• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Buffalo dumaláda

kankalin

Vendég
Itt lehet megvitatni a Buffalo világ ügyes-bajos dolgait :)

FireMan1

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy ez gyors vagy rendes világ lesz?

XXPT

Vendég
Város :)

Sziasztok!Ott is alapítok várost!
Aki szeretne csatlakozni és nem akar sokáig várni írjon tg-t arizonán!
Szerintem hétvégére kellett volna az új világot rakni mert egy csomó embernek suli vagy munka van!Nekem pl csütörtökön 6. órám is van és csak későn tudok jönni .Ez nem tetszik nekem!:(

BMWC2

Vendég
Oké h gyors lesz mint arizóna, de a prémek is ugyna azok lesznek mint arizónán? Lehet venni képességet, meg energiát stb.???

Wintonio

Active Member
IGAZ ! pl én 15:30 kor tudnék LEGKORÁBAN is regisztrálni :mad:
Szerintem lesz az du4 is mire elindul a szeró. De ne legyen igazam.
Amúgy meg mit számít 3-4 óra? Akkor már le lesztek maradva? Vagy mi?
Ezt sosem fogom megérteni. Mert ha pl az lenne hogy az első 100 kap valamit akkor megértem. De így....

Senior David

Vendég
Ezt sosem fogom megérteni. Mert ha pl az lenne hogy az első 100 kap valamit akkor megértem. De így....
Van benn valami...

mastodon

Vendég
Hidd el, hogy délután 15.30ra, már tele lesz 5-6-os szintű emberekkel. (ha pontosan délben indul)

Wintonio

Active Member
Hidd el, hogy délután 15.30ra, már tele lesz 5-6-os szintű emberekkel. (ha pontosan délben indul)
Én elhiszem de akkor mi van? Prémmel 1 nap alatt 10szint sincs kizárva. Majd kíváncsi leszek fél év múlva azokra akik benne lesznek az első 100ban hogy játszanak e még. :)

mastodon

Vendég
Én elhiszem de akkor mi van? Prémmel 1 nap alatt 10szint sincs kizárva. Majd kíváncsi leszek fél év múlva azokra akik benne lesznek az első 100ban hogy játszanak e még. :)
Az is igaz. Mondjuk szerintem se fog délben elindulni, inkább délután lesz abból. (de azért dél körül felnézek:D)