Bejelentés Békés időszak

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves Játékosaink,

Mint minden évben, idén is az ünnepek alatt letesszük a fegyvereinket és békés időszakot hirdetünk a városok között. Idén, a békés időszak a következő időtartam alatt lesz elérhető mindegyik világon:
  • 2019-12-23 12:00 és 2019-12-26 00:00 között
  • 2019-12-30 12:00 és 2020-01-01 14:00 között
Bármilyen kérdés esetén forduljatok bizalommal a Supporthoz.

Kellemes Ünnepeket kívánunk!


The West Csapat
 

jaklee

Veteran Member
Ezekben az időszakokban nem lehet hívni, vagy ezekben az időszakokban nem lehet harc? :P

Amúgy én ezt nem tartom értelmesnek, mert az erődöknek alapból nem sok valós értelmük van, nincs tétje a harcoknak. Tényleg csak a szórakozásról szól.
És pont ez az az időszak, amikor lehet többen ráérnének, és lehet izgalmasabb harcok kerekedhetnének. De ez csak saját vélemény :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
  • 2019-12-23 12:00 és 2019-12-26 00:00 között
  • 2019-12-30 12:00 és 2020-01-01 14:00 között

Ezen időszak alatt nem lehet erődöket kihívni, de párbajozni, mpi-zni továbbra is lehet. Ha valaki 12.23-án 11:59-kor még hív egy erődharcot, akkor 24-én lehet még harcolni, viszont 12:00-kor már egy erőd se kihívható.

Szóval aki nem bír magával az pontozzon párbajra és csapja szét a népet, ahogy éri.

(csak hogy mindenki értse, mert kétértelmű volt naturban a bejelentés)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Igen, nem lehet erődöt kihívni ezen időszak alatt. De ha nagyon szeretnétek, szervezhetünk egy Awesomia harcot.
24.-ére semmiképp, az szent este, akkor foglalkozzon szerintem mindenki a családjával. 25-26 is necces, viszont csinálni kell egy kérdőívet rá. Bár, szerintem nem kellene, inkább legyen karácsony utáni első munkanapon a banzáj, mivel ilyenkor sokan érthető módon nem a játékkal akarnak foglalkozi.
 

jaklee

Veteran Member
24.-ére semmiképp, az szent este, akkor foglalkozzon szerintem mindenki a családjával. 25-26 is necces, viszont csinálni kell egy kérdőívet rá. Bár, szerintem nem kellene, inkább legyen karácsony utáni első munkanapon a banzáj, mivel ilyenkor sokan érthető módon nem a játékkal akarnak foglalkozi.

Awe harc nem oszt nem szoroz, az jön aki akar. De ez csak az én véleményem, nyilván ahogy a többség jónak látja úgy legyen. :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Awe harc nem oszt nem szoroz, az jön aki akar. De ez csak az én véleményem, nyilván ahogy a többség jónak látja úgy legyen. :)
Meg kell kérdezni a többieket egy kérdőívvel. Én biztos, hogy elfoglalt leszek a családommal, nincs az a felület vagy jutalom amiért ideüljek, ahelyett hogy velük legyek. :)
 

Deleted User - 819334

Vendég
Ha lenne is harc, természetesen nyeremény nélkül, de mivel idén 1 nappal kevesebbet is tart a karácsonyi békés időszak, szerintem ki lehet bírni és kicsit pihenni alatta :D

Szerintem az már komoly orvosi eset ha valaki nem bírja ki, hogy egy játékban ne pufogtassa az ólmot. Ha meg van ilyen annak ott van a több tonna FPS játék. ;)
 

DeletedUser17845

Vendég
Egyetértek, a békésséget inkább a párbajok szüntetik meg. Erődharca a játékosok önként vállalják a lövöldözést, párbajok során sajnos gyakran nem. De szerintem tényleg jó ötlet a fegyver szünet, csak akkor terjedjen ki mindenre :)

A vadnyugatnak elég nagy része volt a párbaj, ha ezt valaki nem tudja elfogadni, nézzen más vadászmezők felé. :)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Amikor egy erődnél harcra kerül a sor, akkor mind a védő, mind a támadó fél felsorakoztatja a saját seregét, mely összecsap majd. Jelenleg, szinte minden nap van harc, tehát tekinthető ez háborúnak. Most már pedig, ha az első világháborúra gondolunk, akkor beláthatjuk, hogy karácsony idejére megszakadó harc nem légből kapott, vagy ördögtől eredő dolog.

Egy párbajban többnyire egy bandita a kezdeményező. Ne térjünk itt ki a banditacsoportokra. Ezeknek a banditáknak pedig se istene, se hazája, se szeretője, se karácsonya. Meg amúgy is, ez egy vadnyugaton játszódó játék.

De a legfőbb érv: Ha lenne párbajban béke idő, akkor annyival kevesebb lehetősége lenne valakinek kihívnia engem párbajba. (Nem mintha sokan tennék ezt.:()
 
Fent