El Dorado dumaláda

DeletedUser

Vendég
Én ezt egyedül szoktam csinálni. :laugh:
Persze megelékszek a környéken lévő munkákkal,nem akarom egyből az egész világot. :szénaboglya:

Hát én egy ezüst kaszinó építésért átutazok a világ másik végébe. Meg ha többen vavan vagyunk (pl. Szövi) a világ minden részén lévő munka közel van valakihez. Ha nem túl önző kérés elküldöd tg-ben amit találták?
 

DeletedUser

Vendég
Hát én egy ezüst kaszinó építésért átutazok a világ másik végébe. Meg ha többen vavan vagyunk (pl. Szövi) a világ minden részén lévő munka közel van valakihez. Ha nem túl önző kérés elküldöd tg-ben amit találták?

Engem nem szervezel be. :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
Új szett

Ha van valakinek szett cucca, eladná, vagy cserélné szóljon :-). AQ talizmán, NB cipő, kalap és sál van meg, többi érdekelne, és ezekre lehetne cserélni.
 

DeletedUser

Vendég
Elcserélhető vagy eladó AQ vadászkése! Ami érdekel AQ szett, vagy NB szett. Írj rám a játékban
 

DeletedUser

Vendég
valaki tudna segíteni abban h a 2.0 ban az erőd építésnek az anyagszükségleteit valamilyen formában elmondani mert a régi táblázat amit találtam kicsit pontatlan
 

DeletedUser16048

Vendég
?

Sziasztok ma kezdtem ezt a játékot. A kocsmában a seriff elküld ujságot árulni, de kell hozzá 9 munkapont nekem meg nincs 1 se. Mit kell csinálni a munkapontért? Már probáltam csomó félét de nem ad munkapontot. Kösz ha v.ki válaszol.
 

DeletedUser16043

Vendég
Tárgy linkeket?Lehet én nem tudom mit jelent,de ezt eddig így még sose hallottam,pedig pár éve westezek...
 

DeletedUser

Vendég
Veszek!!!

Veszek jó pénzért Csingacsguk mellvértjét vagy nadrágját, vagy harmonica nadrágját jó pénzért! Emberféle néven keressetek, ha nem adnád el biztosan akkor is írjatok, azzal nem veszíthetsz ;) :shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Megalapítottam városom mely Kunbaja néven fut és várok minden kedves jelentkezőt szinttől függetlenül a városba
 
Fent