Awesomia harcok kibeszélő téma

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Egyetértek. Iowán mért nincs? Biztos összejönne annyi harcos, mint geon, hawaiin, jacksonon.. Ingyen kötiért (10helyett 210), több ember mozgolódna.
+a kalandorok megint pórul jártak, se térés, se sebzés. Nagyon izgalmas lesz.. :D erre igazán lehetne megoldást találni, mert ez így kicsit sem fairplay szerintem/sokak szerint! :D
#iowáraisharcokat
Köszöntem!
 

DeletedUser17478

Vendég
Azokat a világokat hagytuk ki, ahol alapból is nagyon kevés játékos erődharcozik. De ez nem törvény természetesen, igény szerint azokra a világokra is tudunk szervezni. Egy próbát mindenképp megér s ha nem lesz érdeklődés akkor ott nem folytatjuk. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
mit jelent a nagyon kevés? mennyi az "elvárt"?

nem beszélve arról, h elég sok olyan kaland van, ami erődharcot kér ilyen-olyan formában.. ( vegyél részt, lőjj ki x-y mennyiséget, térj ki ennyiszer, stb )
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kicsit vaskosabb jutalmak jobban megmozgatnák, majd a népet, de majd kiderül, meglátjuk, majd mennyien fognak érdeklődni én mindenesetre nagyon örülök az új fejleményeknek, ideje volt, már, hogy aktivizáljuk az awe erőd szívét... :) Bár talán az újdonság ereje annyiban hatni fog, hogy sokan megmozdulnak és, így az alapharcok is jobbak lesznek, ennek köszönhetően, hogy sokakba visszatér a lélek, de nem csak hálni :P

Még annyit tennék hozzá, hogy rikisalty lehet fog párszor büntetést kapni, mert feszt kihívja mindig awe erődöt és eléggé egy off féle szerzet, tehát nem tudom, hogy minden sinen lesz-e eldón.

Ha lehet hozzátenni magam részéről beleadni valamit a nyereményalapba keressetek bátran, akár, még valami kalandoros produkcióhoz is szívesen ajánlok fel cuccot a táskámból eldón. :) Például vannak natty puskáim is a célra. Motivációnak talán megteszi :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Igazából jó kérdés, hogy milyen kategória lehetne a kalandoroknak, ami igazságos, illetve milyen jutalom az ami motiválná őket.(leggyengébb kaszt a mostani rendszerben sajnos)
Én örülök a játéknak, csak ez olyan, akinek sok van, adunk mégtöbbet. (Egy iris párbajos, offként is 20+kötit tud összeszedni, ehhez csapunk még 200at..)
De soha nem lesz olyan, ami mindenkinek tetseni fog, csak hamár elkezdődött valami, kampányoljunk egy jobb játékélményért! :)
Old
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
@Macaron jó ötlet ez az awe harc, viszont olyan játékosok számára is lesz valami extrább jutalom akiknek pl esélyük sincs arra, hogy top térés vagy sebzés vigyenek be, mert az oké, hogy az admin karakter kilövéséért külön jutalom jár, de az az átlag playernek nem jelent különös motivációt.
 

DeletedUser17478

Vendég
Őszintén örülök neki, hogy különböző javaslatokkal/ötletekkel jöttök az awe harci játék kapcsán. :)
Még pár nap van az indulásig így figyeljük amit ide írtok s meglátjuk, hogy milyen lehetőségeket tudunk még beépíteni.
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
@Macaron alapvetően megértem miért indult újra a játék (pozitív dolog), de a játékosoknak ezektől a jutalom kategóriáktól nem jön meg a kedve annyira eljárni awe harcra, szóval személyes javaslatom az lenne, hogy dropokban és nyereményekben az első harcon valami nagyon durvát kéne/ kellene húzni
 

krcsirke

el pollo diablo
Macerás lenne a kiosztása szerintem.

Annyira nem. Előre be lehet állítani, hogy ennek a harcnak legyen fix jutalma, legalábbis mikor németeknél volt pár tesztharc hogy ellenőrizzék miért nem tud mindenki csatlakozni a harcokhoz, jelentésben benne volt a jutalom és rögtön a táskában is.
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Annyira nem. Előre be lehet állítani, hogy ennek a harcnak legyen fix jutalma, legalábbis mikor németeknél volt pár tesztharc hogy ellenőrizzék miért nem tud mindenki csatlakozni a harcokhoz, jelentésben benne volt a jutalom és rögtön a táskában is.
Tehát kb egy jutalomból fix mennyiséget is be lehet állítani egy harcon, valamint valami másik jutalmat is?
 

S.Cruz

Well-Known Member
Annyira nem. Előre be lehet állítani, hogy ennek a harcnak legyen fix jutalma, legalábbis mikor németeknél volt pár tesztharc hogy ellenőrizzék miért nem tud mindenki csatlakozni a harcokhoz, jelentésben benne volt a jutalom és rögtön a táskában is.
Első erődharc VB után is volt még 1-2 harc azon a szerveren ahol a játékosoknak be volt állítva, hogy kaptak életerőre képességpontot szóval egyáltalán nem ez lenne a gond hanem az, hogy az erődharcok jutalma szerverközpontúan vannak beállítva az elképzeléseim alapján (nyugodtan javítson ki aki jobban belelát ezen szerverbeállításokba) és ezt az awés harc előtt át kéne állítani minden szerveren ahol ezt bevezetik a jutalmakat, hogy ne kapjanak a játékosok korábbi harcon is az adott jutalomból továbbá a harc végeztével egyből ki is kell kapcsolni, hogy a későbbi jutalomosztás sima harcokon a régi alapon menjen. Ezt minden egyes awés harccal eljátszani szerintem igen is kifejezetten macerás lenne. Továbbá ne hasonlíts minket a németekhez, mert ugye a játék német, német fejlesztőkkel és német főadminokkal szóval könnyedén el tudják ők érni a fentebbi embereket akik ezeket be tudják állítani mint mi magyarok akiknek "csak" van pár adminja akik szabadidejükben csinálják ezt átlag játékosként.

A túl sok macera nem jó anyu! ><
 

Mr. T.

THE DEVIL
Még annyit tennék hozzá, hogy rikisalty lehet fog párszor büntetést kapni, mert feszt kihívja mindig awe erődöt és eléggé egy off féle szerzet, tehát nem tudom, hogy minden sinen lesz-e eldón.

mondjuk, ha a napokban jönne egy felugró üzenet a belépéskor, h hamarosan indul ilyen "akció", az lehet, h hatásosabb lenne sok ember számára.. és akár nem hívnák az AWE-t sem indokolatlanul.. ( mer' ugye nem mindenki olvas Fórumot.. )
 
Fent