El Dorado dumaláda

DeletedUser

Vendég
nem tudja valaki, hogy az idén is meglehet majd venni a húsvéti szettet? vagy valahogyan meglehet szerezni? eddig semmi jelen nincsen neki... :S
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni az alábbi ügyben:

Szeretném megszerezni itt az El Dorádón a fura szemétkupacot. Csákány a termék helyén, és csinálom a lőszerszállítást nagyüzemben. Már 3-szor levittem a motit 100-ról 0-ra, 0 moti alatt is csináltam vagy 10 munkát, tehát legalább 80 alkalommal csináltam már lőszerszállítást, minden eredmény nélkül. Sérülés is volt már legalább 20-30 alkalommal.

Más világokon is játszottam, és soha nem volt gond a fura szemétkupac megszerzésével. Mi lehet a baj? Ennyire levitték a szerencsefaktorát, vagy csak ennyire nincs szerencsém? Máskor a 3-4. sérülésre beadja, most meg közel 100 probálkozásból semmi. Esetleg van még valami feltétel a csákányon kívül? Szint vagy valami? (Kínomban már a 15 bolondok aranyát is begyűjtöttem, hátha kell pár darab a szemétkupachoz is, de semmi eredménye semminek.)

Előre is kösz a válaszokat!
 

DeletedUser16215

Vendég
hmm

Heló :) 47 es karim van és szeretnék városba menni olyan várost szeretnek amely inkább az erődharcokra fekteti a hangsúlyt mivel erődharcos vagyok\leszek. Továbbá szeretnék egy összetartó és értelmes közösséghez tartozni.

nevem:WOLF23
 

DeletedUser

Vendég
Van egy elajándékozandó karakterem. 35. szinten áll, 22.000 dollár vagyonnal, mestersége: sarlatán. Amúgy eléggé elhanyagolt, főleg kalandokra mentem rá vele. Az Atlantiszi angyalok nevű város tagja, aminek már egy karaktere sem játszik. Akinek kell, írjon privátban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16101

Vendég
Van egy elajándékozandó karakterem. 35. szinten áll, 22.000 dollár vagyonnal, mestersége: sarlatán. Amúgy eléggé elhanyagolt, főleg kalandokra mentem rá vele. Az Atlantiszi angyalok nevű város tagja, aminek már egy karaktere sem játszik. Akinek kell, írjon privátban.

Ezt okos volt ide kiírni :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Kezdő oldalon nem látok semmit kiírva ami szerver szünetre utalna mégsem tudok belépni...mindig vissza dob a bejelentkező oldalra.
Kérdésem az,hogy nálam van valami probléma vagy mindenkinél?
 

DeletedUser

Vendég
Leginkább sehova, ha ezt egy admin meglátja, pedig gondolom már meglátta,akár ki is tilthat. :)

Miért? Tilos karaktert elajándékozni? Nem hinném, hogy erre van szabály, ez egyedül rám tartozik, mit csinálok az általam elindított karakterrel, legalábbis én így gondolnám igazságosnak. Ha az nem csalás, hogy igazi pénzért vehetsz előnyöket (márpedig az az), akkor az ezredannyira sem, ha valaki előnyökkel indul. De tőlem törölhetnek is, csak mégis jobb érzés lenne, ha valaki örülhetne annak, amit elindítottam.
 

DeletedUser

Vendég
Miért? Tilos karaktert elajándékozni? Nem hinném, hogy erre van szabály, ez egyedül rám tartozik, mit csinálok az általam elindított karakterrel, legalábbis én így gondolnám igazságosnak. Ha az nem csalás, hogy igazi pénzért vehetsz előnyöket (márpedig az az), akkor az ezredannyira sem, ha valaki előnyökkel indul. De tőlem törölhetnek is, csak mégis jobb érzés lenne, ha valaki örülhetne annak, amit elindítottam.
Súgó:
Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot.

másrészt, 100 százalékos vagy, ha előnyöket veszel
és ebből az innonak haszna, és legális(de már az ingyen aranyrögök miatt arra se kell futnod)
bár jó lenne, mint régen, egy világot indítani, az alap négy előnnyel...

[SPOIL]ja és ha már nem találsz senkit, utald már nekem a pénzt ezen a néven :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Súgó:
Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot.

másrészt, 100 százalékos vagy, ha előnyöket veszel
és ebből az innonak haszna, és legális(de már az ingyen aranyrögök miatt arra se kell futnod)
bár jó lenne, mint régen, egy világot indítani, az alap négy előnnyel...

[SPOIL]ja és ha már nem találsz senkit, utald már nekem a pénzt ezen a néven :D[/SPOIL]

No, ez esetben, ha ezt szabály mondja ki, semmissé nyilvánítom az ajánlatomat (bár ez értelmetlen szabály, aminek megszegése senkinek sem ártana) elfogadom.
Sajnos az összes ilyen játék ezért válik élvezhetetlenné, mert akinek a való világban pénze van, virtuálisan is bármit megtehet. Teljesen értelmetlen, hogy a játék univerzumába hogy lehet valós elemeket belevinni és nem a játék által meghatározott úton előbbre jutni.
Persze az üzemeltetőknek is élni kell valamiből, de meg lehetne ezt jobban szervezni. Lehetne egy-két világ, ahol nem lehet előnyöket venni semmilyen módon és a többi pedig szólhatna arról, ki tol bele több igazi pénzt.

Amúgy nem is értem az embereket. Sosem adnék pénzt virtuális dologért. Azért, hogy egy szám (aminek a valóságban semmi jelentősége) valahol az adatlapodon megnőjön :) Maga játék is érdekes. Színes ikonokra kattintgatsz, órákat vársz és végül megnő egy-két szám a böngészőablakban.

A pénz a tied :D
 

DeletedUser

Vendég
ha olvasod a colorado dumaládát, látod, hogy már egypáran föllázadttak, azért, mert a toposok benyomják a prémet...
 

DeletedUser

Vendég
Eldorados pénzem v1-esre vagy Coloradosra cserélném!
Blue Bear vagy lg life is good néven keressetek tg-ben ha érdekel.
 

DeletedUser15467

Vendég
Öööö, találtam vmi furcsaságot, Banditos megyében, annak a bal felső sarkában, kicsit lejjeb van valami fura. Ott van egy rózsaszín, szivárványcsíkot húzó ló. o_O

Neketek is ott van vagy csak nekem?
 
Fent