EB és tippjáték

DeletedUser15763

Vendég
Azért franciák a 2. félidőben már jól játszottak. Persze attól még nem tartom őket német-olasz szintűnek. Sztem aki azt a párharcot nyeri, az onnan már az eb-t is behúzhatja.

Francia vs Izland...
Sztem Izland megy tovább. :D
 

DeletedUser17463

Vendég
a nagy csoda

Izland az EB meglepetéscsapata és igencsak okozhat még meglepetést!

Talán emlékeztek Kamerunra a '90-es VB-ről - Argentín és Román nem bírt velük, egyedül a Szovjetek verték meg...később az Angolokat Gary Lineker mentette meg tőlük :)

...de, itt vannak ma a Portugálok - piszok nagy mázlijuk volt a Lengyelek ellen is, meg addig is, ők nem érdemelték meg a továbbjutást...
 

DeletedUser15763

Vendég
Ki hitte volna, hogy portugál-francia döntő lesz. :D
Ki kire tesz utoljára? :D
 

DeletedUser17463

Vendég
...

Portugáli teljesen érdemtelenül nyerte meg az EB-t, de, mint egyszer mondtam, nem kell jól játszani, elég, ha valakinek nagy "malaca" van :D
Nekem is az lett :)
Fociból analfabéta vagyok, de -,
22-ik lettem, 28 találattal :D
 

Nationalelf

Well-Known Member
Remélem az ilyen antifocit játszó csapatokat megbüntetik,ha nem támadnak eleget.... :shootout:
A VB talán jobb lesz picivel, ott a Portik nem jutnak sokáig szerintem
 

DeletedUser12080

Vendég
Ők nyerték lehet érdemtelenül lehet nem ,de nem volt olyan csapat aki egyértelműen dominált volna felette. Habár nekem sem tetszik a játékstílusuk mégis olyan csapat, h nem lehet felvenni a ritmust velük, mert annyira más fajta focit játszanak lehet épp ezért nyertek...
 

DeletedUser17448

Vendég
Portugáli teljesen érdemtelenül nyerte meg az EB-t, de, mint egyszer mondtam, nem kell jól játszani, elég, ha valakinek nagy "malaca" van :D
Nekem is az lett :)
Fociból analfabéta vagyok, de -,
22-ik lettem, 28 találattal :D

Ha azt vesszük, Portugália kicsit visszakapott az élettől, mert 2004-ben szép játékkal maradtak alul a döntőben az egész EB-n unalmas és 1 gólra játszó görögökkel szemben (igaz, legalább 1-0 nyertek is meccseket, nem csak egyet nyertek rendes játékidőben). De az tény, hogy a portugálok ezen kívül semmi más miatt nem érdemeltek trófeát, és bár a franciáknak azért kötelező is volt a szép játék hazai közönség előtt az egész EB-n (amiből csak a csoportkör meccseinek utolsó 10 percei, és az egyenes kieséses meccsek váltották be a reményeket), de ők jobban megérdemelték volna, akárcsak (a csoportkör alapján) a horvátok, a németek vagy akár a walesiek. De a foci ilyen...
 
Fent