Awesomia harcok kibeszélő téma

krcsirke

el pollo diablo
Első erődharc VB után is volt még 1-2 harc azon a szerveren ahol a játékosoknak be volt állítva, hogy kaptak életerőre képességpontot szóval egyáltalán nem ez lenne a gond hanem az, hogy az erődharcok jutalma szerverközpontúan vannak beállítva az elképzeléseim alapján (nyugodtan javítson ki aki jobban belelát ezen szerverbeállításokba) és ezt az awés harc előtt át kéne állítani minden szerveren ahol ezt bevezetik a jutalmakat, hogy ne kapjanak a játékosok korábbi harcon is az adott jutalomból továbbá a harc végeztével egyből ki is kell kapcsolni, hogy a későbbi jutalomosztás sima harcokon a régi alapon menjen. Ezt minden egyes awés harccal eljátszani szerintem igen is kifejezetten macerás lenne. Továbbá ne hasonlíts minket a németekhez, mert ugye a játék német, német fejlesztőkkel és német főadminokkal szóval könnyedén el tudják ők érni a fentebbi embereket akik ezeket be tudják állítani mint mi magyarok akiknek "csak" van pár adminja akik szabadidejükben csinálják ezt átlag játékosként.

A túl sok macera nem jó anyu! ><

Nem hinném, hogy akkor aznap minden harcon járna jutalom, mivel minden harcnak van egy-egy azonosítója, ellenkező esetben jelentkeznél a reggeli harcon aznap, utána délutánin is automatikusan részt vennél. Elképzelésedet reméljük javítsák, de nem ez a lényeg most sem. Hanem, maga hogy jutalmat kap csak 6-10 játékos nem biztos, hogy erődre csábítsa a többieket, hogy ehhez asszisztáljanak vagy esetleg felkeltse pár nem erődharcoló emberke kedvét. Ha lenne fix jutalom részvételért mellé, egyértelműen többen mennének el, lehet valami igazán hasznos buff, prém medál, mint fentebb írva volt, csábítóbb lenne több embernek úgymond idejét, buffjait erre áldozni.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Nem hinném, hogy akkor aznap minden harcon járna jutalom, mivel minden harcnak van egy-egy azonosítója, ellenkező esetben jelentkeznél a reggeli harcon aznap, utána délutánin is automatikusan részt vennél. Elképzelésedet reméljük javítsák, de nem ez a lényeg most sem. Hanem, maga hogy jutalmat kap csak 6-10 játékos nem biztos, hogy erődre csábítsa a többieket, hogy ehhez asszisztáljanak vagy esetleg felkeltse pár nem erődharcoló emberke kedvét. Ha lenne fix jutalom részvételért mellé, egyértelműen többen mennének el, lehet valami igazán hasznos buff, prém medál, mint fentebb írva volt, csábítóbb lenne több embernek úgymond idejét, buffjait erre áldozni.
Lehet a harcoknak külön ID-je van de akkor is át kell állítani a szerverbeállításokat amihez a magyar adminoknak nincs joga tehát fel kell keresni egy német admint/fejlesztőt aki kezelné ezt az egész részét.

Jutalom részére rátérve anno mikor az első adminos awés harcok voltak az admin által vezérelt karakter kilövéséért járó jutalom ha jól rémlik elefánt vagy távcsöves pufka volt. A fix jutalmat mindenki számára szerintem meg még mindig macerás beállítani. ><

Kalandorok számára meg mi van az aktuális erődharcon elért legmagasabb erődharc pontszámmal ami szükséges az erődharc ranglistához? Ott szépen kaptak egy szorzó értéket amivel fel van szorozva a pontszámuk.
 

krcsirke

el pollo diablo
Lehet a harcoknak külön ID-je van de akkor is át kell állítani a szerverbeállításokat amihez a magyar adminoknak nincs joga tehát fel kell keresni egy német admint/fejlesztőt aki kezelné ezt az egész részét.

Szerintem ehhez elég DaN is.

Jutalom részére rátérve anno mikor az első adminos awés harcok voltak az admin által vezérelt karakter kilövéséért járó jutalom ha jól rémlik elefánt vagy távcsöves pufka volt. A fix jutalmat mindenki számára szerintem meg még mindig macerás beállítani. ><

Ha "macerás" lenne, akkor ennyi erővel egy event se lenne megtartva általuk.

Kalandorok számára meg mi van az aktuális erődharcon elért legmagasabb erődharc pontszámmal ami szükséges az erődharc ranglistához? Ott szépen kaptak egy szorzó értéket amivel fel van szorozva a pontszámuk.

Ranglistás részt passzolom hogy került ide, én azokra gondolok, akik ritkán vagy nem is járnak harcokra, őket jobban érdekli egy fix jutalom.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Szerintem ehhez elég DaN is.
Ha jól rémlik régebben te magad mondtad már témába, hogy DaN-t kifejezetten nehéz elérni. Ahogy itt olvasgattam mások szövegelését másik témákba egy német admint jóval hamarabb érünk el mint DaN-t. :P

Ha "macerás" lenne, akkor ennyi erővel egy event se lenne megtartva általuk.
Az eventből pénze van az innonak nem is kevés ezért megéri az nekik míg ebből nincs pénze így nem éri meg nekik.


Ranglistás részt passzolom hogy került ide, én azokra gondolok, akik ritkán vagy nem is járnak harcokra, őket jobban érdekli egy fix jutalom.
Az azoknak szólt akik felhozták, h kalandorral se top térésre se top sebzésre nincs esélyük.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha jól rémlik régebben te magad mondtad már témába, hogy DaN-t kifejezetten nehéz elérni. Ahogy itt olvasgattam mások szövegelését másik témákba egy német admint jóval hamarabb érünk el mint DaN-t. :p

Ha nem lenne most ideje, nem szervezne ilyen eventet.

Az eventből pénze van az innonak nem is kevés ezért megéri az nekik míg ebből nincs pénze így nem éri meg nekik.

Nem a mindenhol megtartottakra gondolok, hanem pl a VB tippversenyre. Ott is pár százan részt vettek, azoknak jutalmat kellett adni.

De mint mondtam, reméljük jön valami válasz, hogy megoldható a fix jutalom + a legjobbak illetve admin kilövésért járó díj együtt.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Ha nem lenne most ideje, nem szervezne ilyen eventet.
Ha DaN szervezné valószínűleg ő írta volna ki most mint a frissítéseket és társait.

Nem a mindenhol megtartottakra gondolok, hanem pl a VB tippversenyre. Ott is pár százan részt vettek, azoknak jutalmat kellett adni.
VB tippversenyre és társaira nem véletlen kell azon e-mail címmel regisztrálni gondolom mint amit a játékba is használsz. Van valami rendszer fenn a fejlesztőknél ami segítségével kioszthatóak ezért kell velük ezen esetbe felvenni a kapcsolatot. Továbbá ez bonyolultabb mint a rögkiosztás mert ott elég egy felhasználóra lebontani itt meg szervernekénti felhasználókra lenne szükség.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17614

Vendég
Cruz, ha macera lenne, akkor nem indítanának ilyet, vagy nem vállalták volna be. Már régóta vártuk az awes harcokat, nem véletlen, hogy mosta valósul meg (lehet most van az adminoknak több idejük rá). Szerintem csak ötleteljünk mivel lehetne jobbá tenni, mert szerintem is gyengék a jutalmak, kéne valami fix, s az adminok eldöntik mi maradhat, mi nem megvalósítható...
Engem érdekelne, hogy event alatt is lesz-e awes harc, mert nemsokára az is kezdődik.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Cruz, ha macera lenne, akkor nem indítanának ilyet, vagy nem vállalták volna be. Már régóta vártuk az awes harcokat, nem véletlen, hogy mosta valósul meg (lehet most van az adminoknak több idejük rá). Szerintem csak ötleteljünk mivel lehetne jobbá tenni, mert szerintem is gyengék a jutalmak, kéne valami fix, s az adminok eldöntik mi maradhat, mi nem megvalósítható...
Engem érdekelne, hogy event alatt is lesz-e awes harc, mert nemsokára az is kezdődik.
Nem magával az awés harccal van macera hanem a mindenkinek fix jutalommal.
 

DeletedUser17605

Vendég
Amúgy dan mostanában egész elérhető.. ;) éjfél körül szokott válaszolgatni nekem, ami egész jó az eddigi állapotokhoz képest, és szerintem elég is, ha legalább napi egyszer feljön. Szóval innen is buksi simi neki :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
hm.. részint 10-én kellene indulnia.. de ahogy nézem.. nem igazán látok sehol sem ilyesmit..

másrészről, akkor minden világban lesz ilyen harc..?
 

DeletedUser17478

Vendég
Mint látjátok meghirdettük az első harcot. Köszönjük a javaslataitokat, az első harcok a jelenlegi kiírás szerint indulnak, de változtatni fogunk rajta, hogy minél nagyobb tábor számára legyen kedvező a lehetőség is és a jutalmak is :)
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Mint látjátok meghirdettük az első harcot. Köszönjük a javaslataitokat, az első harcok a jelenlegi kiírás szerint indulnak, de változtatni fogunk rajta, hogy minél nagyobb tábor számára legyen kedvező a lehetőség is és a jutalmak is :)
remek, készíthetitek a kötvényeket nekem :D :P (a legtöbb térésben)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Iowán október elején volt legutóbb erődharcmentes nap.. majd másfél hónapja.. Egyébként 50-60 ember jár naponta harcokra.. Biztos, hogy nem üti meg D-G-H-J világokat? Mi nem kaphatunk admin harcot? Az esélyt se kapja meg a világ, hogy kicsit virágozzon? :)
Köszönöm a választ előre is:
Old
 

DeletedUser17478

Vendég
Iowán október elején volt legutóbb erődharcmentes nap.. majd másfél hónapja.. Egyébként 50-60 ember jár naponta harcokra.. Biztos, hogy nem üti meg D-G-H-J világokat? Mi nem kaphatunk admin harcot? Az esélyt se kapja meg a világ, hogy kicsit virágozzon? :)
Köszönöm a választ előre is:
Old
Nincs akadálya, hogy ott is szervezzünk. :)
 
Fent