Crystal peak

DeletedUser

Vendég
üdv mindenkinek!

Tájékoztatjuk a kocsma közönségét, hogy nemrégiben Tollas Nashorn :indian:, a nagy indiánfőnök és skalpvadász, minden indián törzsek el nem ismert vezére és törzsfőnöke, kinek tomahawkja élesebb mint bármely kés vagy borotva, megalapitotta

- CRYSTAL PEAK városát.

A városnak jómagam is tagja vagyok, a hires és hirhedt vadnyugati céllövő bajnok, hamiskártyás és nőcsábász, minden idők legrettenetesebb banditája és utonállója... A nevem Limonádé Jack. :gengszter:

Városunk tagja még továbbá a gyorsaságáról és lasszóvetéséről hires ktallos marhat és lótolvaj is, kinek párja nincsen.

A továbbiakban felhivjuk a figyelmet, hogy a Crystal Peak városa körül végzendő munkálatokat, mint pl, gyapotszedés, cipőpucolás, egyéb, Tollas Nashornnak a nagy indiánfőnöknek üzenetben előre be kell jelenteni! Ennek hiányában amennyiben valakit rajtakapunk, hogy városunk környékén dolgozgat, vagy ólálkodik, kegyetlenül megtámadjuk, vagy fejére vérdijat tűzünk, társait és ismerőseit, városának tagjait felkutatjuk és megöljük! Az értékeiket természetesen elvesszük.

Itt megemlitenék egy esetet, csak okulásképpen, hogy tudjátok, kikkel van dolgotok...

"A Yukon folyó mellett lévő egyik település kocsmájában - miután a lopott marhákat eladtuk - nagy mulatságot rendeztünk Tollas Nashorn indiánfőnökkel. Miután elfogyott az összes whyski, Tollas Nashorn egy pakli kártyát vett elő és egy irokéz nótát kezdett énekelni az ottlévőknek.
Ekkor 4 sziú indián lépett be a csehóba, akik hangoskodni kezdtek...
Mivel mindig is fontosnak tartottuk az illemszabályokat, ezért Tollas Nashorn udvariasan odaszólt nekik, hogy fogják be a pofájukat, különben a véres skalpjukkal disziti fel a lovának nyergét... A sziúk nem tudták kivel van dolguk, ezért kést rántottak, majd üvöltve nekünk rontottak... A további eseményeket alig lehetett követni, de azért megpróbálom leirni.
A felkapott székkel levertem a csillárt, amitől sötét lett.. Tollas Nashorn az egyik indiánt nyakon ragadta, majd csatabárdjával fordulásból a fejét széthasitotta, közben több lövést lehetett hallani... Természetesen én lőttem, miközben a Tollas Nashorn felé hajitott kést a levegőben kaptam el és az egyik támadó torkába vágtam. Mindenütt vér spriccelt. A megmaradt két támadót térden lőttem, akiket élve megskalpoltunk, ezután füleiket levágtuk, nyelvüket kitéptük.
Miután végeztünk, a kocsmába mindenkit bezártunk és a kocsmát felgyujtottuk, majd Tollas Nashornnal elénekeltük az "Éjszakai bagoly, vajon most merre vagy..? " cimű régi apacs indián népdalt, majd ezt követően vidáman ellovagoltunk a sötét éjszakába..."


Szoval ehhez tartsátok magatokat.

Az erődökre tűzzetek ki fehér lobogót, Tollas Nashorn tiszteletére, amerre járunk, szállást ingyen biztositsatok!

Köszönettel:

Limonádé Jack a hires bandita, Tollas Nashorn jobbkeze :shootout:
 

DeletedUser

Vendég
üdv.

Limonade Jack vagyok, Crystal Peak városának sheriffje.
Csak hogy tudjátok, városunkban hogyan megy egy támadás... Itt most ismertetek egy titkos tervet, a várost kitakartam mivel a terv a napokban kerül végrehajtásra.

Én mint Crystal Peak sheriffje, városunk védelmi felelőse, városunk védelme érdekében hosszas mérlegelést követően azonnali lő - ütő és szúrófegyverek általi támadást és rajtaütést rendelek el, valamint hadiállapotot hirdetek ki az ellenséges város:
xxxxxxxxxxxxxxx - ellenséges lakóövezet ellen.

A hadiállapot kihirdetése azért vált szükségessé, mivel Artiom fejvadászt galád támadások érik az ellenséges város részéről.

Támadást városunk részéről végrehajtja:
- Limonade Jack, sheriff, díszpolgár és egyéb titulusok most kivételesen mellőzve / ez én vagyok /
- Raulduke Kapitány
- Artiom Fejvadász

Támadási terv:
1. Limonade Jack az éj leple alatt belopózik BOS Star Wars városába, majd füstjelekkel értesiti a közeli erdőben megbúvó és a jelre váró Raulduke Kapitányt, valamint a hegyoldal mellett rejtőző Artiom fejvadászt
2. Limonade Jack jelzését követően Artiom fejvadász és Raulduke Kapitány megindulnak az ellenséges helyre
3. Limonade Jack társai érkezéséig felgyújt több lakóépületet és a békés menekülő lakosságra lövéseket ad le :shootout:
4. a megérkező Artiom fejvadász és Raulduke Kapitány a menekülő nőket és gyerekeket lelövik, valamint kardélre hányják :censored:
5. kihasználva a fejetlenséget dinamit töltetekkel több épület megrongálása:whistle:
6. lehetőség szerint fosztogatás a templomban, a sebesültek kirablása :gengszter:
7. város felgyujtása és kegyetlenkedés a túlélőkkel :censored:
8. Limonade Jack, Raulduke kapitány és Artiom távozása a városból, éneklés, valamint a rabolt javak elosztása, hazatérés és további ünnepélés a kocsmában, Maria Rosenthal énekel, Henry Walker a csapos ingyen italt mér, hős és rémtettek beszámolója, alkoholizálás és verekedés

támadási térkép:



ez a terv

Limonade Jack - sheriff, támadásvezető

igy megy ez nálunk! aki nem hiszi, járjon utána

üdvözlettel: Limonádé Jack, Crystal Peak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent