Cats Ville építő verseny

Robert117

Legendary player (Retired)
A mai napon Sagrada elérte a 3000 óra építést a versenyben!
o_O

Roppant céltudatos, és kitartó munkája kifizetődött.
Hiszen megnyerte a fődíjat is, ő lett a Főépítész, további 2 millió dollár nyereménnyel.
Sőt még a 150-es szintet is sikerült így a vége felé elérnie, a verseny kezdetén 134-ről indulva!

Minden tiszteletem a Tiéd, hiszen kivételes teljesítményt nyújtottál!;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ezzel a verseny 128 nap után véget ért!
Szeretnék gratulálni mindenkinek, aki felvette a kesztyűt és beszállt a megmérettetésbe, büszkék lehettek a teljesítményeitekre!
Köszönöm azoknak a figyelmét, akik érdeklődve követték a verseny alakulását, illetve külön köszönet azoknak a játékosoknak, akik valamilyen módon segítették az építők munkáját!


Még egy tabella fog érkezni, a verseny végeredményével.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Habár ez a verseny véget ért, az építés folytatódik. Lesznek még versenyek, még ha nem is ilyen rendhagyó módú nyilvánossággal szervezve. #TheShowMustGoOn
 
Utoljára szerkesztve:

Robert117

Legendary player (Retired)
VÉGEREDMÉNY
Az építő verseny állása 128 nap után (2020.05.01. 00:00-tól 2020.09.06. 0:00-ig):
  1. Sagrada @ @ @@ @@ 3001 óra
  2. Sindzse @ @@@@@@ 2785 óra
  3. Sennky @ @ @ @ @ @ 2000 óra
  4. pötyke @ @@@@@ @ 1995 óra
  5. ClayRoy @@@@@@@ 1805 óra
  6. krisztiánm @ @ @ @@ 1508 óra
  7. Alpine Wan @@@@ @ 1000 óra
  8. cahil@@@@@@@@@ 1000 óra
  9. wadam @@@@ @@ @ 669 óra
  10. Biersack @ @ @@ @ @ 632 óra
  11. .Hegylakó. @ @ @ @@ 380 óra
  12. Sűrűhaj@@ @ @@@@ 271 óra
 
Utoljára szerkesztve:

Sagrada

Active Member
A mai napon Sagrada elérte a 3000 óra építést a versenyben!
o_O

Roppant céltudatos, és kitartó munkája kifizetődött.
Hiszen megnyerte a fődíjat is, ő lett a Főépítész, további 2 millió dollár nyereménnyel.
Sőt még a 150-es szintet is sikerült így a vége felé elérnie, a verseny kezdetén 134-ről indulva!

Minden tiszteletem a Tiéd, hiszen kivételes teljesítményt nyújtottál!;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ezzel a verseny 128 nap után véget ért!
Szeretnék gratulálni mindenkinek, aki felvette a kesztyűt és beszállt a megmérettetésbe, büszkék lehettek a teljesítményeitekre!
Köszönöm azoknak a figyelmét, akik érdeklődve követték a verseny alakulását, illetve külön köszönet azoknak a játékosoknak, akik valamilyen módon segítették az építők munkáját!


Még egy tabella fog érkezni, a verseny végeredményével.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Habár ez a verseny véget ért, az építés folytatódik. Lesznek még versenyek, még ha nem is ilyen rendhagyó módú nyilvánossággal szervezve. #TheShowMustGoOn



Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációt és a lehetőséget is! Örülök, hogy végre valaki az építészekre is gondolt! Én voltam az első indulók közül a legkisebb, de próbáltam felnőni a feladathoz. Mondhatni, hogy "legendás" karakterek ellen szállhattam harcba. Köszönöm mindenkinek aki részt vett az eseményen és Robinak is, hogy kitalálta. Nagyon jó érzés, hogy ugyanazon a napon lettem 150-es szintű mint mikor elértem a 3000 óra építést!

Köszönöm Cats Ville tagjainak azt a sok önzetlen segítségét és támogatását amit az építők felé nyújtottak!

Üdv,
Sagrada
 
Fent