Függetlenség napja 2020 Awesomia Erődharcok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17653

Vendég
Természetesen megfelelni mindenkinek is akkora marhaság, mintha azt mondanánk, hogy legyen globális szerverre nyomva az erődharc. Gondolkodjunk egy kicsit. Egy és ugyan azon játékosok maradtak a játékban, jó esetben ugyan azon a néven minden világon, rosszabb esetben több különböző néven. Ha egy erődre elengednénk mindenkit, nem csak az lenne a probléma, hogy kb a fele nem férne be, de jöjjünk 12 böngészővel, vagy laptoppal és telefonnal, hogy minden karaktereink megkapják azt, ami kell? Vagy hogy harcoljon pl 3 Lyrinx. karakter egyszerre egy harcon, ha én azt mondom, mindegyiknek kellene a rakéta? Ez marhaság. Engedjétek el az MPI-hez hasonlítást, itt nem fog működni.

Megfelelni mindenkinek pedig nem lehet, mert ha így működne a játék, akkor rég nem létezne, mivel nem lenne frissítés. Valamin valaki biztos, hogy hőbörögni fog. A lényeg az, hogy 3+3 világot szeparáljuk külön, a többi meg alkalmazkodjon hozzá, s nekik meg pontosan azért kell alkalmazkodni, mert kevesebben vannak a kisebb világon játszó fő karakterek, mint a 6 új vagy nagy szerveren játszó fő karik. Tetszik, nem tetszik, ez van. A kisebbségnek kell alkalmazkodnia jelen esetben, mert amíg nálunk nincs, vagy éppenséggel semmit mondó 20v20-as harcok vannak, addig máshol 100 felett oldalonként (kivéve v1 most, mert ügyesen elqúrták). A kis létszámú harcok meg ne tegyék tönkre azokat, amikből jó harcot lehet csinálni, és ezt évekig mondtam a sajátjaimnak: ha egy időben is van, zavarjuk le gyorsan a harcot, mert nálunk jó harc úgy se lesz, de flori / v1 / eldo még tud mutatni valamit.

S itt kanyarodnék vissza arra, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, mivel akkor is hőbörögtek miattam ezért a kijelentésért, de pl máshol megköszönték, hogy nem vettem el a figyelmet a nagy harcról. :)
 

oldfox

Game Master
The West Csapat
Game Master
Eseményszervező
Igyekeztünk megoldani a harcok körüli problémákat, és a következő harcok már az átalakított rendszerrel fognak működni, tehát egy napon maximum 5 harc lesz. A téma első bejegyzését is átalakítottam ennek megfelelően.

Remélem, ezúttal nem lesz gond vele!
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent