A nagy toxikus felmérés

Te toxikus játékosnak vallod magad?


  • Összes szavazó
    62
  • A szavazás lezárult .

Riprinay

Member
üdw!
Szerintem aki aktívan párbajozik, attól még nem nevezhető toxikusnak.
Legjobban azt rühellem ha valaki elnézést kér 1 párbajért!
Hahoo emberek ez a játék része, egyesek 10 év játszás után sem értik?
Amúgy szeretek barátkozni, viszont ha valakivel összebarátkozok abba előbb utóbb, okkal vagy ok nélkül belerúgok, szal toxi vagyok, de ismétlem nem azért mert párbajozok!
 

Riprinay

Member
üdw!
Szerintem aki aktívan párbajozik, attól még nem nevezhető toxikusnak.
Legjobban azt rühellem ha valaki elnézést kér 1 párbajért!
Hahoo emberek ez a játék része, egyesek 10 év játszás után sem értik?
Amúgy szeretek barátkozni, viszont ha valakivel összebarátkozok abba előbb utóbb, okkal vagy ok nélkül belerúgok, szal toxi vagyok, de ismétlem nem azért mert párbajozok!
am sajnálom hogy a szavazásról lemaradtam
 
Ez a beszéd4!
A párbajosok attól még jó fejek hogy kiütik a lézengő naplopó munkásokat akik lustaságból csak napi kétszer belépnek építést berakni.
Ismerjétek meg a párbajosol valódi arcait, érezzétek át milyen emberek is ők valójában.
Lova PB <3
 

Mr. T.

THE DEVIL
Legjobban azt rühellem ha valaki elnézést kér 1 párbajért!
Hahoo emberek ez a játék része, egyesek 10 év játszás után sem értik?

de igen, értik.. csak, aki nem párbajos és azért csinálja a párbajt, mert a kaland ezt írja elő, azokban van annyi jó érzés, h elnézést kér ezért.. ez inkább emberség és nemes gesztus.. mert mint tudjuk, nem minden párbajosnak születik és nem ez a cél hajtja ;)

A párbajosok attól még jó fejek hogy kiütik a lézengő naplopó munkásokat akik lustaságból csak napi kétszer belépnek építést berakni.
Ismerjétek meg a párbajosol valódi arcait, érezzétek át milyen emberek is ők valójában.

de ha csak a munkásokat ütik, akkor miért báncsák a kalandórókat isss?? czöhh..
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
katona <3

A párbajosok attól még jó fejek hogy kiütik a lézengő naplopó munkásokat akik lustaságból csak napi kétszer belépnek építést berakni.
Aki arra nem veszi a fáradságot ,hogy 3 naponta 10 perc alatt elintézze,hogy ne legyen támadható, az miért várja el,hogy én mint csúnya pbs azzal töltöm az időm,hogy megnézzem miben van,mit csinál és mi van a profiljára írva?
#toxikisthenewnormal #makepbgreatagain
 

Riprinay

Member
Ezt most csak azért írom, mert tényleg vannak akik szívből utálják a párbajt, hát már engem is rengetegszer kiütöttek a melóból, néha igen felcseszte az agyam, de azért senkit nem neveznék ganajtúrónak, inkább csak város nélkül vagyok ott ahol gyüjtögetek, engem viszont az irritál amikor valaki teleírja a kocsmát hogy légyszi gyertek MPI-zni, de csak azért irritál ez is, mert ha valaki rászánja magát, és nem játszik azonnal profi módon, azt szidják mint a bokrot! Hát menjen a fene akkor, akkor játszatok profi módon magatokban, anno elkezdtem az MPI-t, költöttem is rá nem keveset,,,dee rájöttem hogy inkább hagyom, nem hiányzik nekem az hogy bunkóskodjonak velem meg szidjonak, de nem ganajtúrózok senkit.....Az erődharc viszont egy olyan kategória amiben esély se nincs felzárkózni a statisztikában olyanokhoz akik 10 évvel előbb kezdték mint én, mert naponta 1 van, és azon ott van mindenki,,másik pedig ha nem tudok fullra rápontozni,akkor lov vagyok, szal inkább hagyom. És nem is rögözök hogy naponta 2-szer át tudjak pontozni, szóval felejtős.

Párbaj-párbaj ehh...
Mert munkásokat ütsz!!
Egyszerűen muszáj ha haladni akar valaki a ranglistán, különösen 5-10 év hátrányból...Becsületemre szóljon azért hogy nem válogatok, aki sorba jön azt ütöm, még akkor is ha az egy olyan párbajos aki ellen tutira veszítek....
A kedvenc szövegem viszont az amikor valaki azt feltételezi hogy párbajból akarok meggazdagodni :D
Hát had mondjam el hogy 10 percenként be kell nyomni egy buffot, és plusz lekvár vagy szalonnás bab, és polírozó kő....
És hol vannak még a cuccok?
Ami párbajból pottyan pénz az max az elhasznált buffok felét ha futja....jó néha bepottyan nagyobb összeg, dehát tessék bankolni!!
 
Fent