Kibeszélő Awesomia Erődharcok

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ó, köszönöm. És a perecek a teljesítmény alapján jönnek, vagy minndekinek kb. ugyannyi jön?:)
A résztvevők számától függ, nem pedig a teljesítménytől. Az event valuta kiszámítása egyszerű:
  1. ha életben maradsz a harc végén -> összes résztvevő száma(támadók+védők)*6
  2. ha eszméletedet veszíted a harc folyamán -> összes résztvevő száma(támadók+védők)*12
Szóval az események alatt ezért népszerűek az erődharcok, mivel így rövid leforgási idő alatt sok perecet/tűzijátékot/körömvirágot/tojást/szíveket lehet összegyűjteni, teljesítménytől függetlenül.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönjük a jelzéseteket, de a legtöbb esetben nem felejtjük el kihívni a harcokat, csupán élünk azzal a lehetőségünkkel, hogy a szóban forgó harcokat időzítjük a bejelentett időpontra. Korábban mindig beleírtuk a bejelentőbe, de úgy gondoltam, hogy már tudjátok a dörgést ezért kihagytam a mostaniból is, miszerint a harcokat nem fixen 24 órával a kezdés előtt hívjuk ki, hanem minimum a harc kihirdetett időpontja előtt 8-órával, de maximum 48 órával előtte. Persze tudjuk, hogy a legtöbb játékos a normál esethez szokott, miszerint az épp aktuális erődharc folyamán már a következő napi harc ki van hívva, így be tud rá jelentkezni még előző nap.

Szóval ha másnap 20 órakor kezdődik a harc és még előző nap 23 órakor nincs kihívva akkor nem kell pánikba esni. :) Ha mondjuk délig nincsen a harc kihívva, akkor valószínűleg megfeledkeztünk róla. Ez senki ellen sem szól (csak emlékeztetni/segíteni szeretnétek nekünk :up:) , csupán egy visszajelzés számotokra. :lovetw:
 

-Lótusz-

Active Member
Kedves Klar!

Bocs, hogy Neked címzem, (TE válaszltál a kérdésemre) de ez az összes GO-ra vonatkozik.

A tegnapi bejelentésed amolyan nesze semmi fogd meg jól.

Ezért volt jó, hogy előre kiírtátok az AWE harcok időpontját, mert arra az időre nem hírdettünk meg sima erődharcot, hogy a kettő ne ütközzön egymással. De ez, hogy az AWE harc, akár csak 8 órával előtte is kiírható általatok, már bocs, de ez szemétség.
Megint felmerül a kérdés, ki van kiért és miért. Döntsétek már el. Tudom, hogy ez most kiütötte Nálatok a biztosítékot,, számoljatok háromig gondoljátok át és úgy válaszoljatok. De esetleg meg is írhatjátok az időpontokat.

Köszönöm.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kedves Klar!

Bocs, hogy Neked címzem, (TE válaszltál a kérdésemre) de ez az összes GO-ra vonatkozik.

A tegnapi bejelentésed amolyan nesze semmi fogd meg jól.

Ezért volt jó, hogy előre kiírtátok az AWE harcok időpontját, mert arra az időre nem hírdettünk meg sima erődharcot, hogy a kettő ne ütközzön egymással. De ez, hogy az AWE harc, akár csak 8 órával előtte is kiírható általatok, már bocs, de ez szemétség.
Megint felmerül a kérdés, ki van kiért és miért. Döntsétek már el. Tudom, hogy ez most kiütötte Nálatok a biztosítékot,, számoljatok háromig gondoljátok át és úgy válaszoljatok. De esetleg meg is írhatjátok az időpontokat.

Köszönöm.

Kedves Lótusz,

Az erődharcok időpontjai ki vannak írva:


Ez a thread jóval a harcokat megelőzően került ki. Ha a megadott időpontokra van meghirdetve a harc, akkor szinte 100%, h meg is lesz tartva..
Az, h nem pont 24 órával előtte került kihirdetésre simán összejöhet. Vedd figyelembe, hogy a másik oldalon is emberek ülnek, amikor megfogalmazol egy ilyen stílusú hozzászólást.. vagy esetleg annak is lehetne örülni, hogy egyáltalán vannak erődharcok.. és h ezzel neked (-és mindenki másnak is) is jót tesznek.. azok, akik a szabadidejüket áldozzák.. közvetve rád..

üdv, T.
 

-Lótusz-

Active Member
Kedves Lótusz,

Az erődharcok időpontjai ki vannak írva:


Ez a thread jóval a harcokat megelőzően került ki. Ha a megadott időpontokra van meghirdetve a harc, akkor szinte 100%, h meg is lesz tartva..
Az, h nem pont 24 órával előtte került kihirdetésre simán összejöhet. Vedd figyelembe, hogy a másik oldalon is emberek ülnek, amikor megfogalmazol egy ilyen stílusú hozzászólást.. vagy esetleg annak is lehetne örülni, hogy egyáltalán vannak erődharcok.. és h ezzel neked (-és mindenki másnak is) is jót tesznek.. azok, akik a szabadidejüket áldozzák.. közvetve rád..

üdv, T.
Bocs, de erról vitázhatnánl, de nem teszem, voltam én is GO, igaz nem ebben a játékban, tudom mivel jár és mit ad. Hidd el rám nem kell időt áldozni, eddig sem írogattam túl sokat ide a fórumra, ezután sem fogok, (Neked külön köszönet a múltkori segítségedért)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Lótusz,

Az erődharcok időpontjai ki vannak írva:


Ez a thread jóval a harcokat megelőzően került ki. Ha a megadott időpontokra van meghirdetve a harc, akkor szinte 100%, h meg is lesz tartva..
Az, h nem pont 24 órával előtte került kihirdetésre simán összejöhet. Vedd figyelembe, hogy a másik oldalon is emberek ülnek, amikor megfogalmazol egy ilyen stílusú hozzászólást.. vagy esetleg annak is lehetne örülni, hogy egyáltalán vannak erődharcok.. és h ezzel neked (-és mindenki másnak is) is jót tesznek.. azok, akik a szabadidejüket áldozzák.. közvetve rád..

üdv, T.

Már bocs, hogy belepofázok de...
... "vagy esetleg annak is lehetne örülni, hogy egyáltalán vannak erődharcok" . Ezt remélem nem gondolod komolyan. Mert valahogy úgy jönne ki mintha a Tecskóba vennék egy doboz tejet és mikor haza megyek és kibontom hálát kellene adjak érte, hogy van benne tej.

De, hogy ne legyen off: szerintem Lótusz arra gondolt, hogy mivel nem 24 órával előtte van kihírdetve így nem tudhatja az ember, hogy mikor tud reggelni a harcra (ami úgy-e azért fontos mert ha későn jelentkezel akkor könnyen lemaradsz). De ez nem feltétlen rossz mert sok nem annyira aktív játékos mindig lemaradt a buliról és most van ebben is egy kis szerencse (ki mikor lép fel). Ezért, bár nem tudom, hogy direkt van-e így, egy pacsi a részemről.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Bocs, de erról vitázhatnánl, de nem teszem, voltam én is GO, igaz nem ebben a játékban, tudom mivel jár és mit ad. Hidd el rám nem kell időt áldozni, eddig sem írogattam túl sokat ide a fórumra, ezután sem fogok, (Neked külön köszönet a múltkori segítségedért)

én meg jelenleg is az vagyok, igaz nem itt és nem csak GO.. :)
s hidd el, h vannak olyan esetek, amikor több idővel jár.. :)

megértem az álláspontodat játékosi szemszögből is.. csak mivel egy esetről van szó -javíts ki, ha tévedek-, így a mondataid elég erősek..

--

... "vagy esetleg annak is lehetne örülni, hogy egyáltalán vannak erődharcok" . Ezt remélem nem gondolod komolyan. Mert valahogy úgy jönne ki mintha a Tecskóba vennék egy doboz tejet és mikor haza megyek és kibontom hálát kellene adjak érte, hogy van benne tej.

a hasonlat nem éppen a megfelelő, de átfogalmazom.. az Inno-nak nem érdeke, h te jól járj.. megtehetné, hogy beszünteti az erődharcokat.. és akkor nem lenne miről eszmét cserélnünk.. :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves Klar!

Bocs, hogy Neked címzem, (TE válaszltál a kérdésemre) de ez az összes GO-ra vonatkozik.

A tegnapi bejelentésed amolyan nesze semmi fogd meg jól.

Ezért volt jó, hogy előre kiírtátok az AWE harcok időpontját, mert arra az időre nem hírdettünk meg sima erődharcot, hogy a kettő ne ütközzön egymással. De ez, hogy az AWE harc, akár csak 8 órával előtte is kiírható általatok, már bocs, de ez szemétség.
Megint felmerül a kérdés, ki van kiért és miért. Döntsétek már el. Tudom, hogy ez most kiütötte Nálatok a biztosítékot,, számoljatok háromig gondoljátok át és úgy válaszoljatok. De esetleg meg is írhatjátok az időpontokat.

Köszönöm.
Szia! A bejelentéssel kapcsolatban mit hiányolsz, hogy pongyolának érzed? :) Tényleg érdekel, mert úgy gondolom, hogy a jutalmak és az összes időpont is fel van tüntetve, így nem tudom mi hiányozhat még belőle.

Ne haragudj, de azt nem várhatod el tőlünk, hogy tizenegy világ esetében, négy alkalommal előre percre pontosan megmondjuk, hogy ekkor és ekkor lesz kihívva a harc. Honann tudhatom, hogy február 27-én este fél kilenckor épp milyen teendőm lesz. Az estémet nem az erődharc hívás köré tervezném be. :D A többiektől bátran megkérdezheted hányszor volt olyan alkalom, hogy nyolc órával a harc kezdete előtt lett beidőzítve a harc, én egy ilyenre sem emlékszem. Ez csupán egy jelzés számotokra, hogy nem kell megijedni, ha még nincs kihívva a harc pontosan 24 órával előtte.

Egyáltalán nem ütötte ki a biztosítékot, felnőtt emberek módján kulturáltan ismertetjük meg a másikkal az álláspontunkat, ebben semmi kivetnivalót nem találok. :)
 

szebar

Member
Itt a fő probléma hogy ha a harc csak teszem fel 10 órával előte van meghírdetve akkor 1 csomó ember nem jön el, v1-en meg is látszik az eredmény még a normál harcokhoz is képest vissza lépés 48 védő reg kezdés előtt másfél órával.Korábban meg lehetet oldani hogy 48 óráva előte kihívtátok és akkor nem volt ilyen probléma hogy kb kiserőd létszám jön össze 1 fő világon,Jó volna ha ezt meg lehetne oldani.
 
Fent