Buffalo dumaláda

kozle

New Member
csinálom a szablyát és a sarlatán 8 óra alatt nem volt képes be adni a tiszta arany pengét . a termékben bent van a koszos :D:mad:

kezd kicsit idegesíteni :D rosszabb mint a 3. kulcs :D:mad::(

K.Zoli10

Vendég
Várost keresek! Építőmunkás vagyok! A városokat szívesen kiépítem.

levibarca

Vendég
Sziasztok azt szeretnem kerdezni h valaki nm tugya h hogy kel megcsinalni azt a postakocsi orzest csinalni me nm kapom a postakocsit?????
leci ha valaki tugya irja meg:) :) :) :)

Harcsali

Vendég
Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem a ,,The West segédtáblázatot,, de abban nincsenek benne a nadrágok és az övek! Nem tudjátok véletlenül, nem-e készült olyan segédtáblázat is, amelyikben benne lennének? Előre is köszönöm!

Szumi

Member
250k v5-ös pénzem cserélném itteni pénzre vagy itteni ritka fényes tárgyért fizetnék ott. Persze tudok itt is fizetni, keressetek meg játékban: Szumi

Thomas Hewitt

Vendég
Építés munkát keresek!

Kizárólag építési pontokkal rendelkező vándor vagyok, buffalo térképen, épülő városoknak segítenék,

- legyen tőkétek az építéshez
- 1 hétig tudok egy városban lenni, ha megbíztok pontosan írjátok le mit, mennyi ideig építsek
- a jutalmamat rátok bízom.

Játékbeli üzenetben keressetek: Thomas Hewitt

skykid

Vendég
Szerencse

Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy miért van az ha 3munka alatt kapok szerencsét akkor nem íródik jóvá a számlámon?

Például:

Magamnál tartott pénz($): 0
Bankban tartott pénz($): sokk.

Nos a munkáknál kaptam így:

1. munka (Casinó építés) [report=22890247e256746815]Munkajelentés: Kaszinóépítés[/report]
Kód beillesztése:
Motiváció 94 %
Idő 1 óra
Pénz $ 398
Tapasztalat 182 pont
Szerencse $ 600
2. munka -||- [report=228930809e85b4b0e8]Munkajelentés: Kaszinóépítés[/report]
Kód beillesztése:
Motiváció 89 %
Idő 1 óra
Pénz $ 376
Tapasztalat 172 pont
Szerencse $ 0
3. munka -||- [report=22895725d227e2040b]Munkajelentés: Kaszinóépítés[/report]
Kód beillesztése:
Motiváció 84 %
Idő 1 óra
Pénz $ 354
Tapasztalat 162 pont
Szerencse $ 780
3 szerencsét összeadjuk ezt a végeredményt kapjuk: 600+0+780=1380$
3 pénzt összeadjuk -||- : 1128$

Szálam megtalálható pénz: 1128$ miért van az hogy nem íródik hozzá a szerencse is?

Előre is köszönöm a választ. Üdvözlettel skykid (Buffalo)

Pappa

Member
A szerencse a jelentésben az adott munkánál talált pénz, termék és tárgy összértéke. Ebből csak a pénz íródik a számládra!

skykid

Vendég
Jah értem oks. de azt nem vágom hogy a haveromnak volt olyan hogy a pénz is jóváíródott.. ez valami bug?.

Yohhanan

Vendég
Sziasztok. Mit lehet akkor csinálni, ha megbeszéltem valakivel cserét Buffalo és Colorado között, utaltam neki, ő viszont nem utalt nekem? Van megoldás ilyen esetben?