Buffalo dumaláda

flavo

Vendég
be tudtam lépni tényleg vissza lett állítva . csak az aranyrög nem . most akkor ez hogy van?

flavo

Vendég
Kankalin van egy kis gondom. a mai aranyrögből történő azonnali szállításért a rög le van vonva de a termék nincs nálam. most az aranyrögök nem lesznek visszaállítva??????

Shorlex

Vendég
Kankalin van egy kis gondom. a mai aranyrögből történő azonnali szállításért a rög le van vonva de a termék nincs nálam. most az aranyrögök nem lesznek visszaállítva??????
A legrosszabb az egészben az, hogy azok a prémek is elvesztek nálam pl. amelyeket nem ma nyomtam be.
Sajnos pont ma járt le 3 50 rögös bonusz, amelyek természetesen elvesztek.
Vettem egy játékostól egy övet amit 10 rögért azonnali kézbesítettem.
Se termék, se semmi de a 10 rög le van vonva.

Plusz, a több energia prémem, ami csak 9-én járt volna le, az is ment a levesbe.

Befejeztem kalandokat, léptem szintet, bukó. Megszereztem a 2. kulcsot, bukó. Prémhasználat mindehhez, bukó.

El nem tudom képzelni, hogy fogjátok ezt helyrehozni 33896 játékosnál de hogy nem hagyok kb 200 prémet veszni azt garantálom.
Hát tényleg nem irigylem a supportot a levélmennyiség után, amit kapni fognak, hogy kinek mit állítsanak vissza, de állítsák vissza, mert fizettünk érte nem keveset.

Shorlex

Vendég
Tényleg erről beugrott rögtön a Dallas, amikor is ugye Pamela "álmodta" csak azt a röpke X hónapot, amíg kedvenc volt férje meg volt hóva, aztán jött egy "szervervisszaállítás" és hopp, Bobby boy ismet él és virul, csak éppen senkinek fingja nincs arról hogy éppen hol tart a Dallas :cool:

elnézést a kis offért, aki hozzám hasonló korú, tán emlékszik még fentiekre, de kínomban már nem tudom mit mondjak erre :laugh:

Macsek

Member
Kérlek írj a supportnak hogy orvosolhassuk a problémát, köszönöm.

cziky

Vendég
városfórum létrehozása

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogyan kell egy városhoz városfórumot létrehozni?

Köszi.

zoli41

Vendég
Nehéz munka

Felvettem a címben szereplő küldetést és 3 órán keresztül kellett volna horgásznom 500XP és 500$-ért. Egyszer csak kirakott egy x-t a küldetés mellé ezért gondoltam félbehagyom és újra felveszem. De a félbehagyás után eltűnt ez a tapasztalati pontokban gazdag küldetés.
Valaki legyen szíves magyarázza meg hogy miért történt ez!
A válaszokat előre is köszönöm: Zoli

ketezerforint

Vendég
Felvettem a címben szereplő küldetést és 3 órán keresztül kellett volna horgásznom 500XP és 500$-ért. Egyszer csak kirakott egy x-t a küldetés mellé ezért gondoltam félbehagyom és újra felveszem. De a félbehagyás után eltűnt ez a tapasztalati pontokban gazdag küldetés.
Valaki legyen szíves magyarázza meg hogy miért történt ez!
A válaszokat előre is köszönöm: Zoli
az a kaland csak horgászbottal a termék helyén jelenik meg, ez a probléma nálad;)

zoli41

Vendég
Köszönöm szépen a segítséget:)
Azt megkérdezhetem esetleg hogy van-e még ehhez hasonló küldetés?(csak egy bizonyos terméknél jelenik meg vagy ilyesmi)
Üdv.:Zoli

flavo

Vendég
Sziasztok a játékban lehet 5 db husvéti tojást találni. ami felhasználható bónuszokat ad.

a tojások lelőhelye.

a párbaj ablakban a képen

a kereskedő ablakban a kereskedő fejétől balra.

a városban a vegyesbolt előtti fánál

egy tojást talélsz erődnél is csak katt az erődre és ott lesz a képen.

az utolsó tojást a kocsmában találod a falon logó trófea alatt

flavo

Vendég
Sziasztok a játékban lehet 5 db husvéti tojást találni. ami felhasználható bónuszokat ad.

a tojások lelőhelye.

a párbaj ablakban a képen

a kereskedő ablakban a kereskedő fejétől balra.

a városban a vegyesbolt előtti fánál

egy tojást talélsz erődnél is csak katt az erődre és ott lesz a képen.

az utolsó tojást a kocsmában találod a falon logó trófea alatt
megvan a 6. tojás is . a rangsornál a hirességek csarnokában található

hio

Member
Köszönöm szépen a segítséget:)
Azt megkérdezhetem esetleg hogy van-e még ehhez hasonló küldetés?(csak egy bizonyos terméknél jelenik meg vagy ilyesmi)
Üdv.:Zoli
Igen vannak van amelyik ásóval a termék helyén jön elő van amelyik csákánnyal
azt hiszem van több is de arról nem tudok:szénaboglya:Viszont azt tudom hogy minden ilyen kalandnál 500Tp 500$ a jutalom.

hio

Member
Valamit kéne csinálni Buffal mert semmit sem lehet csinálni rajta...mindig kidob mindenkit..
Tényleg engem is minden este percenkét kidob:mad::mad:
Már nem tudok dolgozni meg semmit:(
Ráadásul most csinálom az aranyszablyát és az elég időigényes munka:rolleyes:

Coritex

Vendég
Gyerekek már két napja szarakodik a Buffaló, lesz erre valami megoldás? Egy normális erődharcot nem lehet végigverni...