Kibeszélő Awesomia Erődharcok

szebar

Member
Ha hiszed, ha nem nekem ennyit mondtak. ;) A Support csapatnak miért lenne érdeke kevesebb aranyérmét kiosztani, mint amennyit lehet?
De nyilván én állítok valótlant. :up:
Bennem kizárólag az a kérdés merült fel hogy mégis az Angol szerveren kioszthatnak ennyit itt miért nem lehetet?esetleg volt limitálva az 1 harcon kiosztot érmék menyisége?ez kizárólag az Innonak érné meg fizessen a magyar ha kell még neki érme :lol:de lehet túl magasak az elvárásaim am másoknak jár az úgy tűnik nekünk annak csak a töredéke és ez nem a ti saratok.
letöltés másolata.png
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Bennem kizárólag az a kérdés merült fel hogy mégis az Angol szerveren kioszthatnak ennyit itt miért nem lehetet?esetleg volt limitálva az 1 harcon kiosztot érmék menyisége?ez kizárólag az Innonak érné meg fizessen a magyar ha kell még neki érme :lol:de lehet túl magasak az elvárásaim am másoknak jár az úgy tűnik nekünk annak csak a töredéke és ez nem a ti saratok.

Azt, hogy ott miért 75-öt kaptál, nem tudom. Viszont amire rá kérdeztél, miszerint limitálva vannak-e az érmék, teljes mértékben igaz. (De ez nem csak az érmékre vonatkozik, hanem minden másra is amit awe harcon lehet szerezni.) Egy harcon maximum 3 tárgyat kaphat egy játékos, aminek az értéke nem haladhatja meg a 75 kötvényt. Márpedig egy aranyérme 4 kötvényt ér, így maximum 18,75 aranyérmét kaphattok egy harcon. Viszont itt lép érvénybe a másik szabály, miszerint maximum 3 tárgy adható ki egy játékosnak, ezért végül 15+1+1 érmét kaptatok.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Azt, hogy ott miért 75-öt kaptál, nem tudom. Viszont amire rá kérdeztél, miszerint limitálva vannak-e az érmék, teljes mértékben igaz. (De ez nem csak az érmékre vonatkozik, hanem minden másra is amit awe harcon lehet szerezni.) Egy harcon maximum 3 tárgyat kaphat egy játékos, aminek az értéke nem haladhatja meg a 75 kötvényt. Márpedig egy aranyérme 4 kötvényt ér, így maximum 18,75 aranyérmét kaphattok egy harcon. Viszont itt lép érvénybe a másik szabály, miszerint maximum 3 tárgy adható ki egy játékosnak, ezért végül 15+1+1 érmét kaptatok.
Tavaly mégis 75 érmét kaptunk o_O
 

szebar

Member
Tavaly mégis 75 érmét kaptunk o_O
valahogy bevételt kell termelni ha máshogy nem megy kiadják hogy osszanak kevesebb érmét és akinek kell majd fizet.mert van 4 opció ahogy meglehete szerezni a szettet 1:dolgozol prém nélkül és 4 óránkét fellépsz és elnyomsz 1 rakat buffot rá 2.veszel prémet és beraksz 9 óra melót már csak 9 óránként kell feljárni 3.veszel érmét rögért 4. rögért megveszed a cucokat(ami kb 24 ezer forint felé rug kicsit ,jó az ár/érték aránya) érdekes ebböl 3 opció az hogy fizzes.A support csak elvégzi azt amit kiadnak nekik nem ők találnak ki ilyeneket.És biza 1 aranyérme nem kötvényt ér itt mivel nemlehet megvenni hanem 4 rögöt erröl pedig ennyit.na de ennyit a konspirációbol néha kicsit leragadtatom magam és elhiszem hogy nem kizárolagosan a profitorientáltság miat történik itt minden hanem a játékosok érdekeit is nézik hogy nem hagyjuk itt a játékot és legyne értelem még feljönni.
 

Cupcake

Active Member
Indítványozom az Awe harcok során szerezhető nyeremények kibővítését. Bétán elég szép nyeremények kerülnek kisorsolásra majd, legalább egy párat engedélyezzenek ide is a németek. Beta forumon olvashatóak a lehetséges nyeremények btw.
 

Mr. T.

THE DEVIL
@Klar @Bogyó @oldfox kaphatok erdemi valaszt? o_O

az egyik az, hogy az egy BÉTA-(teszt-)szerver és nem "élő".. értsd jól..
a másik, h más országban is fix nyeremény van.. tehát, ha itt lenne módosítás, akkor minden más ország is joggal reklamálhatna.. ami pedig nem tenne jót az eddig képviselt üzleti modelnek..
a harmadik pedig, h erről egy személyben Klar sem dönthet, de megkérdezheti az Inno-t.. és mivel a németek nem a gyorsaságukról híresek, így szerintem jó, ha erre bármi -érdemi- válasz születik jövő héten..

( azt pedig halkan -magunk között- jegyezném meg, h a sorsolás esetén FIXEN jönnének azok a negatív hangok, h:
- miért x2y nyert és miért nem én..
- biztos a support manipulálta a sorsolást..
- biztos a support kis kedvence nyert..
- szerintem csaltak..
- éskülönbenismiértnincseninkábbfixnyereményhogymindenkijóljárjon.. )
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Indítványozom az Awe harcok során szerezhető nyeremények kibővítését. Bétán elég szép nyeremények kerülnek kisorsolásra majd, legalább egy párat engedélyezzenek ide is a németek. Beta forumon olvashatóak a lehetséges nyeremények btw.
Bétán is ugyanennyi tűzijáték rakéta kerül kiosztásra harconként, mint nálunk valamint én nem tartom jó ötletnek, hogy ilyen módon kerüljenek kiosztásra a szóban forgó szettdarabok a fentebb felsorolt indokok végett.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Megtudhatjuk, hogy a központ miért kérte V1 AWE harcának az áthelyezését? Egy keddi 14 óra nem épp a legoptimálisabb időpont erődharcra, sokan elesnek az extra virágoktól :( Nem épp játékos barát döntés.
Szia! Azért, mivel jelen szeretnének lenni az erődharc alatt & befejezésekor a szerver teljesítményének megfigyelése érdekében. Irodai munkaidő szerint dolgoznak, ezért kellett ilyen korai időpontra áttenni a kezdését.
 
Fent