Dumaláda - Off Topic

DeletedUser15763

Vendég
64799e1c074c4918a5d6d43b5021de88.png


Egy kis érdekesség.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ébresztő fel Fejlesztőink,
Itt egy egész nép, akik,
Csak rátok várnak, kezd a remény veszni,
Türelmükben csak megfagynak, téli álomból kezdjetek ébredezni...

Éledj, magyar, éledj, hát,
Rázd le magadról népednek láncát,
Mivel megkötöztek gyanúsan a felettesek,
Rajta, hát hétalvó maci cimbalommal én most felkeltelek! :)


993Screenshot_207.png


Ja ez csak egy kép egy kisebb szösszenettel, de a folytatás rajtatok múlik:
smiley.gif


Nem törlöm a bejegyzést, de már idejét múlt ezért csak áthúztam :) Köszönjük, DaN! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok.

Lehet kicsit bizarr kérdés, de amikor rögöt lehet nyerni egy verseny keretén belül olyankor, hogyan működik? Az üzemeltető saját maga vásárol rögöt az adott nyertes számára vagy hogy működik, mert előttem nem annyira tiszta a kép e tekintetben...



Köszönöm a megtisztelő válaszokat:

Krisztoph
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Idén most először egybeolvad az eventes értékek eladhatósága és a halottak napja event? Csakmert rettentő érdekes lesz és izgi... kíváncsian várom, hogy fog kisülni sok értéknek az ára, hogy megjelennek párhuzamosan az új eventes áruk is.... :)
 

DeletedUser16182

Vendég
Kedves Mortalcombat323!

Először is nem érdekel, hogy mit csinálnál, meg mit nem.

Másodszor pedig, elárulnád, hogy mi volt ebben a dicsekvés? :) Csak belinkeltem valamit, de majd mindjárt elmorzsolok pár könnycseppet, és elbújok a sarokba sírni a lelkifröccs miatt.

Még bent sem volt a fegyver, már hivatalos volt a bónja. Tudom, hogy nincs igazság a földön, de attól még annyi volt, amennyi. Arról pedig nem tehetek, hogy utólag módosították... :(


De tudom-tudom, csúnya eventesek, örök hiszti... :)

Egyébként köszi a bölcs figyelmeztetést, a továbbiakban egy szettet sem fogok használni a játékban egy hétig, hátha a későbbiekben módosul a bónja, mert senkit nem akarok megkárosítani, illetve senkinek nem szeretnék álmatlan éjszakákat okozni! :)

További jó játékot, jó éjszakát!
 

DeletedUser

Vendég
Kicsit túlreagáltad. :) Azért ennyire nem kell a szívedre venni, hogy ez most nem jött össze, legalábbis itt, ebben a formában.
Szerinted 15 másodpercre 217 tp és 3667 dollár az normális? Szó sincs arról, hogy "csúnya eventesek", én nem ítélkezek, Te se ha megkérhetlek. Csak örülnék, ha se engem, se mást nem néznél palimadárnak.
Jelentkezz korrekt rekorddal, ne pedig megkerülve a rendszert a kiskapun.

Szebb jövőt. ;)
 

DeletedUser16182

Vendég
Úgy látom átment a lényeg... :)

Isten ments, én aztán nem akarlak palimadárnak nézni, se Téged, se mást. Úgy, ahogy a szemedben kivívott tekintélyre sem vagyok igazán rászorulva, pláne nem a kis listádra. ;) Egy kis érdekességnek azért még továbbra is jó lesz a linkem, ennyi nekem pont elég.

Legközelebb korrekt rekorddal fogok jelentkezni, nem fogom megkerülni a rendszert a kiskapun!

Hajrá magyarország, hajrá magyarok! :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Igen, átjött. Csodálatos eredmény bug segítségével 15 sec alatt elérni azt, amit full pénzes felszerelésben 1 óra alatt is nagy kihívás.
Nem vagy kíváncsi rá, de azért belinkelted.. Van logikája annak amit írsz, komolyan. :) Azonban örülök, hogy pár perces hírnevet tudsz magadnak szerezni ezzel, csak ne itt piszkold be az ilyenekkel a topicot.
 

DeletedUser16182

Vendég
Na na na! Azért ne guruljon el a gyógyszer! :)

Tudod, az életben is így van ez. Van aki 47 ezer nettót kap kézhez, van aki fél milliót. Nem tehetek róla, hogy egy kis időre növelte a virtuális játék a virtuális fizumat... :)

Amúgy igen, belinkeltem érdekességként, de aki egy picit is ismer, az tudja,hogy nem igazán hat meg, hogy nem került ki, inkább az indokolatlan flegmázásod zavar.

Egyébként meg, ha már itt tartunk, akkor mi alapján ítéled meg, hogy én mit értem el a játékban? :) 2008 óta aktív játékosa vagyok a magyar szervereknek, nem sokan becsméreltek még eddig, de örülök, hogy egy ilyen nagy játékostól kaptam a kemény kritikát, mint Te! :)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor tisztázzuk.

Semmi köze a hasonlatodnak az itt történtekhez.
Mivel mindenki látja és tudja, hogy mire való ez a topic, Te pedig belinkeltél valamit, nyilván logikusan arra gondolok, hogy szeretted volna rekordként feltüntetve látni. Amit Te írsz, hogy érdekességként tekintesz rá, azt másik topicba is nyugodtan berakhattad volna, vagy körbeküldhetnéd telegramban mindenkinek. Ide a rekordokat gyűjtjük, s megjegyzem nem flegmáztam, sajnálom ha úgy érezted. Csupán míg mások kemény munkával küzdenek 1-1 rekordért, így egy bug által elért eredménnyel nem kellene itt dicsekedni. (igen, ez dicsekvésnek számít szvsz, mivel a játék külső fórumára, egy rekordos topicba írtál, amit több százan olvasnak. Én is fogok jelentkezni majd 1-2 rekordra, és tisztában vagyok vele miért csinálom)
Egy szót sem mondtam arra, hogy mit értél el, és szerintem ez a becsmérléstől is távol áll még. A kritizálás pedig ilyen környezetben nem állja meg a helyét, mivel nincs mit, legalábbis a teljesítményt nincs. Köszönöm, ha nagy játékosként tekintesz rám. (tudom, szarkazmus).

Más. Nem azért hoztuk létre ezt a topicot, mert feltűnési viszketegségben szenvedünk, vagy mert elismerésre vagy akármire vágynánk. Semmi hasznom nem jön abból, hogy naponta legalább 20 percet azzal töltök, hogy szerkesztgessem az adatokat és fellépjek minden világra mindig, akárhányszor rekordot jelentenek be. Színt viszünk a játékba, és itt a fórumba is. Saját szorgalomból csinálom, hogy pár érdekességet mutassak Nektek játékosoknak, akik be vannak falazva a játék mögé. Így talán tényleg aktívabb lesz a fórum is, amit mi se mutat jobban, hogy 5 nap alatt közel 2.000x néztetek be ebbe a topicba. Mertük tovább gondolni az eredeti koncepciót, és szerintem egész jó úton vagyunk. Lehet emiatt nem kedvelni, lehet megköszönni, lehet irigykedni, lehet csinálni bármit. Ahogyan hozzám viszonyul valaki, úgy fogok én is. Azonban elvárok 1-2 dolgot és alapszabályt, szerintem jogosan. Minden megtekinthető az első hozzászólásomban. Bármi kérdés van, üzenjetek itt, vagy játékban Floridán Biersack névre.

Ui.: Szívesen hagynám ezt a beszélgetést nyílt helyen, azonban ha valamelyik kedves admin átrakná a dumaládába, hálás lennék, ott jobb helyen lenne. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent