Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
Pontos időpont nincs, valamikor a délután folyamán. Nagyban függ attól is, hogy mikor sikerül a frissítést befejezni..
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy hallottam, hogy nem...
De jó informálódni, nehogy egész Arizona őslakosokból álljon a végén:).Még az építők is indusok lennének:D.
 

DeletedUser11730

Vendég
Ezaz...miért pont Arizona és miért nem "Világ 9"? Esetleg valami eltérés lesz a többi szeróhoz képest? Talán épp ezért nem lesz Apacs tábor/Geronimo sem?
 

DeletedUser

Vendég
Ezaz...miért pont Arizona és miért nem "Világ 9"? Esetleg valami eltérés lesz a többi szeróhoz képest? Talán épp ezért nem lesz Apacs tábor/Geronimo sem?

Más, hisz ott az összes új prémium funkció be lesz kapcsolva, illetve a munkaidő is változik, mivel csak 1 órát lehet majd vállalni legfeljebb.
 

DeletedUser11730

Vendég
Utána néztem ennek a "munkaidő változásnak"...értelmezésem szerint a többi világhoz képest itt úgymond "2szer gyorsabban fogy az energia". Míg a többi világba 2 óra kell 24 energiapont elhasználásához itt elég lesz 1 óra is. Esetleg máshol is jelentkezik ehhez hasonló "idő gyorsulás" (gondolok én pl. az alvásra 8 óra helyett csak 4 óra), avagy sem?
 

DeletedUser

Vendég
Utána néztem ennek a "munkaidő változásnak"...értelmezésem szerint a többi világhoz képest itt úgymond "2szer gyorsabban fogy az energia". Míg a többi világba 2 óra kell 24 energiapont elhasználáságoz itt elég lesz 1 óra is. Esetleg máshol is jelentkezik ehhez hasonló "idő gyorsulás" (gondolok én pl. az alvásra 8 óra helyett csak 4 óra), avagy sem?

Nem, csak a munkák változnak.
 

DeletedUser11730

Vendég
Apropó!
"Annak a valószínűsége, hogy a tárgyat 30 prec alatt megtalálod x%"
Ez ugye változni fog 30 perc helyett 15 percre...vagy nem?:confused:
(bocs a sok kérdésért:D:p)
 

DeletedUser

Vendég
Az alvási periódusok megmaradnak, de a munkák motivációjának visszaállása ugyanúgy felgyorsul, legalábbis én úgy vettem észre.

Ami a világnevet illeti, innentől kezdve gondolom az új világok ABC-sorrendben előrehaladva USA-beli államokról lesznek elnevezve.Azt hiszem Hawaii talán nem rúg labdába..Ha jól okoskodok, akkor B-jön, attól függetlenül, hogy van még A-s állam, és nem is Arizona lenne a legelső (Alaszka;Alabama;).De lehet, hogy ez hangzik a "legvadnyugatosabbnak" az A betű világából.
 

DeletedUser

Vendég
Apropó!
"Annak a valószínűsége, hogy a tárgyat 30 prec alatt megtalálod x%"
Ez ugye változni fog 30 perc helyett 15 percre...vagy nem?:confused:
(bocs a sok kérdésért:D:p)

Igen.Ezentúl ha mákod van, 1 óra alatt eshet 4 pulykacomb:D.
 

DeletedUser

Vendég
prémium

akkor erre a szerverre csak annak érdemes beregisztrálnia aki prémiumozik mert ha igen akkor én ebböl nem kérek miért kel elrontania játékot enyi prémiumos hűlyeségel szerintem ugy jó a játék ahogy most van
 

DeletedUser

Vendég
akkor erre a szerverre csak annak érdemes beregisztrálnia aki prémiumozik mert ha igen akkor én ebböl nem kérek miért kel elrontania játékot enyi prémiumos hűlyeségel szerintem ugy jó a játék ahogy most van
A németeknél ezen az "elrontott világon" 42.000 karakter van, a románoknál 49.000. Ha el van rontva, ők mit csinálnak?
 

DeletedUser3632

Vendég
Az alvási periódusok megmaradnak, de a munkák motivációjának visszaállása ugyanúgy felgyorsul, legalábbis én úgy vettem észre.

Ami a világnevet illeti, innentől kezdve gondolom az új világok ABC-sorrendben előrehaladva USA-beli államokról lesznek elnevezve.Azt hiszem Hawaii talán nem rúg labdába..Ha jól okoskodok, akkor B-jön, attól függetlenül, hogy van még A-s állam, és nem is Arizona lenne a legelső (Alaszka;Alabama;).De lehet, hogy ez hangzik a "legvadnyugatosabbnak" az A betű világából.

alaszka jó ötlet lenne, csupa téli melóval :D havas térképpel
 

DeletedUser

Vendég
A németeknél ezen az "elrontott világon" 42.000 karakter van, a románoknál 49.000. Ha el van rontva, ők mit csinálnak?

A németek 1-2 havi keresetböl vesznek autót mi 4 év törlesztőböl :D
Azért ne hasonlítsuk össze a két ország kereseti állapotát.
De ettöl még igazad van,csak azért ez éles hasonlat :D
A román már talán so-so,bár az ottani fizut nem ismerem.
Tény,hogy a rög már nem a kényelmet fogja szolgálni,hanem az erőt is esetleg.Ez nem tul jó huzás.
De legalább most igazuk lesz azoknak a sírósoknak akiktöl eddig azt hallottuk,hogy "ők azért vesztenek,mert a sok prémes így meg ugy",pedig eddig nem volt a prémeseknek tul nagy előnyük,mellesleg nem csak azért voltak jobbak,mert pénzük van.
Most viszont sok minden előnyhöz juthatnak a röggel.

Az uj világban viszont az apacs kérdés érdekelne....
Mikor jön (mikor cseszi el az uj szervert a megjelenésével) vagy az elejétöl ott lesz és velünk együtt fejlődik,vagy netán már 70-es szintü lesz rögtön maxos városba?
A zárójelest azért irtam oda gondolom magyaráznom se kell.Nem tetszik a megjelenése :D
 
Fent