Buffalo dumaláda

Kategória: 'Buffalo', témanyitó: kankalin, téma nyitása: 4. Jan 2011.

Oldal megosztása

1. Coritex

Coritex Vendég

Kezdetekkor is ez volt, úgy átszik visszatért :S

2. hio

hio Member

Üzenetek:
    35
    Kapott kedvelések:
    0
    Hát igen mint ápr. 1.-jén:mad:az se volt valami jó tréfa:no:

3. CsiTi.

CsiTi. Vendég

Hat remeljuk minel hamarabb megoldjak a problemat :whistle:

4. SAS SZEM 999

SAS SZEM 999 Member

Üzenetek:
    200
    Kapott kedvelések:
    0
    Ahogy belépek egyből ki is dob.. =( Így nem lehet játszani... :S

5. Lagi

Lagi Vendég

Kérem tisztelettel. Ez egy fos... Így ebben a formában hogy percenként kidob, és 8. próbálkozásra enged vissza, játszhatatlan. Követelek kárpótlásul egy aranypuskát, 120 as szintet, és 1millió dollár költőpénzt, különben perelek xDDDDDDDD

6. Coritex

Coritex Vendég

Mindenesetre az lenne fair, hogy aki rögöt áldozott erre az időszakra, az kapjon kárpótlást az előfizetett prémekre annyi plusz napot, amennyit szarakodik ez a ***.

7. penge666

penge666 Vendég

Nem fair, minimum...Szerver indulása óta állandóan baj van, nem hiszem el, hogy nem bírják normálisan működtetni...Ez így játszhatatlan :S

8. Shorlex

Shorlex Vendég

Így van, az lenne a MINIMUM, hogy aki prémezik, az kárpótlást kapjon, mert ez egyszerűen nevetséges, hogy HÁROM NAPJA képtelenek megoldani...

9. Tüzes Mary

Tüzes Mary Vendég

Sziasztok
    írtam supportra de sztem nem én voltam az egyetlen.
    nos ezt a választ kaptam:
    köszi a jelzést! Probléma lépett fel a szerverközpontban. Már dolgozunk a rendszer gyors helyreállításán. Kérjük megértésed.

Üdv, The West Csapat, Fiction.

Szóval majd lesz valami remélhetőleg megoldják .De így tényleg gáz nem lehet játszani rendesen.
    Egy levelet nem lehet megírni meg egyáltalán semmit.
    A röhej h napközben tűrhető de ilyenkor este nagyon gáz.

10. RoopeRenegade

RoopeRenegade Vendég

Tényleg nem tűnt fel a külön topic amiben hivatalosan 4 órája már leirták ugyanezt? A Buffalo topicban, rögtön a dumaláda alatt..
    ( http://forum.the-west.hu/showthread.php?t=1386 )

A probléma persze rohadtul idegesitő, nevetséges, hogy 2 napja nem tudják megoldani, hogy lehessen játszani a játékukat, amivel ők jól keresnek... 2 nap után kicsit több kéne, mint 1 "dolgozunk rajta" tábla.

11. Tüzes Mary

Tüzes Mary Vendég

nem is figyeltem h őszinte legyek :D
    Csak megoldják valahogy..bízzunk benne...
    idegesítő igen de...tudsz bármit tenni?
    nem nagyon

12. flavo

flavo Vendég

Hát nem . csak olvasd el majd amit odaírtam a szerverhibához. ha nem lenne prémim leszarnám . csak az a baj hogy úgy pereg a prémi hogy be sem tudok lépni a játékba az úgy elég gáz

13. Tüzes Mary

Tüzes Mary Vendég

Igen olvastam már.
    Én nem prémezek de megértelek.:(
    és választ se kaptál....
    pfff...

14. Dinra

Dinra New Member

Üzenetek:
    6
    Kapott kedvelések:
    0
    Ma rendeltem rögöt, gondoltam indítok egy kis prémet, de meggondoltam magam!
    Majd csak akkor, ha megszűnik a hiba!

15. penge666

penge666 Vendég

Figyelem! Hatalmas tapsot kérek!!
    Majd 2 órányi próbálkozás után sikerült egy párbajt beraknom!!!
    Haladunk, csak nem olyan rossz a helyzet...vagy mégis...:mad:

16. William Tilghman

William Tilghman Member

Üzenetek:
    362
    Kapott kedvelések:
    0
    Hát én meg több mint 3 napot vesztettem a prémium idejéből!

17. penge666

penge666 Vendég

Abból én is...:) Meg még sokan...

18. Shorlex

Shorlex Vendég

Képzeld, én még egy erődharcot is le tudtam nyomni a hiba alatt. ;)
    Szép szürke képernyő, látom a háttérben hogy ki vagyok rúgva, de az erődharc képernyője valamiért él, és még lépni is tudok. AZTAAAAA!
    Irányításból nem látok semmi, single only hero üzemmód, de az ember annak örüljön, ami van :)

Végül is nem gáz, 100 energiám bukott, meg 3800 pénzem mert képtelen voltam csata előtt az 1 percre lévő kis városba elmenni bankolni, VAGY megnyitni a kereskedőt és venni gyorsan valamit, de sebaj, mi az nekem 3800 pénz, nemde? :no:

Gondolom ezt vissza fogom kapni, kedves support, hmm? :whistle: természetesen költői kérdés volt, álmodik a nyomor.

19. Lagi

Lagi Vendég

Igen az az érdekes hogy szerver nem elérhető, de az erődharc nekem is működött. Ez mondjuk valószínúleg azzal magyarázható hogy az külön portokat használ ha jól tudom, ugyanakkor ezzel máris felvetődik a másik általános hiba, az a bizonyos router vagy tűzfal blokkolja című történet. Na de van nekem hogy kidobja ezt az üzit, frissítek, és már megy is. na most akkor mégse blokkolja? vagy blokkolja ha kedve tartja? Nem értek annyira a dolgokhoz, de nekem ez is kicsit furi :p:p:p

20. Coritex

Coritex Vendég

A v8 is kezdett szarakodni. Hol a célnál, voltam, hol még oda se értem, holott már rangot is kaptam...valami nagy baj van.