Új ötlet A régi szettek újragondolásának befejezése

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

A tavalyi év folyamán az összes 2012-es szett, vagyis az Allan Quatermain, Csingacsguk, Natty Bumppo szett, átdolgozásra került, a régi, fix értékek helyett, már jelenleg is az új, frissített, a játékosok szintjéhez igazodó bónuszokkal ruháznak fel minket.
Viszont, sajnos a munka befejezetlen maradt.

A 2013-ban kiadott szettek közül csak a húsvéti leszámolás szettjei, a Freeman, Doc, valamint a Cartwright szettek kapták meg a kiérdemelt újragondolást.

A többi, 2013-ban kiadott szettnek csupán a fejfedője kapott új, szintekhez igazodó bónuszokat, és ez így kissé felemásan fest.

Szeretném, ha eljutna a messzi Hamburgba, hogy szükséges lenne ezt a munkát befejezni, és új bónuszokkal felruházni a kimaradt 2013-as szetteket, azaz:

Téli felszerelés
Frank Eaton szett
George McJunkin szett
King Fisher szett
Hagyományos bajor öltözet
Villám és mennydörgés
Will Munny szett
Jeremiah Johnson szett
Elfego Baca szett
Függetlenség napi ruházat
Tűz és Jég


A megvalósíthatóság szempontjából, szerintem nem igényel túl nagy energiabefektetést, mivel a korábbi szetteket is sikeresen tudták frissíteni, csupán az értékek átírása szükséges hozzá, így ez nem kerül vég nélküli munkaórákba.

Az ruhák frissítésének pedig a kedvező hatása egyértelmű: Ahogy az átdolgozott bolti tárgyak, úgy ezek a szettek is, új színt vihetnének a játékba, több lehetőséget adnának a játékosok számára.

Remélem eljut az üzenet a megfelelő helyre. :)

Üdv,
XX
 

Csatolmányok

  • munny.png
    munny.png
    75,3 KB · Megtekintések: 16

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Hát, nem tudom láttad-e az új changelogot. Olyat kérsz amihez évek kellenek hogy megvalósuljon... :(
De igaz, kértünk már olyat is amihez egy örökkévalóság is kevés lenne (kasztváltás, erődképlet átdolgozás)

Láttam bétán, őszintén szólva nem feltétlenül értem, hogy mi akar az lenni :D
Értem én, hogy nem az a funkciója a changelognak kizárlóagosan, hogy újdonságokat hozzon a játékba, hanem pl.: tartalmazza a hibajavításokat is.
No most ebből a szempontból nézve, nekem kicsit furcsa, hogy csak ennyi hibát véltek felfedezni hirtelenjében a játékban.

Azzal véletlenül se kezdenének semmit, hogy a játék ne dobja el a kanalat, mikor kezdődik, esetleg mikor végződik az erődharc, vagy hova tovább, a manőver normálisan működjön. Bár az se lenne rossz, hogyha 10 item átvétele után nem fagyna ki a játék.
 

Törölt tag 18865

Vendég
Nekem sok regi szett van aminek a kinezete nagyon tetszik, de az ujak is tok jo hogy jonnek mindig sok pluszt ad a jatekhoz de 1-2 evente pl. fel lehetne turbozni a regi szettek pontjait hogy hasznalhatok legyenek. (Csingacsguk, Hombre, Livingston stb. osszes eddigi szettet) Azert ne adjon tobb pontot a legujabbnal hogy azokra mindig megmaradjon a kereslet, de ha valakinek a regebbi tetszik ne legyen eselytelen a legujabb szettes ellen se.
 
Fent