El Dorado dumaláda

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Miért van az,h a "Kis Sas" által adott feladatot (bőrcserzés),már 4szer csináltam meg,mégse veszi észre?
 

DeletedUser15967

Vendég
Szia sifo, Üdvözlünk a Fórumon.

Nézd meg, hogy elfogadtad-e a kalandot, mert ha nem, akkor nem fogja számolni. Mellesleg egy ideiglenes adatok/sütik törlése a böngészőkből néha kell, az is szokta akadályozni a játékokat.

Maradok előzetes tisztelettel,
- TyRioN -
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a segítséget!
tényleg a sütik jelenthették a gondot,legalábbis most ugy tünik,h működik,de még nincs vége a feladatnak....
 

DeletedUser

Vendég
A farm

Sziasztok, van egy nagy problémám.
A farm (madarak kergetése...) feladatot nem tudom lezárni, mindig azt írja ki, hogy válaszd ki a kaland jutalmát, de nem ajánl fel semmi választási lehetőséget.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom másnak is csinált ilyet vagy sem, de ugye miután legyőztem a fejvadászt a Terméketlen kalandsorozatban, utána kellene kapnom a fiútól egy kalandot, a jogos tulajdonos IV -et, de nekem nem adta ki, pedig nálam a levél és a tulajdoni lap is...most ilyenkor mi van?? mert anélkül ugye nem lehet befejezni :S
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom másnak is csinált ilyet vagy sem, de ugye miután legyőztem a fejvadászt a Terméketlen kalandsorozatban, utána kellene kapnom a fiútól egy kalandot, a jogos tulajdonos IV -et, de nekem nem adta ki, pedig nálam a levél és a tulajdoni lap is...most ilyenkor mi van?? mert anélkül ugye nem lehet befejezni :S

Dean Andersonnál voltál már?
 

DeletedUser15997

Vendég
Szevasztok.
Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy miért nem működik a megyei chat?
akárhová megyek mindenütt az 1. szobát arja, ahol nem lehet beszélni....
Egész nap ez van már a térkép felét átutaztam de nem látok másik chat szobát!
 

DeletedUser4913

Vendég
tw-db.info ClothCalc hiba

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Csak nekem nem működik a ClothCalc script, vagy más is találkozott ezzel a hibával?
Eddig semmi gond nem volt vele, az új frissítés óta folyamatosan hibaüzeneteket ír ki :(
 

DeletedUser4913

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Csak nekem nem működik a ClothCalc script, vagy más is találkozott ezzel a hibával?
Eddig semmi gond nem volt vele, az új frissítés óta folyamatosan hibaüzeneteket ír ki :(

Már működik :D Úgy tűnik pillanatnyi üzemzavar a frissítés miatt.
 

DeletedUser

Vendég
Hellótok!

Én is egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy John adott fel egy olyan feladatot, hogy valami Terriff helyettest kellene követnem, azzal a feladattal mit kell csináljak hogy lezárhassam?

Előre is köszi a segítséget ^^
 

DeletedUser

Vendég
Igen megint én írok :) olyan kérdésem lenne, hogy megcsináltam egy kalandot, nem lehet leadni :S van olyan hogy egy kaland időkorlátos, az ünnepiken kivül??
csak mert ugye nem kell ott lenni a helyszínen hogy ezt le tudjam adni, de még sem engedi...
 

DeletedUser

Vendég
Igen megint én írok :) olyan kérdésem lenne, hogy megcsináltam egy kalandot, nem lehet leadni :S van olyan hogy egy kaland időkorlátos, az ünnepiken kivül??
csak mert ugye nem kell ott lenni a helyszínen hogy ezt le tudjam adni, de még sem engedi...

A napi kalandokról beszélhetsz.Ha elfogadtad,és megcsináltad,de közben éjfélt ütött az óra,új kaland jön a helyére,de nincs gond,mert egy hét múlva újra jön és le tudod zárni.
De van köztük olyan,ami helyszínhez is kötött.
 

DeletedUser

Vendég
A napi kalandokról beszélhetsz.Ha elfogadtad,és megcsináltad,de közben éjfélt ütött az óra,új kaland jön a helyére,de nincs gond,mert egy hét múlva újra jön és le tudod zárni.
De van köztük olyan,ami helyszínhez is kötött.

Igen azokról, de akkor így már világos, köszi szépen :) akkor nem adom fel addig a kalandot...igen a helyszínessel találkoztam már, csak ugye ott ki is van írva, hogy ott kell lenni, azért volt furcsa, hogy itt nem, de nem történik semmi :S de most akkor már okosabb lettem ezzel is, köszi szépen megint!! :)
 

DeletedUser15997

Vendég
Sziasztok.
Nektek sem működik a közös chat szoba?
Naponta pár órát jó aztán a következőt kapom folyamatosan: Rendszerüzenet: Nem beszélhetsz a '1 szoba' chatszobában.

Kicsit zavar (azaz nagyon), hogy nem lehet kommunikálni a környezetemmel a játékban...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14230

Vendég
Ajj.. vettem 2 acélkazit.. de persze nem azon a szerveren amin szerettem volna(El Dorado), hanem Dakotán... :mad:@ És természetesen egy Calamity Töltényöv, és egy pontos vinyó volt a tartalma.. Az övet adom dakotán, és kérek érte pénzt El Doradon.. vagy valami hassonló ritkaságot. írhattok telegrammot El Dorado szerverén! :)

Frédy
 

DeletedUser

Vendég
Beszerző

Beszerzőt keresek, viszonylag egyszerű termékeket kéne nagy tételében beszerezned, ha érdekel írj egy telegramot arkath névre.
 

DeletedUser

Vendég
Ezüst, arany munkák

Egy olyan dologhoz keresek embereket, hogy összegyűjtsük minden nap az arany és ezüst munkákat. Feladat az lenne hogy minden nap egy munkacsoport egy munkájára az egész világon rákeresünk, a munkacsoport munkái közül megnyitjuk a kereteseket,és egy közös telegramba bemásoljuk amit a cloth calc kiad. 10 ember így minden nap az összes keretes munkát össze tudja szedni. Ha valakit érdekel jelezze, m]eghívjuk a telegramba.
 

DeletedUser

Vendég
Egy olyan dologhoz keresek embereket, hogy összegyűjtsük minden nap az arany és ezüst munkákat. Feladat az lenne hogy minden nap egy munkacsoport egy munkájára az egész világon rákeresünk, a munkacsoport munkái közül megnyitjuk a kereteseket,és egy közös telegramba bemásoljuk amit a cloth calc kiad. 10 ember így minden nap az összes keretes munkát össze tudja szedni. Ha valakit érdekel jelezze, m]eghívjuk a telegramba.

Én ezt egyedül szoktam csinálni. :laugh:
Persze megelékszek a környéken lévő munkákkal,nem akarom egyből az egész világot. :szénaboglya:
 
Fent