Cowboy Bebop

  • Témaindító DeletedUser404
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Ma éjfélkor fogom elkezdeni a várost építeni addigralesszmeg az energia városlakók jelentkezését váraom. Belépési díj és Napi Adó NINCS.

Cowboy Bebop Lessz a városnév jelentkezök ide irjanak ha a város tagjai akarnak lenni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A várost elkezdtem Építeni ha valakit érdekelne:D holnap délután 3 kor készül el.
 

DeletedUser

Vendég
A várost elkezdtem Építeni ha valakit érdekelne:D holnap délután 3 kor készül el.
ha most kezdted el akkor délután 3 ig épiti az tuti 8 óra?
vagy azóta megnőttek az épitési idők?:confused:
szerintem az 9 21 lesz csak.
 

DeletedUser

Vendég
Sweetwater

Sweetwaer-be lehet jelentkezni várólistára még 2db hely van a második 5-ből!
A hotel Dec.5-én megépül!
 

DeletedUser

Vendég
ha lehet akkor én csatlakoznék a városhoz:) 7es szintu vagyok...
 

DeletedUser

Vendég
Elkészült a város és vanmég 1 szabad hely!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia!


Ha megvan még az az egy hely, szerretnék csatlakozni hozzátok.
Jelenleg 10. szinten vagyok, sokat vagyok aktiv.

Köszi előre is a válaszod!

Üdv
Norina
 

DeletedUser

Vendég
További 5 jelentkezőt várok elöre mert most a lakóházakat építjük! Miniumum szint 6!
 

DeletedUser

Vendég
Kreativitás..

Örülök, hogy sikerült SZÓRÓ-SZÓRA lekoppintanod a jelentkezési űrlapomat..lol...
 

DeletedUser

Vendég
megaztán semmikedvemnemvolt vele foglalkozni mondjuk időmsemvolt.... am telibeszarom hogy most mitgondolsz remelem tudod
 

DeletedUser

Vendég
pff

Jah ez a hozzáállás meg is mutatja milyen városvezető lehetsz.. az hogy ennyit magadtól nem tudsz kitalálni, hagyján, de dobsz egy mailt, hogy figyu, patent az űrlap koppintom, nem gond?..ennyi kb.. na hagyjuk további jó ...
 

DeletedUser

Vendég
hehe

Te most komolyan azon próbálsz velem veszekedni hogy kimásoltam 1 szaros ürlapot?

Inkább foglalkozok a városommal és nem csinálgatok ürlapot hamár más valaki megcsinálta az idő értékes egy mértékegység kedves barátom.

Mivel arra nem pazarlok időt és energiát hogy amit már megcsináltak 1x azt mégegyszer megcsináljam.
 
Fent