Elköszönés! - OwN3D

DeletedUser17063

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, hogy hova kellene egy ilyen témát létrehozni, ezért ide írok. Ezennel szerintem végleg elköszönök a játéktól és a játékos társaimtól. Már régóta gondolkodtam rajta, hogy abba kellene hagyni a játékot - főleg szakdoga írás és záróvizsgára való tanulás közben -, de túl sok emberrel lehetett "normálisan" beszélgetni itt közben. Nem azt mondom, hogy a való életben nem beszélgetek senkivel, de jó néha anonim módon kommunikálni teljesen/félig vadidegen emberekkel. Ezáltal sok embert és úgymond virtuális barátot vagy ellenséget szerezve jót játszottunk együtt. :)
Azért fórumon osztom meg azt, hogy itthagyom ezt az egészet, mert túlságosan aktív játékos voltam és túl sok embertől kellene. Vannak itt V1-ről, Eldó-ról, Fló-ról akik elég sokat segítettek a játék folyamán, de a többi szerveren is találkoztam az 5 és fél éves karakteremmel olyanokkal, akikkel jó volt együtt játszani. Az aktív játékos bázis létszáma ezennel is csökken 1 fővel.

Remélem eljut valamilyen formában azokhoz akiknek ez szól, akármelyik szerveren is játszanak.

Feladtam az értelmetlen szélmalom harcot az igazamért, ami elég nehezemre esik, mert nem szeretem az igazságtalanságot. Megpróbálok kevésbé kritikus hangvételt megfogalmazni a rendszerrel kapcsolatos, mert tudjuk nem tökéletes, de egészen játszható volt. A kettő végleges kitiltás eredményeként már majdnem úgy érzem magam, hogy tényleg elkövettem valami bűnt, mint például csalás, hackelés, multizás vagy akármi más, de hát ahhoz nem vagyok elég rossz fiú ezért csak egy mondatért és egy utalásért megérdemlem azt a bűntetést.

Mindenkinek köszönöm, aki így vagy úgy megismert a játék folyamán, mint kalandor/párbajos/erődharcos vagy rage game-s mpi-n hisztiző "hülyegyerek".

Főleg Eldóról tudnék neveket mondani, akiket kiemelnél. Mivel, mint tudjátok ELDÓ > összes többi szerver! Így pár név, akik miatt tényleg sajnálom itthagyni a játékot, mert feldobták a hangulatot: Coy, mizs, powdi, Chilli, zsé, Pepee, kika, killa és katafa is :D, simara, senki, Kígyósziszi, Krisztoph, suba, Sister, belze (ő is kitaltathatta volna magát), sjocig, kenya, kubi, cruz, humi, robi, télapó, rosszarc, vándor, bear, Shadow, mega, végezetül Csula és Enzo!!!! Ezen kívül még rengeteg jó és aktív játékost felsorolnék - ha nem lenne rossz a névmemóriám - szóval akiket kihagytam azoktól elnézést. Jó volt veletek játszani!

További jó játékot Kívánok mindenkinek!
Üdv.: OwN3D!
ártalm.png
2020.06.17.
 
Fent