Dicsőség Csarnoka 2023 - Ötletbörze

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Játékosok!

Mivel mostanában egész sok újdonság történt a játékban, így szeretnénk ehhez igazodva, aktualizálni a Dicsőség Csarnokát. Viszont ehhez szeretnénk titeket is bevonni, hisz nélkületek nem tartanánk itt. Első körben főleg új kategóriák javaslatát várjuk (pár sorral kiegészítve, hogy miért gondoljátok jó ötletnek), illetve ha van esetleg bármi más, de témával kapcsolatos ötletet, vagy visszajelzést (például: xy kategória nem jó, ne legyen, másképpen legyen) is.

Kizárólag a fent említett témával kapcsolatos hozzászólásokat várunk, ha régebben volt már ötleted, most oszd meg velünk újra!
 

Mr. T.

THE DEVIL
Bankba befizetett összeg.
Bankba behelyezett legmagasabb összeg.
Legtöbb event nyertese.

Bankba befizetett összeg - miért értelme van? sokan nem ott tartják a pénzüket.. ( meg ugye itt kérdés, h az "idegen bankba befizetett összeget is idevennéd-e és ha igen, miért nem.. ) :blink:
Bankba behelyezett legmagasabb összeg - mondjuk, ennek se látom az értelmét.. vagy van valaki, aki ezzel versengene? :blink:
Legtöbb event nyertese - ehelyett lehetne a legtöbb rögöt vásárló is.. :) ( jó, nem minden event nyertese használ rögöt.. mármint ott, ahol ez ki van kapcsolva.. )
 

Proli Pete

Well-Known Member
Nem kell rekordgyüjtés egy idő után belefásul az aki csinálja és megunja.
Legyenek az erőforrások jobban elosztva értelmesebb dolgokra, amik szolgálják a játék élvezhetőségét. Több fórumos kvíz, verseny, csalók kizárása a játékból. stb.
Azért vannak olyan rekordkísérletek, amik megunhatatlanok. A legtöbb ordenáré trágárkodás kizárás nélkül rekord. A legtöbb autoklikkel összeszedett tp, pénz kizárás nélkül rekord. A legtöbb szabályzat oda-vissza megszegése kizárás nélkül rekord. A legtöbb multi használata kizárás nélkül rekord.

Más rekordoknak nincs igazán értelme, mert az a pár tisztességes játékos, aki még esetleg megmarad, mit versenyezgessen csaló scriptek ellen.
 
Soha nem én voltam lehető legtiszteségesebb játékos, de utóbbi időben mindent megteszek azért, hogy javítsak ezen és szerintem sikerült is.
Én aki néhai rögköltő nem fogok rögöt venni ameddig olyan játékosok játszanak akikről köztudott scripterek, botokat alkalmaznak farmolásra, multikat gyártanak bőven 100+ karakter felett. Nem vagyok hajlandó egy olyan játékot támogatni, ahol kiskorúak előtt büntetlenül elhangozhat nyilvános "nemi" abúzus. Nem vagyok hajlandó olyan játékot támogatni, ahol valaki zsarolhatja a supportot és tehetetlenül állnak.
Ameddig az ehhez hasonló kizárások nem egy életre szólnak, addig felejtsük is el, a rekordokat, felejtsük is el annak a gondolatát, hogy tisztességgel próbálunk célokat elérni egy olyan játékban ahol a fent említett esetek naponta többször előfordulhatnak.
 

Neurotikus

Member
Soha nem én voltam lehető legtiszteségesebb játékos, de utóbbi időben mindent megteszek azért, hogy javítsak ezen és szerintem sikerült is.
Én aki néhai rögköltő nem fogok rögöt venni ameddig olyan játékosok játszanak akikről köztudott scripterek, botokat alkalmaznak farmolásra, multikat gyártanak bőven 100+ karakter felett. Nem vagyok hajlandó egy olyan játékot támogatni, ahol kiskorúak előtt büntetlenül elhangozhat nyilvános "nemi" abúzus. Nem vagyok hajlandó olyan játékot támogatni, ahol valaki zsarolhatja a supportot és tehetetlenül állnak.
Ameddig az ehhez hasonló kizárások nem egy életre szólnak, addig felejtsük is el, a rekordokat, felejtsük is el annak a gondolatát, hogy tisztességgel próbálunk célokat elérni egy olyan játékban ahol a fent említett esetek naponta többször előfordulhatnak.
Szegény rögköltők :(
 

Proli Pete

Well-Known Member
Soha nem én voltam lehető legtiszteségesebb játékos, de utóbbi időben mindent megteszek azért, hogy javítsak ezen és szerintem sikerült is.
Én aki néhai rögköltő nem fogok rögöt venni ameddig olyan játékosok játszanak akikről köztudott scripterek, botokat alkalmaznak farmolásra, multikat gyártanak bőven 100+ karakter felett. Nem vagyok hajlandó egy olyan játékot támogatni, ahol kiskorúak előtt büntetlenül elhangozhat nyilvános "nemi" abúzus. Nem vagyok hajlandó olyan játékot támogatni, ahol valaki zsarolhatja a supportot és tehetetlenül állnak.
Ameddig az ehhez hasonló kizárások nem egy életre szólnak, addig felejtsük is el, a rekordokat, felejtsük is el annak a gondolatát, hogy tisztességgel próbálunk célokat elérni egy olyan játékban ahol a fent említett esetek naponta többször előfordulhatnak.
Maximálisan megértem és támogatom. Igen sok tisztességes játékos osztja a véleményedet. Egy alapból kedves játék elsüllyed ha senkiházi frusztrációjukat hisztérikus romboló csaló trollkodásban kiélő nímandokat nem képes kiszűrni, eltávolítani.
 
Fent