A 3 kulcs titka - avagy a titokzatos Arany Puska

Duffy tábornok

New Member
Az első és a második kulcsot könyebb megszerezni, azt ajánlom aik a 3.kulcsot keresik azok kereskedésre legyenek pontozva és a bevitt munkapont legyen 800 munkapont felett és egy kis prém vagy egy magasabb jövedelem medálját bedobja és már jön is az :cool: A kincskereséssel kapcsolatban pedig én akinek mondtam h hogyan keresse a kicsesládát azoknak elsőre megjött :) A titka az h a munka előtt kell imádkozni és a munakpont +-ban legyen :) és 1 órán át keresse vagyis a leghosszabb modban válalja el a munkát ,:no:

argos01

New Member
Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy a 3.kulcsot többször is meg lehet találni?
És, ha igen, akkor hogyan?

vegyiAli

Member
Sziasztok.

Átpontoztam 715 munkapontot sikerült összehozni. A 3 kulcs keresésétől a puska megszerzéséig kb 1.5 óra telt el.

Ali

Miles2000

Vendég
Helló!
Ha még van olyan, aki olvassa a topicot, akkor hozzá lenne egy-két kérdésem.
Utazó kereskedőként, 734 munkaponttal, 85-ös színtű kalandor karakterrel, buffok és prém nélkül sikerült megszerezni a 3. kulcsot. De a munka leírásában az szerepel, hogy 1727-5182 $ között találhatok tárgyakat. Most akkor a kulcs eladási árát vette számításba?:unsure: Illetve mennyiért érdemes eladni? :whistle:
Ja igen: El Dorado szerver, a érdekel megkereshetsz Miles2000 néven.

Aysakk

Vendég
Helló!
Ha még van olyan, aki olvassa a topicot, akkor hozzá lenne egy-két kérdésem.
Utazó kereskedőként, 734 munkaponttal, 85-ös színtű kalandor karakterrel, buffok és prém nélkül sikerült megszerezni a 3. kulcsot. De a munka leírásában az szerepel, hogy 1727-5182 $ között találhatok tárgyakat. Most akkor a kulcs eladási árát vette számításba?:unsure: Illetve mennyiért érdemes eladni? :whistle:
Ja igen: El Dorado szerver, a érdekel megkereshetsz Miles2000 néven.
Nem az eladásit. A kulcs kalandtermék, és az értékénél kb. úgy veszi számításba mintha 50%-os prémed lenne.
Értékéről fogalmam sincs, de mivel most van a karácsonyi bontogatás, ahol jobb puskákat is lehet beszerezni, vagy olcsóbban a piacról, valószínűleg lement az ára.

Miles2000

Vendég
Nem az eladásit. A kulcs kalandtermék, és az értékénél kb. úgy veszi számításba mintha 50%-os prémed lenne.
Értékéről fogalmam sincs, de mivel most van a karácsonyi bontogatás, ahol jobb puskákat is lehet beszerezni, vagy olcsóbban a piacról, valószínűleg lement az ára.
Köszönöm a választ, akkor várok az eladással.

JonasKH

Vendég
btw jelenleg csak a george-fegyverszett jobb a gg-nél kitérésre szóval ér az még valamit :)

Háky

Vendég
Sírrablásnál lehet találni kulcsot?
én rápontoztak kézügyire, 7900$ volt a felső értékem prémmel(megvolt a 720munka pont is). A 100ik meló után meguntam és át is pontoztam full kerire, utazó keri 4. 15 mp-re beadta(itt már több mint 900 pontom volt). :D

Szerintem keri sokkal jobban megéri, és sokaknak rajtam kívül gyorsan beadta.

w.vikice

Member
A sírrablásnál eddig 720 Mp elég volt és nem a értékhatár, hanem a munkapont számított.
Mindenki aki keresi annak most kereskedelmet ajánlok!!

Valaki tudja mi a negatív rekokrdja a 3. kulcs találásának?
Én 2 évnél tartok :D

Biani

New Member
3.Kulcs!
Sziasztok !Ugye két munkával van lehetőségünk megszerezni a 3.kulcsot.
1.,Sírrablás: Több mint 16 óra munka után több mint 1000 feletti munkaponttal sem sikerült megszerezni.
Wiki írja hogy:
Ebben a kalandsorban minden kalandtárgyat érdemes pozitív
munkaponttal, a kulcsot és a kincsesládát 1 órás, a többit 15 másodperces munkákkal keresni.

A kincsesládám még nincs meg, azt nem tudom, de a kulcsra vonatkózóan ez nekem nem vált be .
2.,Munkavállalás utazó kereskedőként nevű munkával. Szerencsém volt, mert az én szettemmel nem tudtam az előírt minimuim 730 munkapuntot produkálni. De a zsákomban volt egy haladó munkaleírás ami 150 munkapontot adott.15mp.el kb 15-16 próbálkozásra sikerült. Voltam előtte imátkozni, és most a ládát is úgy keresem, hogy egy ima, egy óra kincskeresés és így tovább. Sok sikert mindenkinek, remélem tudtam segíteni .

Utoljára szerkesztve: