Bejelentés Békés időszak

Deleted User - 819334

Vendég
A vadnyugatnak elég nagy része volt a párbaj, ha ezt valaki nem tudja elfogadni, nézzen más vadászmezők felé. :)

Én csak azt mondom, hogy az régen nem egészséges ha valaki 1 napot se bír ki bármilyen lövöldözős játék nélkül. Ha meg van ilyen ember a TW-ben akkor annak ott van több tonna olyan játék ahol kiélhető a "Minden áron agyonpuffantani valakit" fétisét.
 

DeletedUser17845

Vendég
Én csak azt mondom, hogy az régen nem egészséges ha valaki 1 napot se bír ki bármilyen lövöldözős játék nélkül. Ha meg van ilyen ember a TW-ben akkor annak ott van több tonna olyan játék ahol kiélhető a "Minden áron agyonpuffantani valakit" fétisét.

Én pedig csak azt mondom, hogy régen nem egészséges, ha valaki 1 párbajt nem bír ki a Westen. Viszont számukra is van megoldás! A 72 órás párbajvédelem, továbbá, ha kilép a városból. ^^
 

jaklee

Veteran Member
Én csak azt mondom, hogy az régen nem egészséges ha valaki 1 napot se bír ki bármilyen lövöldözős játék nélkül. Ha meg van ilyen ember a TW-ben akkor annak ott van több tonna olyan játék ahol kiélhető a "Minden áron agyonpuffantani valakit" fétisét.

Úgy érzem nagyon nem jött át amiből indult az egész :D Vannak akik nem veszik véresen komolyan a harcokat. És vannak akik nem utaznak mindenfelé abban a 3 napban. Azok közül sokan gép előtt ülnek ilyenkor, vagy legalábbis gépközelben.

Csak egy feltételezés volt, hogy lehet ilyenkor többen ráérnének :) Egy teljesen tét nélküli awe harc szerintem senki lelkét nem bántja, és lehet többen lennének onok mint általában.
Nyilván speedre nem vonatkozna ahol van tétje.

Sajnálom hogy megemlítettem, azt hittem át fog jönni a lényege annak amit felvetettem, de hát ha nem hát nem. :(
 

Deleted User - 819334

Vendég
Én pedig csak azt mondom, hogy régen nem egészséges, ha valaki 1 párbajt nem bír ki a Westen. Viszont számukra is van megoldás! A 72 órás párbajvédelem, továbbá, ha kilép a városból. ^^


De ki bírom, csak azt nem tudom épp ésszel felfogni, hogy az emberek miért imádják az ólmot el durrogtatni olyan mértékben mint ahogy lélegeznek. Mert mindenből van mérték ami még nevezhető egészségesnek, azért ezt gondolom egy olyan is meg tudja érteni aki már túlbillent a mértéken. Bár ezt kár ecsetelni olyannak akinek az életével egyenlő a lövöldözés... jaklee remélem így már mindenkinek felfogható mire akartam kilyukadni.

Arra, hogy van olyan ember akinek gyakorlatilag létfeltétel a gyilkolászás akár gépen akár élőben(pszichopata módon élőben), na én az ilyet nem tudom megérteni akinek lételeme a mások lepuffantása és gyakorlatilag elvonási tünetei lesznek ha akár 5 percet is kihagy.
 

LDuck

Veteran Member
De ki bírom, csak azt nem tudom épp ésszel felfogni, hogy az emberek miért imádják az ólmot el durrogtatni olyan mértékben mint ahogy lélegeznek. Mert mindenből van mérték ami még nevezhető egészségesnek, azért ezt gondolom egy olyan is meg tudja érteni aki már túlbillent a mértéken. Bár ezt kár ecsetelni olyannak akinek az életével egyenlő a lövöldözés... jaklee remélem így már mindenkinek felfogható mire akartam kilyukadni.

Arra, hogy van olyan ember akinek gyakorlatilag létfeltétel a gyilkolászás akár gépen akár élőben(pszichopata módon élőben), na én az ilyet nem tudom megérteni akinek lételeme a mások lepuffantása és gyakorlatilag elvonási tünetei lesznek ha akár 5 percet is kihagy.
Azt hiszem nagyon nem érted az The Westen (mint JÁTÉK) az erődharcot :) Egyáltalán nem azért megyek oda hogy lepuffantsak valakit. Pláne, hogy az a "valaki" egy 2 bites kocka. Ez menne itthon is, vannak építőkockák, legók, sőt egy működő lövő tankmodell is :D Ez egy csapatjáték, attól izgalmas és jó, hogy ott vagyunk többen, ismerősök, beszélgetünk, élvezzük az összedolgozást. És ha ezt megteszem évi 360 estén, akkor valószínű nem az a +-5 fog változtatni valamit :) Nem ez az amit orvul pszichopata módon nem a családommal töltök. Nem attól leszek "jógyerek" ha 25-26-án este 8-9 között pontosan a családommal vagyok. Viszont pl vannak akiknek nincs családjuk vagy neadjúristen nem ünneplik a keresztény karácsonyt.

Nem kampányolok azért, hogy legyen karikor meg szilveszterkor is harc, mert én spec nem itt ülnék :) Csak arra írtam hogy csak mert van ilyen is, nem lesz egyből valami elfajzott ember.
 

DeletedUser17845

Vendég
De ki bírom, csak azt nem tudom épp ésszel felfogni, hogy az emberek miért imádják az ólmot el durrogtatni olyan mértékben mint ahogy lélegeznek. Mert mindenből van mérték ami még nevezhető egészségesnek, azért ezt gondolom egy olyan is meg tudja érteni aki már túlbillent a mértéken. Bár ezt kár ecsetelni olyannak akinek az életével egyenlő a lövöldözés... jaklee remélem így már mindenkinek felfogható mire akartam kilyukadni.

Arra, hogy van olyan ember akinek gyakorlatilag létfeltétel a gyilkolászás akár gépen akár élőben(pszichopata módon élőben), na én az ilyet nem tudom megérteni akinek lételeme a mások lepuffantása és gyakorlatilag elvonási tünetei lesznek ha akár 5 percet is kihagy.

te amúgy valami régi játékos vagy, vagy csupán mostanában köszönthetünk köreinkben?
 

Deleted User - 819334

Vendég
Old. Állatokat ÁLLTALÁBAN azért ölnek, hogy megegyék. (És akkor is megölné őket más élőlény ha te nem is)

Embert meg max a kannibálok ölnek étkezésre, szóval van különbség a 2 közt.


Azok meg akik teszik itt a nagylegényt azzal hogy "nem érted a játékot bla bla bla" azok láthatólag nem értik miről beszélek.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Amúgy meg nem az erődökről beszéltem hanem az ember pszichológiájáról a lövés/gyilkolás tartalmával kapcsolatban.
Jah, értem. Ez esetben:

Nem érdekel és nem értem mi létjogosultsága van ennek itt. :)

Van, aki a munkákat, a templomot tolja egész nap, mindennap az évben. Velük is bajod van? Vagy csak a párbajt pécézted ki?
 
Fent