Colorado dumaláda

kertdani

Vendég
Sziasztok!

Mindenkit szeretettel várok SOP Draco városomba!
Erődharcosok előnybe vannak, de eleinte építőket és bőkezű adakozókat is felveszünk.
Aki jön annak nagyon sok erődharcba lesz része.

Üdv.:Chief

Minden kiváló erődharcosok és párbajosok jelentkezését várom, megépülő városomba és kifejlődő szövetségünkbe!Kiváló erődharcok,mindenkinek lesz rangja erről magam gondoskodok,sok láda és Tp ;).Párbajosaink meg a top10ben lesznek benn(ha minden jól megy).Ha esetleg lenne kedved csatlakozni e szövetséghez,kérlek írj nekem itt vagy westen!

Winner.one

Vendég
Hali! Van valakinek tippje, hogy milyen karaktert érdemes kezdenem Coloradon? Eddig ezek vannak nekem: Full életerős katona, lövős párbajos, full kereskedős kalandor, és egy csapdával induló, friss párbajos. Eddig még nem volt építőm, de nem is tudom, hogy megéri-e. Én mondjuk még egy szerencsésre gondoltam, de még nem tudom.

agressorian

Vendég
Hali! Van valakinek tippje, hogy milyen karaktert érdemes kezdenem Coloradon? Eddig ezek vannak nekem: Full életerős katona, lövős párbajos, full kereskedős kalandor, és egy csapdával induló, friss párbajos. Eddig még nem volt építőm, de nem is tudom, hogy megéri-e. Én mondjuk még egy szerencsésre gondoltam, de még nem tudom.
Csinálj egy építő karaktert!! Megéri.... V.10-en az vagyok. Tegyél minden pontot erőre és az építésre.... Kaszinóépítés, templomépítés stb.... nem csak pénzben, hanem TP-ben is gazdag !!!!
Azt a cuccot veszed meg a piacon, amelyiket csak akarod, annyi lóvéd lesz.
Mondjuk én nem csatlakoztam városhoz és ez is besegített. csak az építős ruhámban vagyok és kész.... nincs támadás, nincs kifosztás, nincs 48 óra.... KIRÁLY.....:rolleyes:

Buksiii

New Member
Azzal egy baj lesz, hogy a templomépítés, most így saccperkábé olyan 700 pont nehézségű, amit ha picit számolgatok olyan 75ösön lehetne elérni . Addig is van jó tp-s melója, kis idő után. De addig a kis ideig mivel fejlődik? :)

A legjobb a csapdás zöldfülű, majd később választ magának karakterosztályt ugyanis futkosni kell néha a térképen. :)
Csapdával bejönnek az elején tp-s melók, először hódvadászat, majd prérifarkas vadászat,farkasvadászat, végül grizzlymaci, ami 156 tp-t ad 2 órára (rövidítettnél 1 órára.)

A párbajos pontozást még most az elején felejtsétek is el, mert ha 30as szinten elkezdtek párbajozni, megugrik párbajszintetek, későbbi időkben röhögve fognak benneteket csapkodni, az garantált. :)

+ Ha megvan annyi csapda hogy már megy a Grizzlymacizás, akkor a többi pontot lövésre. :D
[én v9en csináltam így volt hogy napi 7 up és nem 1es szintről nézve :p ]

Utoljára szerkesztve:

kankalin

Vendég
Mielőtt megint megszólnának, hogy nem szóltunk sehol róla:

Colorado olyan beállításokkal fut majd, mint a Buffalo világ, kivéve, hogy itt lehet energiát újratölteni aranyrögért.

ketjatekos

Active Member
Szerintem a dél után kicsivel elég sokat mond. Máshol napra pontosan mondják, s egész nap ülhetsz a gép előtt. Most szerintem jobb esetben a 12-13 órás időtartamban elindítják, rosszabb esetben kicsit később, de mivel friss szerver, várakozásaim alapján 30 mp-ed lesz a dolgokat intézni, aztán kidob egy pár percre :D (mellesleg ezt ha lehetne elkéne kerülni...)

szigadam

Vendég
Én is várok mindenkit Golden City városomba.Jelentkezni itt illetve nálam majd holnaptól Coloradon.Flairszigadam néven találtok meg.

szigadam

Vendég
Colorado remélem előrelépés lesz számomra.mondjuk eddig minden világ az volt csak majdnem mindenhol feladtam:D:D:D:D

Old Nobody

Vendég
Azzal egy baj lesz, hogy a templomépítés, most így saccperkábé olyan 700 pont nehézségű, amit ha picit számolgatok olyan 75ösön lehetne elérni . Addig is van jó tp-s melója, kis idő után. De addig a kis ideig mivel fejlődik? :)

A legjobb a csapdás zöldfülű, majd később választ magának karakterosztályt ugyanis futkosni kell néha a térképen. :)
Csapdával bejönnek az elején tp-s melók, először hódvadászat, majd prérifarkas vadászat,farkasvadászat, végül grizzlymaci, ami 156 tp-t ad 2 órára (rövidítettnél 1 órára.)

A párbajos pontozást még most az elején felejtsétek is el, mert ha 30as szinten elkezdtek párbajozni, megugrik párbajszintetek, későbbi időkben röhögve fognak benneteket csapkodni, az garantált. :)

+ Ha megvan annyi csapda hogy már megy a Grizzlymacizás, akkor a többi pontot lövésre. :D
[én v9en csináltam így volt hogy napi 7 up és nem 1es szintről nézve :p ]
Miről beszélsz?Én V6-on 40.szinten már nagyban építettem a kaszinókat és a templomokat!

ketjatekos

Active Member
Ne osszuk már meg a taktikámat másokkal :D (na jó vicceltem..., de akkor sem :p)

Mellesleg az építőknek csak annyira kell figyelni, hogy ne valami béna városba kerüljenek... melóik jó, ha nem kell építésre koncentrálni akkor minden a legjobb rend szeritn fog menni.

Mr.Kismeno

Member
Minden kiváló erődharcosok és párbajosok jelentkezését várom, megépülő városomba és kifejlődő szövetségünkbe!Kiváló erődharcok,mindenkinek lesz rangja erről magam gondoskodok,sok láda és Tp ;).Párbajosaink meg a top10ben lesznek benn(ha minden jól megy).Ha esetleg lenne kedved csatlakozni e szövetséghez,kérlek írj nekem itt vagy westen!
Na ne rohogtess mar!!!