El Dorado dumaláda

DeletedUser

Vendég
Hát, első komment :)
Megtisztelő hogy megelőztem pc-t.

Jó társaságot nyújtó holnap janali 2 körül elkészüló dakotáról vándorló városba felvétel.
Követelmény: erődharcos kari
Humor
nyújtunk:
jó közösség(sztm a legjobb a westen.csirke nem röhögsz!)
a többi kiderül majd
 

DeletedUser10194

Vendég
Itt lehet megvitatni az El Dorado világon történteket, lehet barátkozni, társalogni, stb.. :)

Szerintem simán láthatóvá lehetne tenni az adott helyen a feladatokat. Nem sok értelmét látom hogy folyamatosan klikkelgessek hogy vajon hol milyen munkát csinálhatunk. Még helyet sem foglalna hiszen ezt úgy is látni kell amikor kiválasztom a végzendő munkát.
 

DeletedUser15016

Vendég
Üdv!

Itt El Doradon valahogy Henry nem akarja beadni a kalandot.
Henry-nek adtam a Büdös halat.
Maria-nak adtam a kandirozott narancsot.
Tudomáom szerint nem szint függő (27-es vagyok), és más feltétele nincs az elfogadásának.
Vagy esetleg valami mégis csak volna?

Üdv gizus
 

DeletedUser

Vendég
zöldfülü

Megtudná mondani nekem valaki, hogy mért nem kapom meg a zöldfülü kalandsorozatot? 8 szinten vagyok már, de még nem adta Henry kalandnak :S
 

DeletedUser

Vendég
lezártad a bevezetőt?(másik részét(hamis johnnal kezdődik))

Igen megvan az is. az első lépések kalandsorra gondolsz ugye?
Azért nem értem, mert egyszer elkezdtem itt, csak aztán törlésre kényszerültem :S vki feltörte fiókom, aztán akkor oks volt minden, most meg nem akar összejönni az a kaland :S
Ha azt lezártam akkor nem is tudom megcsinálni ezt?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen megvan az is. az első lépések kalandsorra gondolsz ugye?
Azért nem értem, mert egyszer elkezdtem itt, csak aztán törlésre kényszerültem :S vki feltörte fiókom, aztán akkor oks volt minden, most meg nem akar összejönni az a kaland :S
Ha azt lezártam akkor nem is tudom megcsinálni ezt?

a hajtóvadászatot és a tüzes szívet is be kell fejezni
 

vadmacska

Member
Sziasztok!

HELP mert nem tudok tovább lépni a "Terméketlen föld"-kalandban...
Seriff most kiadta mind a 4-embert a kocsmába..hogy ki a tulajdonos....:) de itt passz nem tudom mit tegyek.
A segítséget köszönöm!!
 
Fent