Kibeszélő Aratómunkás szett kiárusítás

bobojsza

Well-Known Member
Gusztustalanul drága

és különben is.. párbajos szett?? 3 embert érek el egész floridán és soha nem a párbaj volt a lényeg nekem a játékban...
npc ellen meg jó bármi más...
gondolkozni kéne mielőtt áraznak...
egy nagyobb szintű játékosnak egy régi világon teljesen esélytelen a párbajos üzemmód.... vagy vonjanak össze világokat vagy a költözési útvonalakat nyissák meg minden irányban (pl 1 költözés ingyenes, a 2. 50 rög, a harmadik..100rög) talán így, de még akkor is drága...
gyűjtőként az összes eddigi szett meg van ami a játékban előfordult, ez az első amit nem veszek meg...
 
Utoljára szerkesztve:

.RandomHero.

Veteran Member
Gusztustalanul drága

és különben is.. párbajos szett?? 3 embert érek el egész floridán és soha nem a párbaj volt a lényeg nekem a játékban...
npc ellen meg jó bármi más...
gondolkozni kéne mielőtt áraznak...
egy nagyobb szintű játékosnak egy régi világon teljesen esélytelen a párbajos üzemmód.... vagy vonjanak össze világokat vagy a költözési útvonalakat nyissák meg minden irányban (pl 1 költözés ingyenes, a 2. 50 rög, a harmadik..100rög) talán így, de még akkor is drága...
gyűjtőként az összes eddigi szett meg van ami a játékban előfordult, ez az első amit nem veszek meg...
2 hasznos dolog:

1. https://prnt.sc/uce0ci
2. párbajszint csökkentés

pl 2 event közötti szakaszban ha nem is erőlteted meg magad nagyon, 1 hónap alatt vissza juthatsz 150-re 315-ről
 

bobojsza

Well-Known Member
2 hasznos dolog:

1. https://prnt.sc/uce0ci
2. párbajszint csökkentés

pl 2 event közötti szakaszban ha nem is erőlteted meg magad nagyon, 1 hónap alatt vissza juthatsz 150-re 315-ről


köszönöm, ismerem, de nem akarok párbajozni. .csak azért hogy eventen meglegyen a 3 kiütés vagy akármi nem fogok tornászni..
ez nem változtat azon hogy k..a drága
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Gusztustalanul drága

és különben is.. párbajos szett?? 3 embert érek el egész floridán és soha nem a párbaj volt a lényeg nekem a játékban...
npc ellen meg jó bármi más...
gondolkozni kéne mielőtt áraznak...
egy nagyobb szintű játékosnak egy régi világon teljesen esélytelen a párbajos üzemmód.... vagy vonjanak össze világokat vagy a költözési útvonalakat nyissák meg minden irányban (pl 1 költözés ingyenes, a 2. 50 rög, a harmadik..100rög) talán így, de még akkor is drága...
gyűjtőként az összes eddigi szett meg van ami a játékban előfordult, ez az első amit nem veszek meg...

A felszerelések ára:
Először is, nem drága, de ezt jól mutatja az is, hogy milyen sokan megvették és még fejlesztették is, sőt még fogják is. A képességeihez mérten, a korábbi árakat ismerve még többet is ér annál az árnál, amit kérnek érte. Szerintem jól átgondolták az árazást, és a vírushelyzet miatti alacsonyabb ár (az értékéhez képest) nagyon is tervezettnek tűnik. De akinek nem szimpatikus, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy vegye meg, nem kötelező.

A párbajszint:
A nagyobb párbajszintű játékosoknak több lehetőség is van a szintcsökkentésre, amivel már rengeteg ellenfél válik elérhetővé, csak venni kell a fáradtságot. De persze párbajozni sem kötelező.

Gyűjtői lét és a drága dolgok:
Gyűjtőnek meg sosem érte meg lenni, nyilvánvaló, hogy anyagi szempontból katasztrofális döntés. Persze aki ilyenre szánja el magát, valószínűleg tisztában van azzal, hogy a gyűjtemény sokba fog kerülni, sőt még többe. Egy gyűjtőnek a cuccok megléte az elsődleges, nem pedig az ár. Ennek ismeretében nem az adott cuccot kellene mérlegelni, hogy megéri-e, mert a gyűjtői lét nem erről szól. Ha már az a kérdés gyűjtőként, hogy megéri-e, ott nem az adott felszerelés kérdőjeles igazából, hanem a gyűjtői lét olyan mértékű folytatása. Aki ilyen szintű gyűjteményt szeretne kiépíteni, gond nélkül megveszi, pont úgy, ahogy más cuccokat is.

Minden érmének két oldala van. Ha már az egyik felén felbuzdulva irogatunk, vegyünk tudomást a másik feléről is.
 

bobojsza

Well-Known Member
A felszerelések ára:
Először is, nem drága, de ezt jól mutatja az is, hogy milyen sokan megvették és még fejlesztették is, sőt még fogják is. A képességeihez mérten, a korábbi árakat ismerve még többet is ér annál az árnál, amit kérnek érte. Szerintem jól átgondolták az árazást, és a vírushelyzet miatti alacsonyabb ár (az értékéhez képest) nagyon is tervezettnek tűnik. De akinek nem szimpatikus, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy vegye meg, nem kötelező.

A párbajszint:
A nagyobb párbajszintű játékosoknak több lehetőség is van a szintcsökkentésre, amivel már rengeteg ellenfél válik elérhetővé, csak venni kell a fáradtságot. De persze párbajozni sem kötelező.

Gyűjtői lét és a drága dolgok:
Gyűjtőnek meg sosem érte meg lenni, nyilvánvaló, hogy anyagi szempontból katasztrofális döntés. Persze aki ilyenre szánja el magát, valószínűleg tisztában van azzal, hogy a gyűjtemény sokba fog kerülni, sőt még többe. Egy gyűjtőnek a cuccok megléte az elsődleges, nem pedig az ár. Ennek ismeretében nem az adott cuccot kellene mérlegelni, hogy megéri-e, mert a gyűjtői lét nem erről szól. Ha már az a kérdés gyűjtőként, hogy megéri-e, ott nem az adott felszerelés kérdőjeles igazából, hanem a gyűjtői lét olyan mértékű folytatása. Aki ilyen szintű gyűjteményt szeretne kiépíteni, gond nélkül megveszi, pont úgy, ahogy más cuccokat is.

Minden érmének két oldala van. Ha már az egyik felén felbuzdulva irogatunk, vegyünk tudomást a másik feléről is.
- Őszintén örülök, hogy létezik egy valaki aki az inno árazást elfogadhatónak, sőt majdhogynem olcsónak találja.. 5000rög egy szettért ajándék...
- a vége a lényeg, nem kötelező párbajozni, persze néhány kaland vagy event próbálja ezt erőszakolni...
- a tárgyak 90%a megszerezhető játékbeli pénzért... van akinek az a célja hogy mind meglegyen van akinek a templom építés... el lehet ezen merengeni melyiknek van több értelme :) eddig meg is vettem az összeset, de 5000 rög nálam kivágta a biztosítékot, ilyen drága még nem volt 1 sem...
 

Robert117

Legendary player (Retired)
-Igen, szerintem megfelelő árat szabtak neki. Sok dologban bele tudok kötni az Inno-ba, és nem is tudok másról, aki ezt olyan gyakran tenné, mint én. De annyi olyan téma van ahol ez tényleg jogos lenne, és mindenki egyhangúan egyetértene. Ez így csak szőrszálhasogatás.
-Párbajozni meg nem csak Arató szettben lehet egyébként, szóval felesleges ide keverni azt, hogy a kalandok hogyan vannak felépítve, és hogy a párbaj hogyan képezi a játék részét. Ez 2 olyan téma egyébként, ahol valóban jogos kritikát lehetne megfogalmazni a készítők felé.
-Mindenkinek más céjai vannak, és mivel én is gyűjtő vagyok, jól átlátom a helyzetet. Ennek fényében írtam a gyűjtői létről azt, amit.

Jól tudjuk, hogy az Uniós szett jócskán alul volt árazva, idővel meg kiderült, hogy még jobb, mint sokan gondolták. Nem hiába várják sokan, hogy újra legyen berakva, hiszen nevetséges áron került be, pláne ahhoz képest, amit tud. Akkor túlságosan lefele áraztak és a szett sem volt olyan átgondoltan felépítve, mint most. Nem hiába még mindig messze a legjobb szett az Uniós a kategóriájában, pedig nem tegnap rakták be. Ezek miatt nem releváns ahhoz hasonlítani az Arató szett árát.

Egyébként pedig mindenki azt gondol, amit szeretne. Lehet azt a végletet is mondani, hogy túl drága, meg én is nyugodtan lehetek inkább a másik véglethez közelebb. Csak közben a gyakorlatban meg az történik, hogy veszik a játékosok a szetteket, sőt még fejlesztik is. Nem tudom milyen eladási statisztikákat várt az Inno tőle, de nekem úgy tűnik, hogy bomba siker nekik a dolog, és meghaladták az elvárásokat. Legalábbis engem meglepett, hogy a párbaj rész milyensége ellenére ennyi játékos beruházott egy rögös párbajos szettre.
 

Bocs de fennakadtam ezen a kifejezésen és muszáj leírnom a véleményem erről a szóról. :D

OFF:
Azon mindig is csak röhögni tudtam, hogyha valaki minden lomot, még a rozsdás késeket is hajlandó összegyűjteni, és vérre megy azért ha valamilyen szettrészt nem kaphat meg vagy eredményt. Sajnos ismerek olyanokat is akik még a saját barátait és ismerőseit is hátrahagyva őrülten gyűjtögeti a westben elérhető pixeleket és képes végiggázolni mindenkin csak azért ,hogy megkaphassa azt. Remélem páran felismerik magukat és elgondolkodnak. :D

Ennyit a komolykodásról, visszatérek a paródiákhoz. Köszönöm!
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ennyit a komolykodásról, visszatérek a paródiákhoz. Köszönöm!

Pedig ez se áll rosszul Neked.. ;)

Én spec "gyűjtő" kategóriát képviselem, de ennyit nem adok ki egyetlenegy cuccért sem.. ez egy játék.. ha nem tudom megszerezni dolcsiért/kötiért, akkor sem fogok a kardomba dőlni ;) ugyanakkor 5k rög még a nem csóróknak is sok, szerintem.
 
Fent