[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Értem mit akarsz mondani, ami teljesen igaz, a való életben. De ez csak egy mezei játék, pár ezer játékos még játssza, és gondoltuk legyen valami, ami esetleg motiválná őket. Felesleges vér komolyan venni, és a való életben leírtak szerint csinálni mindent. Én úgy gondolom nincs gond vele, kezdetleges állapotban van még. Ezért is írtam, hogy bármilyen ötletet szívesen várunk, mert a topic mindenkié, én csak elkészítettem és felügyelem. Akinek nagyon nem átlátható, ott van Kenneth topicja.
Még egyszer leírom, motiválni szeretnénk a játékosokat, és szerintem a 2. 3. helyezettek is nagyon nagy dolgot érnek el, legyen szó bármilyen rekordról is.. Ez csak egy játék, remélhetőleg ezzel a kis aprósággal kicsit érdekesebb lesz az egész, ennyi s nem több. :)
 

DeletedUser16538

Vendég
Kenneth írta amúgy hogy ő zárja a topicját semmi értelme 2 en vezetni ugyanazt a dolgot. Nekem nincs bajom egyik topical sem. Egy rekordot sem tartok ha ti jónak látjátok és szerintetek van értelme vezetni akkor kitartást hozzá és jó munkát.
 

Kanyim

Veteran Member
Azért bővítettük ki a rangsort hogy kis életet leheljünk a fórumnak ebbe a részébe, mert a játékosok többsége nem is hallott róla, vagy nem is érdekli.. kb csak 1-2 ember adogatott egymásnak néhány rekordot. A rekordok másik felét meg senki sem tudja megközelíteni. Hiába mondjátok hogy feküdjenek rá az emberek, ha pl újabb világon kezdtek, hiába csináltak meg mindent, pl vaimio közelébe se érnek. Ezért bontottuk szét őket néhol világokra.
 

DeletedUser17627

Vendég
Azért bővítettük ki a rangsort hogy kis életet leheljünk a fórumnak ebbe a részébe, mert a játékosok többsége nem is hallott róla, vagy nem is érdekli.. kb csak 1-2 ember adogatott egymásnak néhány rekordot. A rekordok másik felét meg senki sem tudja megközelíteni. Hiába mondjátok hogy feküdjenek rá az emberek, ha pl újabb világon kezdtek, hiába csináltak meg mindent, pl vaimio közelébe se érnek. Ezért bontottuk szét őket néhol világokra.

Jó ötlet volt, így legalább a rekorder is láthatja hogy a rekord üldözői mégis mennyire járnak hozzá közel. Vaimo rekordját v1-en a városunkból minimum 10-en üldözzük (Legjobb Templom TP).
 

DeletedUser17053

Vendég
Egy olyan kérdésem lenne, hogy olyan rekord mint "1 nap alatt legtöbb TP összegyűjtése" nem lehet valahogy bevenni a listába.
Legfőképp Adminokon múlik a kivitelezése. Ha megtudják azt nézni, hogy aki jelentkezik a rekordra az aznap mennyivel növelte meg a TP-jét (kiszűrve a tp italokat,mert azzal ugye értelmét vesztené a rekord) és akkor ott van a napi belépési bónusz,amit szintén le kellene vonni mert az nem egységes.

Vélemények?
 

DeletedUser17665

Vendég
Ennek a rekordnak a kigyűjtése admin részről elég aprólékos munkát igényel, így nem tudjuk bevállalni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7602

Vendég
Egy kérdés...

Volna e letjogosultsaga, a "legtobb talalt targy/munka" rekordnak? Erdemes lenne e felvenni a lehetséges rekordok közé, vagy értelmetlen?

Szerintetek?
 

DeletedUser17483

Vendég
Egy kérdés...

Volna e letjogosultsaga, a "legtobb talalt targy/munka" rekordnak? Erdemes lenne e felvenni a lehetséges rekordok közé, vagy értelmetlen?

Szerintetek?

szerintem értelmetlen lenne ...
amerika szett+arany munka+jövedelem prém+25%os tárgytalálós = 4410% kávés,halas,fogas,gyapjúson ... vagyis max 45db amit egyszerű összehozni, és fokozni már nem nagyon lehet (+ha még kalandor vagy prémmel akkor 4770% vagyis jóesetben 48db) (nem biztos hogy pontosan ennyi, csak kiszámoltam...)

+gondolom miért javaslod ezt és amiatt nem támogatom ...
igaz ez csak 1 rekordot foglalna le, de (számomra) elég elszomorító lenne, hogy egy játékosok által szerkesztett rekord topic is p2w lett :( ... (aki nem érti, kókusz)
rossz érzés ezt leírni, mert kb azt mondom, hogy "fogd vissza magad", nem ellened vagyok, tisztelem a találékonyságodat ... csak már mindenhogyan átmegy a játék p2w-be ...
 

DeletedUser7602

Vendég
jobban
szerintem értelmetlen lenne ...
Nos, pont ezért kérdeztem, hátha valaki veszi a fáradtságot, és kimatekozza, míg én melózok, mert igy kissé körülményes lenne...
Bár gondolkoztam egy ideig, mi a franc az a kókusz, dee "leesett"... Ez pl eszembe sem jutott, meg sem néztem mit adott még a szett láda.
Azért vetettem fel a dolgot, mert mintha a régi (1.0) rekord topicban benne lett volna, de lehet rosszul emlékezek. Nem volt hátsó szándékom, hogy huuu, na majd most én megmutatom mit kókuszozok össze mert nekem van, és egy csomó mindenkinek meg nincsen... ;) Azért ennél minőségibb dolgokat hoztam, és hozok össze, ha valami rekord felkelti az érdeklődésem.

Az a baj, hogy a rekordok többsége ilyen/olyan formában de a p2w-hez lehet kötni. Hol szabjuk meg a határt? Legtöbb tp munkából? Fizess jó szett cuccokért, és első lehetsz... (pl most jön a foci szett, és duuuurva lesz) Legtöbb fizetség munkából? Ugyan ez... Párbajok? Vegyél op cuccokat, és könnyen rekord lesz... Nagyon kevés rekordnál nem szól bele az, ki mennyit költött a Westre :) Talán a teljesitett kalandok, és hasonlok kivételek, de ezek meg behozhatatlanok olyanok számára, mint mondjuk én, aki nem kezdte el időben. Szóval, érdekes téma ez... Aki költ a játékra, az előnyben lesz mindig is azzal szemben, mint aki nem. Aki sokat költ, az még inkább előnyben van. P2w a West? Szerintem nyugodtan mondhatjuk hogy igen, ami szinte mindenre igaz a való éltben is... Nincs ezzel gond. Szerintem... Nem kötelező költeni, el lehet játszani mindenféle kényelmi funkció nélkül is itt. De, ha pl rekordról van szó, ott egyben teljesítményt is akarunk látni az eredmény mögött, és bizony ha dönteni akarunk egy eredményt, akkor mindent be kell vetni, amit lehet... még pénzt is akár! Vagy legyen külön "én sokat költöttem a játékra" rekord topic, és egy "én semmit nem költöttem a játékra" rekord topic :) Aki nem költ a jatekra, ne is csodalkozzon (legtöbb esetben) , hogy nem tud esetleg rekordot donteni valamiben. Aki meg szeretne, es nem sajnálja rá, az meg nyuljon bele a tárcába. Amennyit en költök pl a jatekra, más elissza/bulizza egy honapban..

Remélem nem bántó senkinek amit írtam, lehet kicsit nyers lett, de ezt most nem lehet másképpen megfogalmazni... ;)

Más: A legtöbb TP és Pénz munkából szándékosan az 1 órás idő intervallumot nézzük? A pontosabb szám miatt? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17483

Vendég
oh, akkor bocsi, csak kicsit furcsa egybe esés volt, hogy nemrég jöbb be és most javaslod ... úgytudom a régiben nem volt ilyen rekord ...
Azért ennél minőségibb dolgokat hoztam, és hozok össze, ha valami felkelti az érdeklődésem.
azért az a szülinapos +15% jövedelem kihasználása inkább ravasz volt mint minőségi...

Más: A legtöbb TP és Pénz munkából szándékosan az 1 órás idő intervallumot nézzük? A pontosabb szám miatt? :)
régiben 1 órás volt, lehet hogy a pontosabb szám miatt , mert pl óráként az 511 és 520 egyformán 52 lesz 15mp-n ... vagy talán a kihívás, hogy aranyon tudtál órást végezni ...

Az a baj, hogy a rekordok többsége ilyen olyan formában de
de?
 

DeletedUser7602

Vendég
oh, akkor bocsi, csak kicsit furcsa egybe esés volt, hogy nemrég jöbb be és most javaslod ... úgytudom a régiben nem volt ilyen rekord ...
Majd utána nézek, mi volt pontosan... Meglehet hogy rosszul emlékezek. Az vetette bennem fel az ötletet, hogy feltűnően milyen sok tárgyat lehet találni most már az Amerikai szettel, innen indult el egy ötlet bogár...

azért az a szülinapos +15% jövedelem kihasználása inkább ravasz volt mint minőségi...
Hmm.... Nem is erre a "rekordra" gondoltam, amit te emlitesz. Ez valóban inkább ravaszság volt részemről, de még mindig a szabályok betartása mellett ugyebár...
A leggyorsabb szintlépésre gondoltam 1-150ig, mint minőség. Érdekes, valahogy ezt senki nem akarja megdönteni... De tessék megpróbálni, és hamar, nagyon hamar rájövünk mekkora melo van ebben, és szó ne érje a ház elejét, rengeteg real money is!!! Az senkinek ne legyen akadály, hogy nincs rá pénze, mert különben siman megcsinálná... én adok... isten bizony, én adok... ezen ne múljon... a befektetett energiát ezzel sem lehet megkerülni, és ezért nem aggódok... De! Ha nem csinálja meg rövidebb idő alatt, akkor a dupláját kérem vissza! Csak hogy legyen egy kis plusz motiváció ;) És igen, az uzsorás külső miatt biztosan be is hajtom, efelől sincs kétségem :D


régiben 1 órás volt, lehet hogy a pontosabb szám miatt , mert pl óráként az 511 és 520 egyformán 52 lesz 15mp-n ... vagy talán a kihívás, hogy aranyon tudtál órást végezni ...
Meglehet, hogy ezek miatt van igy...

Az utolsó kérdésedkor még szerkesztettem a mondókámat...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7602

Vendég
Pár ötlet, hogy változatosabb legyen a rekord paletta:

Amit a játékon belül a statisztika rögzít, és talán jegyezni lehetne...

Párbaj - Legtöbb kiosztott KO
Általános - Befejezett feladatok / Befejezett munkák (Kíváncsi vagyok a kerisek mekkora számnál járnak :) )

Vélemény?
 

Vaimo

Veteran Member
Melyik számítana ennél?

Befejezett feladatok, vagy a befejezett munkák? :oops:

Látom fel van irva már.

" (összesen, minimum 200.000) "

Összesen? :confused: akkor most ez hogy is van? ::D
össze kell adni a befejezett munkákat, és feladatokat? és azzal nevezni? :confused:
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent