Nem rosszból barátom, de engem rosszul érintett hogy nem értékelik a munkámat és a játékosokért áldozott időmet.
Természetesen nem változott semmi, és örömmel csinálom továbbra is, viszont pár nappal Karácsony előtt ez nagyon szomorú volt.
Önkéntes munka, amely jelentkezéskor is oda van írva, én azok közé tartozom akik nem emiatt csinálják... Ezért is maradtam.
Én nagyra értékelem minden admin munkáját, gyakran egy ,,köszönöm" se jár érte.
Viccnek jó, de nem feltételezem hogy emiatt történt volna...