A Csodálatos Toxic Kapitány

Az utóbbi idők hazugságaira építve megjelent a Csodálatos Toxic Kapitány első része.

557VNwa.png
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Xeli: "A Doc szett nem az igazi" - - > Enzo: "Én vagyok a meta" - - > *Nevetés* - - > Floridán kihívunk erődöket, mert kinevettek a csúnya Farkasok :(

Nincs kivel párbajozni Doradon - - >
Sírás - - > lesz kivel párbajozni valahogy - - > alaposan eltángálnak - - > erődöket hívsz ki.

Btw full cringe vagy vértestvér :/
 
Utoljára szerkesztve:
Xeli: "A Doc szett nem az igazi" - - > Enzo: "Én vagyok a meta" - - > *Nevetés* - - > Floridán kihívunk erődöket, mert kinevettek a csúnya Farkasok :(

Nincs kivel párbajozni Doradon - - >
Sírás - - > lesz kivel párbajozni valahogy - - > alaposan eltángálnak - - > erődöket hívsz ki.

Btw full cringe vagy vértestvér :/

Bocsi nem tudom pontosan mennyi acc volt
g5aS9SN.png
 

t.p.p.

A megmondó ember
Xeli: "A Doc szett nem az igazi" - - > Enzo: "Én vagyok a meta" - - > *Nevetés* - - > Floridán kihívunk erődöket, mert kinevettek a csúnya Farkasok :(

Nincs kivel párbajozni Doradon - - >
Sírás - - > lesz kivel párbajozni valahogy - - > alaposan eltángálnak - - > erődöket hívsz ki.

Btw full cringe vagy vértestvér :/
Az eléggé túlzás, hogy "alaposan eltángáltak", mikor egyszer ütöttek ki minket, míg afkok voltunk :D
Pluszba szerintem mindenkin van fogás, ha szeretnél, találsz ;)
De csak megjegyeztem, nem célom vita generálása.
 
Utoljára szerkesztve:

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az eléggé túlzás, hogy "alaposan eltángáltak", mikor egyszer ütöttek ki minket, míg afkok voltunk :D
Pluszba szerintem mindenki van fogás, ha szeretnél, találsz ;)
De csak megjegyeztem, nem célom vita generálása.

Nem tudom, én csak annyit látok, hogy Enzo vergődik kocsmán, meg a jelentéseket, hogy fekszik a város.
Nekem nincs bajom veletek, csupán ez az Enzo-féle hiszti visszatetsző teljesen :D
Tessék normálisan játszani, nem pedig egy sértett kisgyerek szellemiségében szétverni mások esti kikapcsolódását. :)
 

senki600

Egy vasútbarát
Bár többet lennék ON és élvezhetném Enzo Úr panaszkodását, talán kicsit meg is vidulnék ebben a nehéz időszakban, van egy olyan érzésem a sok problémám mellé, hogy még valamit el is rontottam de nem kicsit, kéne a vidámság nagyon, ötlet rá?
 

Törölt tag 18099

Vendég
Vadnyugati szappanoperát kellene csinálni belőletek. Forgatókönyv adott, jobbnál jobb drámák születnek a semmiből, már csak el kellene játszani azt amit itt műveltek. Akkora siker lenne ebből, hogy a Szulejmán és a Vad Angyal hozzátok képest még a Bollywood tv-n is zs kategóriás lenne.

Nem is értem miért nem járt még itt az Izaura TV :hmf:
 
Vadnyugati szappanoperát kellene csinálni belőletek. Forgatókönyv adott, jobbnál jobb drámák születnek a semmiből, már csak el kellene játszani azt amit itt műveltek. Akkora siker lenne ebből, hogy a Szulejmán és a Vad Angyal hozzátok képest még a Bollywood tv-n is zs kategóriás lenne.

Nem is értem miért nem járt még itt az Izaura TV :hmf:
Pont ezért indítottam ezt a drámaszakkört, hogy kihozzam a valódi tehetségüket az adott játékostársaimnak. Muhahu
 
Fent