Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

Vaimo

Veteran Member
Magamból kiindulva (amit szerintem Zaszi is meg tud erősíteni) , ha minden nap lezárta a játékos a kalandokat, akkor az utolsó 7 napot, és a 3. fegyver beválltást számolta a rendszer. Azért kicsit feltűnő hogy 2002 kalandom volt lezárva, és most van 2010 a rendszer szerint


Ezek szerint csak Klar nem vette észre akkor.
Szinte a leg elején kérdeztem itt meg hogy ez változtat e le zárt kalandok számán.
A válasz az volt hogy NEM.
Tegnap.. mikor el gurult a gyógyszerem.. akkor már az volt a válasz, hogy ha mindet le zárom.. akkor a végén eggyel növekszik. ( Nem szó szerint idézek. )
Tehát egyszer a válasz az volt hogy nem növekszik. Aztán tegnap még hogy eggyel növekszik.
Akkor most mi van ? :rolleyes:
Az meg hogy csúnyákat gondoltam... Azt még szerencsére lehet. ;)
És akkor most ki derül.. hogy a 2 válaszból egyik sem volt igaz amit kaptam a supp tagtól.
Én meg vakon bíztam bennük. Hogy ha azt mondják nem változtat. Akkor az úgy is van.
Így most 4 lezárt kalandtól el estem.. most szóltak nem rég nekem is hogy figyeljek. Mert számolja.


Köszönöm szépen kedves supp. :rolleyes:
 

DeletedUser17653

Vendég
Ezek szerint csak Klar nem vette észre akkor.
Szinte a leg elején kérdeztem itt meg hogy ez változtat e le zárt kalandok számán.
A válasz az volt hogy NEM.
Tegnap.. mikor el gurult a gyógyszerem.. akkor már az volt a válasz, hogy ha mindet le zárom.. akkor a végén eggyel növekszik. ( Nem szó szerint idézek. )
Tehát egyszer a válasz az volt hogy nem növekszik. Aztán tegnap még hogy eggyel növekszik.
Akkor most mi van ? :rolleyes:
Az meg hogy csúnyákat gondoltam... Azt még szerencsére lehet. ;)
És akkor most ki derül.. hogy a 2 válaszból egyik sem volt igaz amit kaptam a supp tagtól.
Én meg vakon bíztam bennük. Hogy ha azt mondják nem változtat. Akkor az úgy is van.
Így most 4 lezárt kalandtól el estem.. most szóltak nem rég nekem is hogy figyeljek. Mert számolja.


Köszönöm szépen kedves supp. :rolleyes:
Lehet alapból számolja az utolsó 7 napot, ezt nem tudom 100%-ra mondani. Annyi szent, hogy 22-ből 8-at számolt nálam is. Ahhoz látni kellene az algoritmust hogy pontos diagnózist lehessen felállítani.
 

Vaimo

Veteran Member
Lehet alapból számolja az utolsó 7 napot, ezt nem tudom 100%-ra mondani. Annyi szent, hogy 22-ből 8-at számolt nálam is. Ahhoz látni kellene az algoritmust hogy pontos diagnózist lehessen felállítani.

Ebben igazad van teljesen.
De akárhogy is nézzük. A tegnap bőven benne volt az utolsó 7 napban.
Már igazán csak az " bosszant" hogy NEM-leges választ kaptam kerek perec.
Talán jobb lett volna ha annyi a válasz hogy nekik sincs információ ezzel kapcsolatban. Tehát probaljak figyelni hogy történik e változás.
Én annyiban vagyok hibás.. hogy vakon meg bíztam a supp- ban.
Mert aztán én nem is figyeltem.. és nem erőltettem meg magam. :(
 

Vaimo

Veteran Member
Hogy van az, hogy a Times "interjuban" azt mondtad, te ilyen-olyan kaland mániákus vagy, mindet lezárod, alaposan átolvasod a szövegeket, leírásokat.
DE, ha jön 1 kalandsor, ami nem abból áll, hogy kattintgatsz, berakod az x óra munkát, veszel pár cuccot piacon vagy eladsz, craftolsz, leadod a terméket, stb.. hanem ahol JÁTSZANI, gondolkozni kell, nem csak kattintani párat.. te inkább elengeded.


Kaptam a supptol egy választ. És hittem nekik. Gondolom ez nem olyan nagy bűn... :rolleyes:
És igen.. figyelni szoktam amúgy.. Ha eddig nem figyeltem volna.. nem lett volna annyi lezárt kalandom. Nemde? :)
Az most hogy én is hibáztam hogy nem figyeltem.. nem tagadom, és nem tagadtam. De azért, mert adtam a supp szavára..
De kb úgy véded mintha cimborák lennétek. :D ( Ez csak vicc volt, kéretik ebbe nem bele kötni )
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Jó az a 2. hely is vaimo, ne izgulj. Dobogó az a második fokon is dobogó.
Szép teljesítmény a 2. hely is, az biztos! De, hogy egy F1-es pilótát idézzek: "Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."

Remélhetőleg jövőre ismételhető lesz a kalandsor azok számára akik nem zárták le teljesen, így majd akkor újra növekedhet a lezárt kalandok száma :)
 

Zaszi

Veteran Member
Az aratási idő eseményről és a hasolókról, (hógólyók, egy kis üvegcse, kalászok, jégcsap, stb.) csak annyit, oldjátok meg, hogy mindenki ugyanazt a 100,200,500 stb. tárgyat buffot, akármit kapja meg csak random sorrendben. Ezt azért írtam ide mert a kérdőivben ami belépéskor jött fel, nem volt lehetőség ezt bekommentálni. A jelenlegi formája az ilyen típusú eseményeknek, szerintem a legkevésbé sem igazságos.
 

DeletedUser17653

Vendég
Kellene egy forgó flitteres gif, aminek az a beltartalma, hogy "írj ticketet". Aki megcsinálja kap fél liter baracklevet.

Amugy ez most olyan dolog volt, amire nem feltétlenül lehetett volna rendes választ adni még akkor sem ha valaki 10 éve rohad itt a játékban. Nekem is csak onnan jutott eszembe a lehetséges megoldás, hogy a sárga kalandot számolnia kell a rendszernek, ellenben ez ismételhető sárga kaland, de nem teljes 3 hetes periódusú, csak 19 napos, így van benne kacifántosság is attól függetlenül, hogy sárga és számolnia kell valahogyan. Ez nem mindennapos eset volt.

Legalább tudjuk, hogy van ilyen is.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tegnap is ellenőrzte.. akkor sem számolta neki. :rolleyes:
Hidd el Vaimo, engem csupán a jó szándék vezérelt, hogy választ kapj a kérdésedre és hogy segíteni tudjak neked. Mint kiderült, hogy az első tizenkettő ismételhetőnek számít(ezért nem frissült az én statisztikám) az utolsó hét pedig hozzáadódik. Továbbá, Johnnál ha háromszor beváltod az 30 érmét, akkor kapsz még egyet. Furcsának tartom ezt a számolási módszert, nem is értem miért így lett kitalálva és megvalósítva, előre ezt nem tudhattam.

Sajnálom, hogy így alakult de az idő kerekét nem tudjuk visszafordítani.
 
Fent