Valentin nap 2021 Awesomia Erődharcok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

oldfox

Game Master
The West Csapat
Game Master
Eseményszervező
Kedves Játékosok!

Idén először a Valentin napi eseményt érte a megtiszteltetés, hogy Awesomia harcokat rendezzünk az időtartama alatt.

Egy-két részlet a harcokról:
  • Minimum a meghirdetett időpont előtt 8 órával, és maximum 72 órával előtte hívjuk ki a harcokat.
  • Nyeremények lehetnek Awesomia ládák, és Szívek.
  • Néhány harcon adminokkal is találkozhatunk. Megpróbálkozunk elcsalni az új Community Manager-ünket is majd valamikor. :p
  • Emellett a harcok időpontjai a visszajelzéseitek alapján jobban szét vannak szórva.

awe_harc.jpg

Mit gondoltok a harcok időpontjairól? Tetszik az elosztás? Milyen nyereménynek örülnétek? Nyugodtan írjátok meg a bejelentő alá!

Jó szórakozást, és szívecske gyűjtést kíván,
A The West csapata
 
Utoljára szerkesztve:

sipinova001

New Member
Kedves Játékosok!

Idén először a Valentin napi eseményt érte a megtiszteltetés, hogy Awesomia harcokat rendezzünk az időtartama alatt.

Egy-két részlet a harcokról:
  • Minimum a meghirdetett időpont előtt 8 órával, és maximum 72 órával előtte hívjuk ki a harcokat.
  • Nyeremények lehetnek Awesomia ládák, és Szívek.
  • Néhány harcon adminokkal is találkozhatunk. Megpróbálkozunk elcsalni az új Community Manager-ünket is majd valamikor. :p
  • Emellett a harcok időpontjai a visszajelzéseitek alapján jobban szét vannak szórva.


Mit gondoltok a harcok időpontjairól? Tetszik az elosztás? Milyen nyereménynek örülnétek? Nyugodtan írjátok meg a bejelentő alá!

Jó szórakozást, és szívecske gyűjtést kíván,
A The West csapata
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Nem ismerem Colorado harcviszonyait. De Iowán minden este van harc 20-21 között. Ehhez képest a 18 órás nagyon elüt. Nem lehetne átrakni ha 8-ra nem is, de legalább 7-re? Bár szerintem az iowai lakosokat nem zavarná ha floridai harccal párhuzamosan menne, de ebben nem vagyok biztos. Lényeg, hogy szerintem a 6 nagyon korai. (Nem véletlenül sem azért írok, mert az előzőt is lekéstem :P )
Köszönöm ha átgondoljátok!
Old
 

Titanilla

Veteran Member
Csatlakozva Old-hoz, nekem Kentucky világ 18:00-i kezdésével lenne problémám. A játékosok, megszokták, hogy 20:00 után kezdődnek a harcok, ezért ezt az időpontot túl korainak találom. A sajnálatosan kevés résztvevő miatt ezeken a világokon viszonylag rövid idő alatt véget is érnek a küzdelmek. Talán meg lehetne próbálkozni a kisebbeknél a 19:00 és a 19:30, a népesebb világon a 20:00 vagy a 20:30 kezdéssel.
Azt azért meg szeretném említeni, hogy a mostani beosztás lényegesen jobb, mint amikor egy időpontban kezdődött az összes harc. Olyan beosztást úgysem lehet csinálni, hogy mindenkinek megfeleljen, de látszik a játékosbarátabb hozzáállás. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ismét kampányolnék a holnapi harc miatt Iowa világán.
Míg az elmúlt események során az Awe harcon megjelentek olyanok is, akik nem járnak amúgy harcra, addig most az Awe utáni esti harcon közel azonos, vagy több játékos jelenik meg. Írjak ticketet a suppnak, hogy egyeztetve az ellenfél vezetőivel át szeretnénk rakni? :)
Nem hiszem el, hogy colon nagyobb lenne az érdeklődés a harcokra :)

Old
 

oldfox

Game Master
The West Csapat
Game Master
Eseményszervező
A visszajelzéseitek alapján módosítottuk a következő harcok időpontjait.
Ezek a változások február 24-től lépnek érvénybe. A bejelentésben a táblázatot is módosítottuk az új időpontokra, amiket szép lila színnel jelöltünk. :)

Reméljük ezzel a módosítással élvezhetőbbek lesznek a jövőben a harcok, és ha további javaslataitok vannak a harcokkal kapcsolatban, azokat is várjuk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent