Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
De, bár tervbe van, hogy augusztusba mikor magányos leszek kinézek ottani osztálytárshoz, mint februárban, szeretsz bármerre menni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Alapvetően sokat utaztam világéletembe, így maga az utazás öröme megvan, egyedül, bár lehet hülyén hangzik a varázsa nem teljesen ugyanolyan már mint régen volt (vírus előtti idők), de reméljük visszatér, hiányoznak neked a régi időbeli utazásaid?
 

senki600

Egy vasútbarát
Régebben nem nagyon mentem semerre, ha igen, az is családos volt, így nem, csak a tavaly július, hétfőn folytatva lesz, mivel szeretsz menni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Mondhatnám úgy, hogy praktikusabb több megállóhellyel rendelkezik akár egy településen belül, így kevesebbet kell sétálnom, sok helyen meg az állomás távol a központól, felétek nem?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mondjuk de, de ha olyan helyre megyek, akkor a busz olyan messze van, mint a vasútállomás, egy kisebb megállóhely, amit gondozunk is, az tempó és forgalomfüggően 10-13 perc, felétek van aki gondoz valami közvagyont?
 

krcsirke

el pollo diablo
Helyi közmunkások nagymértékben, nincs kimondottan helyi megállónak gondozói, nagy ritkán levágják a füvet, ha közmunkások nem érkeztek rá, viszont a buszmegállók itt jobban néznek ki, felétek nem?
 

senki600

Egy vasútbarát
Buszmegállók közt az a szép, ahol kevesen laknak, és kevés a busz, ha kényszerhelyzet van, akkor megkeresnél random hülyéket?
 

krcsirke

el pollo diablo
Itt szerencsére több irányból van buszforgalom, illetve több mellékútnak köszönhetően baleset esetén is van kerülőútvonal (persze ha éppen nem a buszmegállóban történik), így nem tudom milyen kényszerhelyzetre gondolsz, elmagyaráznád?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mennél vhova, de ígéretet tettél rá, semmi kedved hozzá egyébként, pláne nem egyed, ez 1, de igazából bármilyen esemény, mennyire szeretsz vizen közlekedni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Változó, vízibicikliztem Balatonon persze a part közelében, csónakáztam, de legjobban a hajókat szeretem, abból is nagyobbakat, valamiért szilárdabb rajtuk a talaj, te hogy vagy vele?
 

senki600

Egy vasútbarát
Vizen közlekedni nem szeretek, repülés nagy gépeken elmegy, kivéve ha zuhan, te mit gondolsz a repülésről?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hasznos és gyors, viszont lehetne jobban elérhető, repülő autóként például, ha forgalomba kerülne, vennél belőlük?
 

krcsirke

el pollo diablo
Erre a kérdésre mindenkinek saját válasza van, nem az élet a nehéz, hanem az akadályok elképzelt nehézsége, minden rendben van?
 

senki600

Egy vasútbarát
Jelenleg igen, néha viszont elkap egy megmagyarázhatatlan érzés, amire nagyon válaszom nincs, hogy miért és hogy szűnhet meg, neked van ilyen?
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem igazán, bár neked éppen korral is járhat, lehet egy kicsivel több kimozdulás, barátokkal időtöltés kellene?
 
Fent