Dobogós rekorderek, 2.0

  • Témaindító Deleted member 16181
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég

DeletedUser

Vendég
Egy éles harcon szállj be ekkora éppel, és már írom is fel! :) Szép eredmény, ne hagyd veszni.
 

qkko

Member
Mivel ez a kiírásban nem volt egyértelműen megfogalmazva, így a buffot buktam. Éles jelentésem nem lesz sajnos :( Köszi a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Valóban csak most írtam ki egyértelműen, de azért azt mindenki tudja, hogy manőveren sokkal egyszerűbb.. :) Ha gondolod keress meg játékban és a buffot kárpótolom, amennyiben árverezhető.
 

DeletedUser

Vendég
Jelentés profilra, vagy westforts link légy szíves. Direkt nem látjátok amit kérek? :)

Minden világon fent vagyok, ami ellenőrizhető, azt letudom és le is fogom ellenőrizni. Azonban ha olyan rekordról van szó, amit jelentés bizonyít, azt kérlek a profilra rakjátok ki, vagy erődharcról westforts linket küldjetek. Ennyi együttműködést elvárok, köszönöm szépen mindenkinek! :)
 

DeletedUser17252

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11829

Vendég
Boyler23 Jr.
Buffalo

Legértékesebb hátizsák:
Nevtelen5f5985ac54a1b9f0.png



Legtöbb teljesített kaland magyar szervereken: 1628 kaland

Legtöbb teljesítménypont magyar szervereken: 35305

Erődharcok Legtöbb KO: Lista szerint a fórumtopicban még mindig első vagyok a 13-al, így valami nem stimmel ;)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Jelentés profilra, vagy westforts link légy szíves. Direkt nem látjátok amit kérek? :)

Minden világon fent vagyok, ami ellenőrizhető, azt letudom és le is fogom ellenőrizni. Azonban ha olyan rekordról van szó, amit jelentés bizonyít, azt kérlek a profilra rakjátok ki, vagy erődharcról westforts linket küldjetek. Ennyi együttműködést elvárok, köszönöm szépen mindenkinek! :)
Jelentés kint van, le lehet ellenőrizni, azért most nem fogom kirakni a profilra.
Simán le lehet ellenőrzni, ha kirakod profilra picit, én elküldtem.
 

DeletedUser

Vendég
Átírva minden!

Boyler23 Jr.
Buffalo

Legértékesebb hátizsák:
Nevtelen5f5985ac54a1b9f0.png


Erődharcok Legtöbb KO: Lista szerint a fórumtopicban még mindig első vagyok a 13-al, így valami nem stimmel ;)

Táska linket kérek szépen.
A 13 KO elvileg V8 világon történt, amit direkt nem tüntettem fel ebben a topicban. Rengeteget változott azóta az erőd rendszer, próbálom az aktualitás szerint rendszerezni. Megértésed köszönöm.

Jelentés kint van, le lehet ellenőrizni, azért most nem fogom kirakni a profilra.
Simán le lehet ellenőrzni, ha kirakod profilra picit, én elküldtem.

Ne haragudj, de nem látom az Eldos profilodon, se üzenetben, se máshol. Az, hogy belinkelsz ide valamit, nem azt jelenti, hogy nekem kötelességem felmenni egy világra, és úgy megnézni. Ezért kértem meg mindenkit nagyon szépen többször is, hogy profilra rakjátok ki a jelentéseket, amíg ellenőrzöm, hogy egyszerűbb és gyorsabb legyen az eljárás.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent