a játékot, a balance-ról ne is beszéljünk. Jelenleg összedobtak nektek egy olyan játékmódot, ahol csapat csapat ellen küzd, ezzel is próbálkozva azzal hogy hátha 2 év után végre együtt tudtok dolgozni akármekkora létszámmal is, és szórakoztok egy jót, ahelyett hogy florin vagy v1-en vagy eldon egymást ölnétek.

Jelképes lesz a jutalom, és ilyet soha senki a büdös életbe nem fog kapni, csak ti. Így akármennyire is lehet haszontalan, egy értékes jutalom lesz. Máshol ilyet se kapsz :)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Titánka, elég régi játékos vagy már te is, hogy meg tudd érteni, egy magán bajnokságra amihez a többi nemzethez semmi köze egy egyedi tárgy így is óriási dolog. Én értem, hogy hasznos tárgyat szeretne mindenki, meg full gringót akar mindenki ha már esztelenül lett osztogatva az elmúlt évek alatt, de mindig op cuccot kapni se jó, mert totálisan meg lehet ölni vele a játékot, a balance-ról ne is beszéljünk. Jelenleg összedobtak nektek egy olyan játékmódot, ahol csapat csapat ellen küzd, ezzel is próbálkozva azzal hogy hátha 2 év után végre együtt tudtok dolgozni akármekkora létszámmal is, és szórakoztok egy jót, ahelyett hogy florin vagy v1-en vagy eldon egymást ölnétek.

Jelképes lesz a jutalom, és ilyet soha senki a büdös életbe nem fog kapni, csak ti. Így akármennyire is lehet haszontalan, egy értékes jutalom lesz. Máshol ilyet se kapsz :)
bAlAnCe:blink::blink::blink::blink:
 

Törölt tag 18099

Vendég
Mibe fogadjunk, hogy a jelenlegi 3. helyezett arra játszott, hogy ők majd kiválasztják a 4. csipet csapatot, aztán instant lesz helyük az arany-ezüst meccsen. Nem tudom elhinni, hogy csak úgy megváltozott a szabályzat azon része, amely azt mondta, hogy a harmadik helyezett választhat támadó vagy védő oldalt, vagy ha az első kettő azonos oldalt választott akkor azt választhatja, ki ellen támad. Tuti ez volt a cél, de remélem most már egyértelmű lesz hogy hülyék voltatok.

Ha igazam van, akkor az elkövetkezendő 2 hétben rajtatok fogok röhögni. Már pedig ritkán tévedek :D

ps: Ne levelet írj.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 779988

Vendég
Bár egy harc még hátra van, szeretném elismerésemet kifejezni minden aktív Mix csapattagnak!

Esélytelenként indultatok, és később se sikerült sajnos semmi, de mindezek ellenére minden este újra és újra kiálltatok. Tiszteletre méltó! :up:

A soron következő harcotokon sem indultok több eséllyel, de azért sok sikert kívánok, a lehetőség még megvan a 2. helyre.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Mibe fogadjunk, hogy a jelenlegi 3. helyezett arra játszott, hogy ők majd kiválasztják a 4. csipet csapatot, aztán instant lesz helyük az arany-ezüst meccsen. Nem tudom elhinni, hogy csak úgy megváltozott a szabályzat azon része, amely azt mondta, hogy a harmadik helyezett választhat támadó vagy védő oldalt, vagy ha az első kettő azonos oldalt választott akkor azt választhatja, ki ellen támad. Tuti ez volt a cél, de remélem most már egyértelmű lesz hogy hülyék voltatok.

Ha igazam van, akkor az elkövetkezendő 2 hétben rajtatok fogok röhögni. Már pedig ritkán tévedek :D

ps: Ne levelet írj.

Ugyanez fogalmazódott meg bennem a hisztit követően xd
De ez mekkora 200 IQ már :D :D :D
 

krisz1212

Active Member
Maga a szabály nem lett változtatva... Az első kiírásnál is, akinek csak minimális parasztlogikája van rájöhetett, ha az 1. és a 2. csapat is oldalt választ (védőt jelenlegi helyzetben) akkor a 3. csapatban annyi előnye van h választhat ki ellen is megy... Ami sírás ment a "változtatás végett" az röhej, komolyan az alapszakasz 3. helyezett akart választani h ki ellen is menjen, tehát az utolsók ellen? A szabály nem változott csak az értetlenebb emberek részére is letisztultabb lett, de az első kiírásban is lehetett tudni, hogy ez a logikus forgatókönyv... Aki nem hiszi egy papírra szépen az első opció szerint írja szét a lehetőségeket és ugyanoda jön ki. A 3. csapat csak abban az esetben harcol a 4. helyezettet ha az 1. csapat bevállalja a harcot a 2. ellen. Ha az 1. és 2. is oldalt választ és a 3. beválasztja a 4. csapatot akkor 1. és 2. nem harcol v mi? Parasztlogika sírás helyett parasztlogika....
 
Utoljára szerkesztve:

W1k1ng.

Active Member
Nem szeretek hozzászólásokat írni. De ebben az esetben szeretném megköszönni a mix csapatnak, hogy próbálkoztunk az utolsó harcig, az ellenfeleknek, hogy 100%-osan kiálltak annak ellenére, hogy sejthető volt a végkimenetel. Persze kiemelném a vezetőséget, hogy napról napra odaálltak annak ellenére, hogy sokan azt sem tudták merre van előre. Szuper volt látni, hogy játszanak a "legek" , jó volt kitekinteni egy haldokló világról egy pezsgő szerverre és részese lenni. Bevallom iszonyatosan rozsdás volt a tudásom, jó volt elő venni a wikit, keresgetni a pontokat adó kalandokat, a termékeket erődöt építgetni :njub: Nyilván voltak negatívumok amiket nem tudtam hová tenni de összességében én élveztem. Nagyon hiányzott egy aktív közösség, ami legalább megvolt, kicsit már untam a westet így 10-en, 5-ön év max szint és kihalt szerók után, ezért hálás vagyok a support teamnek és persze a résztvevőknek, de legfőképp a csapatnak.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem szeretek hozzászólásokat írni. De ebben az esetben szeretném megköszönni a mix csapatnak, hogy próbálkoztunk az utolsó harcig, az ellenfeleknek, hogy 100%-osan kiálltak annak ellenére, hogy sejthető volt a végkimenetel. Persze kiemelném a vezetőséget, hogy napról napra odaálltak annak ellenére, hogy sokan azt sem tudták merre van előre. Szuper volt látni, hogy játszanak a "legek" , jó volt kitekinteni egy haldokló világról egy pezsgő szerverre és részese lenni. Bevallom iszonyatosan rozsdás volt a tudásom, jó volt elő venni a wikit, keresgetni a pontokat adó kalandokat, a termékeket erődöt építgetni :njub: Nyilván voltak negatívumok amiket nem tudtam hová tenni de összességében én élveztem. Nagyon hiányzott egy aktív közösség, ami legalább megvolt, kicsit már untam a westet így 10-en, 5-ön év max szint és kihalt szerók után, ezért hálás vagyok a support teamnek és persze a résztvevőknek, de legfőképp a csapatnak.
Ilyenkor érzem, hogy megérte belefektetnünk az energiát és az időt. :)
 

-titan-

a negativitásom határtalan
6alih6.jpg
 
Fent