Buffalo dumaláda

abcdefghijkl

Vendég
jaja kérjük vissza a prémet
nekem szerencsére éppen csak autómatizálás ment, na meg elcsesztem 4 mentidő rövidítős tojást, hogy odérjek a harcra, amire jelentkezni se tudtam, mert állandóan kidobált

Preda.

Vendég
Hi, Preda vagyok, szintén egy játékos. Egy ötletem lenne; Egy Travian-szerűséget készíteni a játékhoz. A lényege az lenne, hogy saját várost kell építeni, sajtá fegyvert csinálni, embereket képezni.
A másik, amit mondani szerettem volna, hogy egy másik játék is csinált egy hasonló játékot, ami népszerűségnek örvend. Mellesleg az a játék nem Travian, The West, vagy ilyesféle, hanem Fps. Igen, egy Fps-hez is lehet kitalálni ilyet, csak kreatívnak kell lenni. ;)
Üdv.: Preda.

lode1998

Vendég
Várost keresek!

Sziasztok!Nem tudtok egy olyan várost ahol nincs szintkorlátozás és aktívak a tagjai?Mert már 3 városnak írtam és egy se írt vissza.A nevem:lode1998
17-es szintű vagyok.

Fragohol1C

Vendég
(Ma 12:26-kor)
Buffalo körülbelül 5 perc-ig nem elérhető!

Csak nem most kerül fel a frissítés? :)

gold666

Vendég
Nem tudja valaki, hogy az mitől van, hogy elfogadtam a kis sasos(talán második) küldit aminél bőrt kell neki vinni, és most nem tudom befejezni, csak félbehagyni?? És ezáltal nem is tudom megszerezni a bőrövet, ami a zöldfülű szetthez kell. Sőt, már zoknit sem tudok stoppolni.

mikee6

Vendég
Ha egyedül felépítek egy egész várost, kapok érte valami jutalmat?:D

Fragohol1C

Vendég
Csak én nem tudok belépni buffalóba vagy mást is megtisztelt ezzel a szerver? :D

Hodyzoli

Vendég
Most tényleg nem elérhető, de ha megnézed az előző hozzászólás több mint 1 hete keletkezett :D

mikee6

Vendég
A szakmámnál mikor jelennek meg új craftolható itemek?:D Vagy talán ezzel a néggyel kell felvinnem 500ra?:D

Winnetuu

Member
Nem Nem ....
a mesterséged topicjába ha bemészz job oldalt fennt van egy 0/500 vagy 10/500 ez attól függ eddig hány cuccot craftoltál ...ha eléred az 50-et lesz újabb 2 , de a régi 4 eltűnik , ezután 100 nál megint lesznek újak ..stb. stb. egészen 500-ig :)

:shootout::bajusz:

:indian:;)

yonderboi

Vendég
félsz

a fent nevezett városról tud valaki valamit?
ma délután jött létre a semmiből, nekem gyanús, hogy valami újabb móka van kilátásban...

ZoLyy91

Vendég
Sziasztok , nekem lenne 1 kérdésem. Azt irta elértem a harcias kitüntetést , de ez nem jelenik meg a karakter képem alatti kitüntetések oszlopban. Az lenne a kérdésem hogy miért ? úgyszint a kocsmai bunyós sem.

nro

Member
Sziasztok , nekem lenne 1 kérdésem. Azt irta elértem a harcias kitüntetést , de ez nem jelenik meg a karakter képem alatti kitüntetések oszlopban. Az lenne a kérdésem hogy miért ? úgyszint a kocsmai bunyós sem.
A kitüntetések eltűntek, helyettük az eredményeknél találsz meg mindent.