Buffalo dumaláda

Kategória: 'Buffalo', témanyitó: kankalin, téma nyitása: 4. Jan 2011.

Oldal megosztása

1. abcdefghijkl

abcdefghijkl Vendég

jaja kérjük vissza a prémet
    nekem szerencsére éppen csak autómatizálás ment, na meg elcsesztem 4 mentidő rövidítős tojást, hogy odérjek a harcra, amire jelentkezni se tudtam, mert állandóan kidobált

2. Preda.

Preda. Vendég

Hi, Preda vagyok, szintén egy játékos. Egy ötletem lenne; Egy Travian-szerűséget készíteni a játékhoz. A lényege az lenne, hogy saját várost kell építeni, sajtá fegyvert csinálni, embereket képezni.
    A másik, amit mondani szerettem volna, hogy egy másik játék is csinált egy hasonló játékot, ami népszerűségnek örvend. Mellesleg az a játék nem Travian, The West, vagy ilyesféle, hanem Fps. Igen, egy Fps-hez is lehet kitalálni ilyet, csak kreatívnak kell lenni. ;)
    Üdv.: Preda.

3. lode1998

lode1998 Vendég

Várost keresek!

Sziasztok!Nem tudtok egy olyan várost ahol nincs szintkorlátozás és aktívak a tagjai?Mert már 3 városnak írtam és egy se írt vissza.A nevem:lode1998
    17-es szintű vagyok.

4. William Tilghman

William Tilghman Member

Üzenetek:
    362
    Kapott kedvelések:
    0
    Hozzánk nyugodtan gyere.Írj rám ott ;)

5. Fragohol1C

Fragohol1C Vendég

(Ma 12:26-kor)
    Buffalo körülbelül 5 perc-ig nem elérhető!

Csak nem most kerül fel a frissítés? :)

6. gold666

gold666 Vendég

Nem tudja valaki, hogy az mitől van, hogy elfogadtam a kis sasos(talán második) küldit aminél bőrt kell neki vinni, és most nem tudom befejezni, csak félbehagyni?? És ezáltal nem is tudom megszerezni a bőrövet, ami a zöldfülű szetthez kell. Sőt, már zoknit sem tudok stoppolni.

7. mikee6

mikee6 Vendég

Ha egyedül felépítek egy egész várost, kapok érte valami jutalmat?:D

8. Dr Jhon

Dr Jhon Vendég

Igen,csinos kitüntetéseket.(8db)

9. Fragohol1C

Fragohol1C Vendég

Csak én nem tudok belépni buffalóba vagy mást is megtisztelt ezzel a szerver? :D

10. William Tilghman

William Tilghman Member

Üzenetek:
    362
    Kapott kedvelések:
    0
    Szerintem nálad van a hiba :)

11. crdis

crdis New Member

Üzenetek:
    8
    Kapott kedvelések:
    0
    Nem csak Nála... FF, Chrome, sütik törlése, greasmonkey off, stb... (úgy értem ezek nem segítettek)

12. Hodyzoli

Hodyzoli Vendég

Most tényleg nem elérhető, de ha megnézed az előző hozzászólás több mint 1 hete keletkezett :D

13. mikee6

mikee6 Vendég

A szakmámnál mikor jelennek meg új craftolható itemek?:D Vagy talán ezzel a néggyel kell felvinnem 500ra?:D

14. Winnetuu

Winnetuu Member

Üzenetek:
    58
    Kapott kedvelések:
    9
    Nem Nem ....
    a mesterséged topicjába ha bemészz job oldalt fennt van egy 0/500 vagy 10/500 ez attól függ eddig hány cuccot craftoltál ...ha eléred az 50-et lesz újabb 2 , de a régi 4 eltűnik , ezután 100 nál megint lesznek újak ..stb. stb. egészen 500-ig :)

:shootout::bajusz:

:indian:;)

15. yonderboi

yonderboi Vendég

félsz

a fent nevezett városról tud valaki valamit?
    ma délután jött létre a semmiből, nekem gyanús, hogy valami újabb móka van kilátásban...

16. szilard25

szilard25 Member

Üzenetek:
    800
    Kapott kedvelések:
    1
    én is láttam, már támadták meg őket játékosok, mert van nyert és vesztett párbajuk is.

17. szigadam

szigadam Vendég

De mkár hogy csak buffalon vannak banditák.

18. ZoLyy91

ZoLyy91 Vendég

Sziasztok , nekem lenne 1 kérdésem. Azt irta elértem a harcias kitüntetést , de ez nem jelenik meg a karakter képem alatti kitüntetések oszlopban. Az lenne a kérdésem hogy miért ? úgyszint a kocsmai bunyós sem.

19. nro

nro Member

Üzenetek:
    513
    Kapott kedvelések:
    1
    A kitüntetések eltűntek, helyettük az eredményeknél találsz meg mindent.